Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(Satura @ 2010 08 27, 22:29)
o, tai tu man paaiškink, kuo skiriasi makiažo pagrindas nuo užtvirtintojo  bigsmile.gif

Nežinau, iki šiol tik pudras naudodavau lotuliukas.gif
Jie rašo:
Makijažo pagrindas Palaiko normalią odos drėgmę, nesausina jos. Nekemša porų. Puikiai maskuoja odos trūkumus. Saugo odą nuo žalingų saulės spindulių SPF 15 +. Suteikia odai matinį atspalvį (efektą).
Pudra makijažo fiksavimui Galima naudoti tiek prieš, tiek po makiažo pagrindu, suteikia makiažui užbaigtumo.
Sugeria nepageidaujamus riebalus, suteikia odai minkštumo, mažina poras, raukšleles.
Naudojamas makiažo fiksavimui.

QUOTE(Satura @ 2010 08 27, 22:29)
Gal tau apskritai šešėliai nelinkę nubėgti? Ar būtent šitie stebuklingai ilgai laikosi?  mirksiukas.gif

Niekada nesu skystų naudojusi, tai nėra buvę kad subėgtų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 27 rugpjūčio 2010 - 21:43
prasau jusu patarimo ax.gif
gyvenu uk. uz menesio vaziuosiu i lietuva ir jau turiu susidariusi visa sarasiuka prekiu kuriu reikia isigyti is KN, bet beskaitinedama jusu plepsiukus uztikau, kad KN kai ka atsigabena is Materia Aromatika, kuri kaip tik ir yra UK bigsmile.gif
paziurejau ju puslapi, tai, aisku, kruva gerybiu, tik beveik viskas be aprasymu...
kaip manote ar neprasausiu jei apsipirksiu Materia Aromatika?
kazkaip KN kokybe tai neabejoju, o vat del MA ir neramu kai ne taip gausiai isgirta, nors pas juos viskas sertifikuota g.gif
Atsakyti
KN turi išskirtinių produktų, bet taip pat Kvapų namai yra vieninteliai MA atstovai Lietuvoje. Su MA kokybe viskas gerai. O jei norisi kokių retesnių, unikalių dalykų, tai sugrįžusi būtinai apsilankyk kuriame nors KN salone rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 27, 13:03)
O aš vakar pasiėmiau arbatmedžio EA. Na bet ir kvapelis... Kaip batų tepalo! doh.gif  lotuliukas.gif


as ir negaliu pakesti arbatmedzio kvapo, kazkadais bandziau gydytis spuogus su arbatmedzio kazkokia priemone, tai galvojau numirsiu nuo to kvapo, baisiau net nei batu tepalas doh.gif
Atsakyti
priprasit smile.gif O jei ne, tai kiek švelnesnis už arbatmedį yra kajeputas, fragonia smile.gif
Atsakyti
Aš irgi manau, kad priprasiu prie arbatmedžio EA. Man ir rozmarinų hidrolatas pradžioj baisiai smirdėjo, o po to kažkaip visai normalus kvapas paliko. Na, bet klausimas, ar MB pripras, nes, pvz., vien dėl jo turiu atsisakyti Argital rankų kremo. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 27, 21:44)
Gal gali apibūdinti koks tavo uoslei tai kvapas 4u.gif

Jei teisingai supratau, tai čia apie Lavera dezodorantą. Maniškis purškiamą citrinų turėjo, man kvapas nepatiko, stipriai alkoholiu atsiduoda. Bet išgaruoja greitai tas kvapas, ne bėda.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 28, 09:38)
priprasit smile.gif O jei ne, tai kiek švelnesnis už arbatmedį yra kajeputas, fragonia smile.gif
Tikrai kad priprantama drinks_cheers.gif labai daug kvapu jau pakenciu, nuo kuriu domejimosi pradzioje net pykindavo atrodo
doh.gif
Atsakyti
Gal kuri turite atsiliepimų apie Organics Cosmetics alavijų prausiklį veidui? Rašo, kad nesausina odos, o kaip jums atrodo pagal sudėtį? rolleyes.gif

QUOTE(FruitSalad @ 2010 08 28, 11:31)
Jei teisingai supratau, tai čia apie Lavera dezodorantą. Maniškis purškiamą citrinų turėjo, man kvapas nepatiko, stipriai alkoholiu atsiduoda. Bet išgaruoja greitai tas kvapas, ne bėda.

Jo, apie šį. O tai kai nusigaruoja alkoholis, kvapas lieka? Koks jis, šaltas, gaivus ar prie saldesnių? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 28 rugpjūčio 2010 - 11:10
QUOTE(Chippie @ 2010 08 27, 20:10)
as naudoju sita
mano blakstienos ilgos, tai labai svarbu, kad nelipintu. O sitas tusas daugiau pastorina, nesulipina, nenubyra ir neerzina akiu (nesioju lesius, daug mirksiu).
Tikrai vertas demesio ir gerai ivertintas.

Dar patiko Couleur Caramel tusas, nes gerai laiko ir nenubyra.

Ačiū 4u.gif O, kiek maždaug laiko pirmas tušas neuždžiūna, jei ilgiau nenaudojamas? ax.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 08 27, 21:44)
Gražėja, tikrai tiesa, aš va per atostogas savaitę nei saulėje buvau, nei pudravausi ir akivaizdžiai oda pablogėjo.Pastoviai naudojant mineralinę oda šiek tiek skaistėja ir kartu apramina spuogelius, kitaip tariant neleidžia jiems tokiems baisiems užaugti rolleyes.gif
Iš naudotų man geriausios tiek maskavimu, tiek pačiu pojūčiu ant odos Bella Pierre ir šiandien atrasta Magic Minerals smile.gif



Labai gražiai pastorina ir padaro išraiškingas akis šis Benecos tušas smile.gif


Tada vien dėl šito dalyko man jau reikia mineralinės pudors biggrin.gif O kuri labiau patinka: bellapierre ar magic minerals? unsure.gif

O šis tušas nebyra ir nesulipina blakstienų? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 28, 12:37)
Ačiū 4u.gif O, kiek maždaug laiko pirmas tušas neuždžiūna, jei ilgiau nenaudojamas? ax.gif
Tada vien dėl šito dalyko man jau reikia mineralinės pudors biggrin.gif O kuri labiau patinka: bellapierre ar magic minerals? unsure.gif

O šis tušas nebyra ir nesulipina blakstienų? rolleyes.gif

Apie MM negaliu dar daug ką pasakyti nes tik kartą bandžiau, bet BellaPierre vienareikšmiškai puikūs, tik niekaip negalėjau tinkamos spalvos jau tris mėnesius surasti nes negaudavo jie papildymų, tai pričiupau Magic Minerals. Kitą savaitę jau į darbą eisiu, tai kasdien teks pudrintis, tada ir pamatysiu kaip ji man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 08 27, 17:02)
pilveliuk, yra atskira tema apie ekologiskus vitaminus 4u.gif

aciu lysiu tenai 4u.gif tai tada lendu du kitu ikyriu klausimu kokios geriausios eko putos butu plaukams, nes dabar intensyviai gyvinu plaukus tai norisi jiems nepakenkti, bet norisi ir sukuosena patvarkyti g.gif
Atsakyti