Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(Rasma @ 2010 08 28, 15:22)
Turėjau ir turiu dar "Everyday minerals" (dar iš tų 'senųjų', be pagerinimų lizinu ar kuo ten g.gif ), bet man neprigijo, kad atstotų krempudrą g.gif
Gal aš nemoku, neįpratusi naudoti, bet kažko man nepatinka ax.gif


Supratau, kaip tik ir norejau, kad palygintum krempudros ir mineralines pudros naudojima 4u.gif
Atsakyti
Satura koki EA pirkai is AZ hormonu pusiausvyrai reguliuoti?
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 28, 14:59)
O ta mineralinė pudra juk sausu šepėtėliu tepama ant sauso veido..ji biri? ax.gif
Kaip ir EM?

nezinau kaip kitas, bet EM galima ir su dregnu sepeteliu dengti, aisku nedaug dregmes ten reikia, purksteli koki karta ir tepiesi, truputi kitoks dengimas gaunasi.

o palygint mineraline su krempudra, tai pirmakart pasidazius mineraline buvo toks jausmas, kad "nuogas" veidas, ji labai plonai dengiasi, palyginus krempudros tai kaip tinko sluoksnis dabar atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 28, 14:20)
O kur yra Bella Pierre gyvai pasižiūrėti, gal žinai?  4u.gif

Ekostudijose( Akropolyje ir Cup'e), bet kad labai jie nuskuro paskutiniu metu, nei testerių nei naujų pakuočių visų neturi.

QUOTE(Rasma @ 2010 08 28, 14:59)
O ta mineralinė pudra juk sausu šepėtėliu tepama ant sauso veido..ji biri? ax.gif
Kaip ir EM?
Ekostudijoje 4u.gif (Vilniuje, "Akropolyje")
BellaPierre yra ir sausa(tepama su šepetėliu) ir kompaktinė(tepama su diskeliu) 4u.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 28, 15:05)
Ačiū  4u.gif O ji brangi? kokios kainos maždaug?
Biri 66Lt., kompaktinė apie 85Lt.


QUOTE(agnuske @ 2010 08 28, 15:09)
O sitas tusas neatsparus vandeniui, gerai nusivalo? Reikia pereit prie naturalaus ax.gif

Prausiuosi su prausikliu tai gerai nusiprausia smile.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 08 28, 15:17)
ernesin, o kur tu perki Bella Pierre pudrą? blush2.gif
Du kartus pirkau Akropolio Ekostudijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 28 rugpjūčio 2010 - 17:17
Koki sampuna parekomnduotumete nuo pleiskanu? Mastau apie Urtekram dilgeliu sampuna arba rozmarinu sampuna. Taip pat Natura siberica nuo pleiskanu... Ar padeda? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 08 28, 19:26)
Taip pat Natura siberica nuo pleiskanu... Ar padeda?  4u.gif

Apie šį iš atsiliepimų supratau kad ne rolleyes.gif
Atsakyti
Man NS nuo pleiskanų padeda,aišku ne iškart.Kuo toliau aš jį naudoju,tuo labiau patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubė* @ 2010 08 28, 21:31)
Man NS nuo pleiskanų padeda,aišku ne iškart.Kuo toliau aš jį naudoju,tuo labiau patinka  smile.gif
Man tai ne sampunai nr. 1 nuo pleiskanu, o EA. Pvz. rozmarinu.
Atsakyti
QUOTE(Bubė* @ 2010 08 28, 21:31)
Man NS nuo pleiskanų padeda,aišku ne iškart.Kuo toliau aš jį naudoju,tuo labiau patinka  smile.gif

O jums plaukų nesuriebina? Nes man su juo ryte išsiplovus galvą, jau vakarop atrodau kaip su neplauta...
Atsakyti
gal galetumete patarti kur Vilniuje galima isigyti Lavernos plauku sampunus.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2010 08 29, 12:22)
gal galetumete patarti kur Vilniuje galima isigyti Lavernos plauku sampunus.. ax.gif


"Lavera" prekiauja "Bioteka" (Klaipėdos g.), "Biosala" (PC "Europa"), taip pat kai kurios vaistinės (berods Vokiečių G9, bet ten kainos didesnės) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 29, 10:06)
Man tai ne sampunai nr. 1 nuo pleiskanu, o EA. Pvz. rozmarinu.

O kaip jį reikia naudoti nuo pleiskanų, rozmarinų EA geriausiai veikia? Aš ieškau vyrui kokios natūralesnės priemonės nuo pleiskanų, iki šiol naudojo cheminius šampūnus su cinku, bet natūralių su cinku niekur neradau. Galvoju dar apie Logona su kadagių aliejumi. Gal kas nors bandėte?

Beje, klaipėdietės, šokim į Violey traukinuką
Atsakyti