Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(Babi* @ 2010 08 22, 15:04)
O kokie atsiliepimai apie jų šampūnus?

Man jie turbūt buvo geriausi iš daugybės bandytų, turėjau tropinių paparčių ir vyrišką.
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 08 22, 15:05)
Man jie turbūt buvo geriausi iš daugybės bandytų, turėjau tropinių paparčių ir vyrišką.

O ar jie taupūs? ax.gif

Vakar bandžiau UT levandų šampūną. Nelabai taupus, Lavera taupesnis. Plaukai šiandien atrodo gerai, bet Lavera apelsininio UT nepralenkė.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 22, 15:10)
O ar jie taupūs? ax.gif

Vakar bandžiau UT levandų šampūną. Nelabai taupus, Lavera taupesnis. Plaukai šiandien atrodo gerai, bet Lavera apelsininio UT nepralenkė.

turejau AO GPB sampuna, tai netaupus buvo.. greitai isnaudojau..
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 22, 15:04)
Truputį apie  AO

Kurioje ten vietoje? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 22, 15:15)
Kurioje ten vietoje? rolleyes.gif

Atrodo nuorodą kėliau iškart į straipsnį doh.gif
Grožio naujienos ir tada pats pirmas straipsnis „Ar tikrai mūsų grožiui reikia sintetinių gaminių? Ar tikrai jie veiksmingesni už natūralius?“

Papildyta:
QUOTE(Palomina @ 2010 08 22, 15:14)
turejau  AO GPB sampuna, tai netaupus buvo.. greitai isnaudojau..

Ar patiko? ax.gif

Dar noriu paklausti dėl tų taurelių: jos tik nuo celiulito, ar dar kažkuo yra naudingos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 22, 15:23)
Ar patiko? ax.gif

patiko, bet nekyla ranka moket 40 lt uz sampuna, kurio tik 1-1.5 men. uztenka (na, man cia taip jis greitai naudojosi)..
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 22, 15:10)
O ar jie taupūs? ax.gif

Man naudojosi pakankamai taupiai, nes visai neblogai putojo, bet skaičiau, kad kitoms jis pasirodė labai netaupus.
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 08 22, 14:23)
Aš tepu grynus ir apsirišu plaukus rankšluoščiu (tokiu, kurio sutept nebijau), kad taip nesmirdėtų. Nepramuša nei ea, nei dar kas. Kartais darausi vietoj šampūno rasulo molio, vandens, lašelį ekstrakto bei kvepiančių ea. Vis tiek „pramuša“. Kvapas jo visoms nepatinka.

Na, ne visoms,man patinka ax.gif tik aitrokas. Galima naudoti kaip koncentratą: įpilti šiek tiek į didelį kiekį vandens ir skalauti kaip nuoviru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 22 rugpjūčio 2010 - 17:38
Na, ir aš išbandžiau AO kamelijų kondicionierių. Tai nežinau, matyt, reiktų vis tik daugiau tepti, nes skirtumas nuo Sante nelabai matėsi. Galiausiai vis tiek prisitepiau dar kokosų aliejaus. doh.gif Žodžiu, bandysiu dar kartą ir tepsiu gausiau. ax.gif
Atsakyti
Nepajutau jokio ypatingesnio poveikio AO kondicionierių naudodama ir prieš plovimą, tas pats kaip ir naudojant tik po šampūno, tai pati manau jog neverta gero daikto gadinti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 22 rugpjūčio 2010 - 18:08
Kažkuri visai neseniai gyrėte losjoną sportuojantiems, noriu paklausti kaip kvapas, ar labai intensyvus? Bijau kad neatbaidytų tas kamparas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 22, 19:05)
Na, ir aš išbandžiau AO kamelijų kondicionierių. Tai nežinau, matyt, reiktų vis tik daugiau tepti, nes skirtumas nuo Sante nelabai matėsi. Galiausiai vis tiek prisitepiau dar kokosų aliejaus. doh.gif Žodžiu, bandysiu dar kartą ir tepsiu gausiau. ax.gif


as tai pajutau skirtuma:

jei palieku pusei val ar daugiau jie labiau pamaitinti, didesnis poveiki.

o jei tik 1 palaikau, tai veikai kaip aliejus - uztepi, jis sulygina plauka, bet tik sudarydamas plevele o is tikruju nieko nemaitina. grazus vaizdas tik pirma diena, o jau antra matos kad truksta maitinimop. tai kameliju kon naudosiu tik kaip kauke. gaila jo 1 minutei ir tik kosmetiniam poveikiui.

begsiu siandien jo dar pirkt biggrin.gif
Atsakyti