Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

Tiesa merginos, kol nepamiršau noriu parašyti apie vyrišką Weledos skutimosi kremą, pasirodo vokiečiams ir Europos sąjungai jie skirtingi gaminami, kol naudojo tą su vokišku užrašu buvo tokios puikios konsistencijos, o šiandien prasidarė tą su anglišku pavadinimu, tai toks byrantis, vos ne kaip padžiuvęs būtų, su oro duobutėmis ir tikrai ne tik pačioje pradžioje, jis visas toks, tenka pavargti kol įmuilina g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 28, 13:21)
Apie MM negaliu dar daug ką pasakyti nes tik kartą bandžiau, bet BellaPierre vienareikšmiškai puikūs, tik niekaip negalėjau tinkamos spalvos jau tris mėnesius surasti nes negaudavo jie papildymų, tai pričiupau Magic Minerals. Kitą savaitę jau į darbą eisiu, tai kasdien teks pudrintis, tada ir pamatysiu kaip ji man smile.gif

Tada labai lauksiu atsiliepimų ir apie Magic Minerals smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 28, 12:21)
Apie MM negaliu dar daug ką pasakyti nes tik kartą bandžiau, bet BellaPierre vienareikšmiškai puikūs, tik niekaip negalėjau tinkamos spalvos jau tris mėnesius surasti nes negaudavo jie papildymų, tai pričiupau Magic Minerals. Kitą savaitę jau į darbą eisiu, tai kasdien teks pudrintis, tada ir pamatysiu kaip ji man smile.gif


O kur yra Bella Pierre gyvai pasižiūrėti, gal žinai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 27, 13:03)
O aš vakar pasiėmiau arbatmedžio EA. Na bet ir kvapelis... Kaip batų tepalo! doh.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(Etama @ 2010 08 28, 12:09)
Tikrai kad priprantama drinks_cheers.gif labai daug kvapu jau pakenciu, nuo kuriu domejimosi pradzioje net pykindavo atrodo
doh.gif

Istiesu arba priprantama, arba po kazkiek laiko gaii imt patikt, nes organizmo poreikiai kinta. Arbatmedzio ea man taipogi reze nosi, bet pakentejau (naudoju gydant spuogus) po keliu kartu eme patikti.
Atsakyti
Lauriut, ar išbandei Weledos rozmarinų šampūną? kaip tau jis? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hibisco: 28 rugpjūčio 2010 - 13:58
QUOTE(ernesin @ 2010 08 28, 13:21)
BellaPierre vienareikšmiškai puikūs, tik niekaip negalėjau tinkamos spalvos jau tris mėnesius surasti nes negaudavo jie papildymų, tai pričiupau Magic Minerals.

O ta mineralinė pudra juk sausu šepėtėliu tepama ant sauso veido..ji biri? ax.gif
Kaip ir EM?

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 28, 14:20)
O kur yra Bella Pierre gyvai pasižiūrėti, gal žinai?  4u.gif

Ekostudijoje 4u.gif (Vilniuje, "Akropolyje")
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 28, 13:59)
Ekostudijoje 4u.gif (Vilniuje, "Akropolyje")


Ačiū 4u.gif O ji brangi? kokios kainos maždaug?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 27, 21:44)

Labai gražiai pastorina ir padaro išraiškingas akis šis Benecos tušas smile.gif




O sitas tusas neatsparus vandeniui, gerai nusivalo? Reikia pereit prie naturalaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 28, 15:05)
Ačiū  4u.gif O ji brangi? kokios kainos maždaug?

Labai tiksliai nepažiūrėjau, tačiau apie 60-80 Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 28, 15:12)


Rasma, o Tu nesi bandzius/turejus mineralines? ax.gif
Atsakyti
ernesin, o kur tu perki Bella Pierre pudrą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 08 28, 15:15)
Rasma, o Tu nesi bandzius/turejus mineralines? ax.gif

Turėjau ir turiu dar "Everyday minerals" (dar iš tų 'senųjų', be pagerinimų lizinu ar kuo ten g.gif ), bet man neprigijo, kad atstotų krempudrą g.gif
Gal aš nemoku, neįpratusi naudoti, bet kažko man nepatinka ax.gif
Atsakyti