Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

Merginos, kokie atsiliepimai apie Laveros kremus veidui? Žinau tik, kad labai giriama drėkinanti rožių kaukė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 29, 12:53)
Merginos, kokie atsiliepimai apie Laveros kremus veidui? Žinau tik, kad labai giriama drėkinanti rožių kaukė.  4u.gif

Turejau Laveros jautriai odai fluid'a.. Visai neblogas buvo.. Kazkaip nusiskundimu neturiu, bet, kad suzavetu ir antra kart kartociau, tai ne..
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 08 28, 19:26)
Koki sampuna parekomnduotumete nuo pleiskanu? Mastau apie Urtekram dilgeliu sampuna arba rozmarinu sampuna. Taip pat Natura siberica nuo pleiskanu... Ar padeda?  4u.gif


MB urtekram dilgeliu nepadejo, beje labai baisus kvapas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2010 08 29, 12:36)
O kaip jį reikia naudoti nuo pleiskanų, rozmarinų EA geriausiai veikia? Aš ieškau vyrui kokios natūralesnės priemonės nuo pleiskanų, iki šiol naudojo cheminius šampūnus su cinku, bet natūralių su cinku niekur neradau. Galvoju dar apie Logona su kadagių aliejumi. Gal kas nors bandėte?

Beje, klaipėdietės, šokim į Violey traukinuką

Man atrodo, dar arbatmedžio EA tinka. Reikia įlašinti į šampūną (geriausia "tam kartui") ir plauti galvą. Dar galima dėti į kaukes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 29, 12:53)
Merginos, kokie atsiliepimai apie Laveros kremus veidui? Žinau tik, kad labai giriama drėkinanti rožių kaukė.  4u.gif

as is meginuku isbandziau keleta tai patiko su medetkom balancing oranzine etikete ir drekinantis rausva etikete, pastarasis rodos brandziai odai rolleyes.gif
kiti tokie sunkus riebiai besitepantys pasirode, dar fluidas kazkoks buvo visai nieko, ismeciau pakeli, bet gal neutral serija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2010 08 29, 12:22)
gal galetumete patarti kur Vilniuje galima isigyti Laveros plauku sampunus.. ax.gif
Dar Madoje "Juara" parduotuvėje 4u.gif


QUOTE(egliuke @ 2010 08 29, 12:36)
O kaip jį reikia naudoti nuo pleiskanų, rozmarinų EA geriausiai veikia? Aš ieškau vyrui kokios natūralesnės priemonės nuo pleiskanų, iki šiol naudojo cheminius šampūnus su cinku, bet natūralių su cinku niekur neradau. Galvoju dar apie Logona su kadagių aliejumi. Gal kas nors bandėte?

Šis pas mus eilėje stovi, tai geriausiu atveju bus po dviejų savaičių atsiliepimai 4u.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 08 29, 13:46)
Man atrodo, dar arbatmedžio EA tinka. Reikia įlašinti į šampūną (geriausia "tam kartui") ir plauti galvą. Dar galima dėti į kaukes 4u.gif
Tinka, MB naudoja(dėdamas kondicionierių ant plaukų į jį įlašina), padeda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 29 rugpjūčio 2010 - 13:08
QUOTE(egliuke @ 2010 08 29, 12:36)
O kaip jį reikia naudoti nuo pleiskanų, rozmarinų EA geriausiai veikia?
As plaudama galva, i sampuna vienam kartui lasinu i delna kokius 3-4 lasus, na ir po plovimo, dar dregnus plaukus kartas nuo karto supurskiu rozmarinu hidrolatu.
Veiksminga EA butu deti ir i plauku saknu kaukes, pasiderinus kt. ingredientus pagal poveiki.
Atsakyti
o koki kondicionieriu arba kaukyte rekomenduotumete labai sausiems, besigarbanojantiems plaukams.. ? kad tieisntu ir ir blizgetu ax.gif
Atsakyti
Ikeliu pasigrozet ka vakar darem KN wub.gif Kurem roziu sodo kvapa (pries tai buvom Sibirkos rozyne roziu (daug daug roziu ivairiu rusiu) pasiskinti..
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 08 28, 19:26)
Koki sampuna parekomnduotumete nuo pleiskanu? Mastau apie Urtekram dilgeliu sampuna arba rozmarinu sampuna. Taip pat Natura siberica nuo pleiskanu... Ar padeda?  4u.gif

Man nei vienas šampūnas tiek nepadėjo, kiek arbatmedžio EA, lašinamas į šampūną.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 28, 14:45)
Tiesa merginos, kol nepamiršau noriu parašyti apie vyrišką Weledos skutimosi kremą, pasirodo vokiečiams ir Europos sąjungai jie skirtingi gaminami, kol naudojo tą su vokišku užrašu buvo tokios puikios konsistencijos, o šiandien prasidarė tą su anglišku pavadinimu, tai toks byrantis, vos ne kaip padžiuvęs būtų, su oro duobutėmis ir tikrai ne tik pačioje pradžioje, jis visas toks, tenka pavargti kol įmuilina g.gif

Turėjau Weledos šaltalankių dušo pienelį, kur užrašai yra ir angliškai, ir, berods, prancūziškai ant pakuotės, dabar turiu levandų, tai man konsistencija kaip tik labiau patiko to pirmojo, tokia labiau kreminė, šiek tiek tirštesnė buvo, o levandų skystesnis, ne toks fainas. Na nežinau, gal man jau vaidenas, nes levandų pienelio ir kvapas šiaip nepatinka, per aštrus man, bet tikrai šiek tiek skyrias konsistencija.
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 08 28, 16:05)
Satura koki EA pirkai is AZ hormonu pusiausvyrai reguliuoti?


Fragonia - vietoj arbatmedžio dezinfekcijai ir kartu kad rimtą darbą dirbtų smile.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 08 29, 14:44)
Kurem roziu sodo kvapa


kaip gražu wub.gif Iš ko kūrėt? biggrin.gif Nemačiau, ar į KN temą įdėjai - įdėk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 29 rugpjūčio 2010 - 16:23