Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(Babi* @ 2010 08 27, 17:23)
Vakar vakare valiausi dantis su gintaro pudra. Jausmas keistokas, atrodo, kad tik su šepetėliu valausi dantis. Dantis nuvalė švariai, šiandien vakare vėl bandysiu biggrin.gif Tik keik maždaug reikia jos dėti? ax.gif
biggrin.gif As irgi vakar vakare naudojau gintaro pudra, barsciau ant dantu pastos. Net nezinau ar turiu kokiu atsiliepimu. Va siandien veida tryniau ir palikau kazkiek laiko, tai pasausino (papleiskanojo net oda) ax.gif
Reiks su viena pudra bandyti valyti, bus aisku veikia ar ne ax.gif
Atsakyti
O aš gintaro pudros 1 šaukštelį sumaišiau su naudojama biria pudra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 27, 18:16)
O aš gintaro pudros 1 šaukštelį sumaišiau su naudojama biria pudra ax.gif

O kuo gerai taip daryti? blush2.gif

Skaičiau apie mineralines pudras ir radau tokį sakinį: „Sakoma, kad reguliariai ją (mineralinę pudrą) vartojant, oda akivaizdžiai pagražėja.“ Ką manot? unsure.gif

ernesin, gal gali įdėti nuotrauką ar nuorodą, kokią pudrą tu naudoji? rolleyes.gif

Gal kas badėte Green People pudras (kaip nuorodoje)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 27 rugpjūčio 2010 - 17:33
QUOTE(Rasma @ 2010 08 27, 18:16)
O aš gintaro pudros 1 šaukštelį sumaišiau su naudojama biria pudra ax.gif

O ar neerzina odos? Man ta gint. pudra tokia astroka. Iskart nupleiskanotu oda jauciu ax.gif
Atsakyti
Ir dar. Kokį ekologišką tušą patartumėte, kad pastorintų blakstienas, bet jų neilgintų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 27, 19:32)
Ir dar. Kokį ekologišką tušą patartumėte, kad pastorintų blakstienas, bet jų neilgintų? ax.gif


as naudoju sita
mano blakstienos ilgos, tai labai svarbu, kad nelipintu. O sitas tusas daugiau pastorina, nesulipina, nenubyra ir neerzina akiu (nesioju lesius, daug mirksiu).
Tikrai vertas demesio ir gerai ivertintas.

Dar patiko Couleur Caramel tusas, nes gerai laiko ir nenubyra.

Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 26, 23:23)
O gal kurios antroji pusė bandė tą Aqua Fresh kvapą? smile.gif


Deja ne, tik citrinas naudoja smile.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 27, 09:13)
ne kiekvienoj, deja sad.gif Adatėlės piršto pradūrimui, tokios kaip čia geltonos, pačioje apačioje. Jei šalia tavęs vaistinėje nėra, atlėk perpiet į Vilniaus medicinos technikos parduotuvę, Vilniaus g. 29  4u.gif


4u.gif

QUOTE(Amarcord @ 2010 08 27, 10:24)
Eurovaistinėj nebūna. Kartą paprašiau, tai pažiūrėjo kaip į kokią nenormalią (maždaug, ką aš čia durstytis ruošiuosi namų sąlygom)  blink.gif  fool.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 27, 18:20)
Skaičiau apie mineralines pudras ir radau tokį sakinį: „Sakoma, kad reguliariai ją (mineralinę pudrą) vartojant, oda akivaizdžiai pagražėja.“ Ką manot? unsure.gif

ernesin, gal gali įdėti nuotrauką ar nuorodą, kokią pudrą tu naudoji? rolleyes.gif
Gražėja, tikrai tiesa, aš va per atostogas savaitę nei saulėje buvau, nei pudravausi ir akivaizdžiai oda pablogėjo.Pastoviai naudojant mineralinę oda šiek tiek skaistėja ir kartu apramina spuogelius, kitaip tariant neleidžia jiems tokiems baisiems užaugti rolleyes.gif
Iš naudotų man geriausios tiek maskavimu, tiek pačiu pojūčiu ant odos Bella Pierre ir šiandien atrasta Magic Minerals smile.gif

Topas su šešėliais iš MM, atlaikė sauną ir du kartus dušą, sporto klube nežiūrėjau į save veidrodyje, o grįžusi namuose negalėjau patikėti savo akimis biggrin.gif Ir svarbiausiai niekas nesukrito į raukšleles, tai dabar jau aišku kodėl jų tiek mažai dėžutėje, jie ilgaamžiai laugh.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 08 27, 19:32)
Ir dar. Kokį ekologišką tušą patartumėte, kad pastorintų blakstienas, bet jų neilgintų? ax.gif
Labai gražiai pastorina ir padaro išraiškingas akis šis Benecos tušas smile.gif


QUOTE(eglute82 @ 2010 08 27, 20:23)
dabar uzsakiau, tai kai sulauksiu siuntinuko, butinai parasysiu mirksiukas.gif

Labai lauksiu 4u.gif

QUOTE(GinMintė @ 2010 08 27, 21:12)
Deja ne, tik citrinas naudoja  smile.gif
Gal gali apibūdinti koks tavo uoslei tai kvapas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 27, 21:44)
tai dabar jau aišku kodėl jų tiek mažai dėžutėje, jie ilgaamžiai laugh.gif


o jie bent nusiplauna? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 27, 21:46)
o jie bent nusiplauna?  blink.gif

Tikiuosi su veido prausikliu nusipraus, dar nemėginau, nes į klubą važiavau tik mineraline pasipudravusi ir šešėliais pasidažiusi, tai nebuvo poreikio prausikliui lotuliukas.gif

Einu, grįžus parašysiu..
Atsakyti
Satura, viskas ore su tais šešėliais, puikiausiai nusiplovė, manau taip gerai išsilaikė dėl to, jog ta pudra kurią šiandieną gavau, skaitosi makijažo pagrindas, tai vat ant jo turbūt šešėliai taip gerai ir išsilaikė mirksiukas.gif
Atsakyti
o, tai tu man paaiškink, kuo skiriasi makiažo pagrindas nuo užtvirtintojo bigsmile.gif Gal tau apskritai šešėliai nelinkę nubėgti? Ar būtent šitie stebuklingai ilgai laikosi? mirksiukas.gif
Atsakyti