Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

Kadangi prakalbot apie dezodorantus, galiu pasakyti, kad už laimą man nieko nėra geriau. Turiu pasidariusi savos gamybos deo su alūno milteliais, citrinų rūgšties esteriu, farnesolu ir eukaliptų mėtinių EA. Nelabai man jis padeda.
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 08 27, 07:31)
Kadangi prakalbot apie dezodorantus, galiu pasakyti, kad už laimą man nieko nėra geriau.
Nuo praėjusio birželio taip pat tik jį naudoju drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Gavau savo pudrą su šešėliais iš Magic Minerals, nu jau kiekiai šešėlių mega_shok.gif Galvojau klaida gal, pustuščiai indeliai, kokiems penkiolikai kartų turbūt tik kiekvienų pakaks doh.gif Spalvos neatitinka realybėje, daug intensyvesnės ir ryškesnės, bet gražios, o su pudra viskas kaip ir tvarkoje(kol indelyje aišku biggrin.gif ), žiūrėsime kaip dengsis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 26, 22:09)
Gerai, klausau  pioneer.gif O jų kiekvienoj vaistinėj būna? Ir kaip man jų prašyti? blush2.gif


ne kiekvienoj, deja sad.gif Adatėlės piršto pradūrimui, tokios kaip čia geltonos, pačioje apačioje. Jei šalia tavęs vaistinėje nėra, atlėk perpiet į Vilniaus medicinos technikos parduotuvę, Vilniaus g. 29 4u.gif

QUOTE(myself @ 2010 08 26, 22:09)
Kvapas geras, bet nerolio nelabai jaučiasi.


įsivaizduoju, kad jis tiesiog kvapui gilumo, gaivos pridavė wink.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 08 27, 07:56)
Gavau savo pudrą su šešėliais iš Magic Minerals, nu jau kiekiai šešėlių mega_shok.gif Galvojau klaida gal, pustuščiai indeliai, kokiems penkiolikai kartų turbūt tik kiekvienų pakaks doh.gif Spalvos neatitinka realybėje, daug intensyvesnės ir ryškesnės, bet gražios


siaubas blink.gif O jau kai prigiria doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 26, 21:30)
Jei rasi priezasti, lauksim atsiliepimu smile.gif  smile.gif Jo, geriau jau nespaudyti, po to tokie guzai pasidaro blink.gif  biggrin.gif
Cia labiau reikia is vidaus tvarkyti verysad.gif


Man ir taip atrodo, todėl valiau žarnyną, dar laukia kepenų valymas ir parazitų varymas . Dabar geriu žalią molį ir nakvišų- agurklių aliejų, plampiu vandenį, prisiverčiu kasdien išgerti po porą stiklinių agurkų sulčių karsta.gif ir užkandu obuoliais lotuliukas.gif Nebežinau ką daugiau ir bedaryt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 27 rugpjūčio 2010 - 08:18
QUOTE(Satura @ 2010 08 27, 09:13)
siaubas  blink.gif O jau kai prigiria  doh.gif
Nieko, svarbiausia bent spalvos geros, ne taip kaip su Benecos, ir tuo pačiu įspėjimas visoms cool.gif Kaip sakoma tęsime paieškas mirksiukas.gif


QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 27, 09:17)
Man ir taip atrodo, todėl valiau žarnyną, dar laukia kepenų valymas ir parazitų varymas . Dabar geriu žalią molį ir nakvišų- agurklių aliejų, plampiu vandenį, prisiverčiu kasdien išgerti po porą stiklinių agurkų sulčių karsta.gif ir užkandu obuoliais lotuliukas.gif Nebežinau ką daugiau ir bedaryt.

Va va, vis gi didžiausi kaltininkai mano suvokimu yra hormonai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 27 rugpjūčio 2010 - 08:27
Mergaites, reikia patarimo/pritarimo smile.gif
Budama sveciuose pas draugus, pamaciau, kad ju kieme auga varnalesa. Paklausiau ar jiems reikalinga ji. Jie taip i mane paziurejo, kad atsakyma ir taip supratau lotuliukas.gif Zodziu as jos sakni issikasiau ir atsiveziau i namus. Su mintim, kad galbut galesiu ja panaudot plauku prieziurai.
Tik dabar mastau ar butent saknis jos yra naudojama nuo plauku slinkimo? g.gif
Sumastau tik tris budus ka galeciau su ja padaryt, tai pirmiausia isvirti nuovira skalauti plaukams. Gabalelius uzpilti aliejum, ir padaryt istrauka. Tik ar sviezia produkta galima uzpilti aliejumi? Gal jis dziovintas turi but? Arba galiausiai supjaustyti riekutem, pabandyt sudziovinti, po to susmulkinti, kad ziemai butu.
Jeigu as cia ne nesamones issigalvoju, tai paprotinkit kaip ja panaudot efektyviausiai nuo plauku slinkimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odrey: 27 rugpjūčio 2010 - 09:11
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 26, 22:09)
Gerai, klausau  pioneer.gif O jų kiekvienoj vaistinėj būna? Ir kaip man jų prašyti? blush2.gif


Eurovaistinėj nebūna. Kartą paprašiau, tai pažiūrėjo kaip į kokią nenormalią (maždaug, ką aš čia durstytis ruošiuosi namų sąlygom) blink.gif fool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 08 27, 09:09)
Mergaites, reikia patarimo/pritarimo  smile.gif
Budama sveciuose pas draugus, pamaciau, kad ju kieme auga varnalesa. Paklausiau ar jiems reikalinga ji. Jie taip i mane paziurejo, kad atsakyma ir taip supratau  lotuliukas.gif  Zodziu as jos sakni issikasiau ir atsiveziau i namus. Su mintim, kad galbut galesiu ja panaudot plauku prieziurai.
Tik dabar mastau ar butent saknis jos yra naudojama nuo plauku slinkimo?  g.gif
Sumastau tik tris budus ka galeciau su ja padaryt, tai pirmiausia isvirti nuovira skalauti plaukams. Gabalelius uzpilti aliejum, ir padaryt istrauka. Tik ar sviezia produkta galima uzpilti aliejumi? Gal jis dziovintas turi but? Arba galiausiai supjaustyti riekutem, pabandyt sudziovinti, po to susmulkinti, kad ziemai butu.
Jeigu as cia ne nesamones issigalvoju, tai paprotinkit kaip ja panaudot efektyviausiai nuo plauku slinkimo  smile.gif


Geras žvilgsnis turėjo būti lotuliukas.gif
Plaukams tai naudojamos tikrai šaknys. Ištraukai daryti reikalingos džiovintos šaknys, iš šviežio augalo ištraukos nedaromos, kiek žinau. O jei nuovirą, tai turbūt galima ir iš šviežios šaknies 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 08 27, 10:09)
Mergaites, reikia patarimo/pritarimo  smile.gif
Budama sveciuose pas draugus, pamaciau, kad ju kieme auga varnalesa. Paklausiau ar jiems reikalinga ji. Jie taip i mane paziurejo, kad atsakyma ir taip supratau  lotuliukas.gif  Zodziu as jos sakni issikasiau ir atsiveziau i namus. Su mintim, kad galbut galesiu ja panaudot plauku prieziurai.
Tik dabar mastau ar butent saknis jos yra naudojama nuo plauku slinkimo?  g.gif
Sumastau tik tris budus ka galeciau su ja padaryt, tai pirmiausia isvirti nuovira skalauti plaukams. Gabalelius uzpilti aliejum, ir padaryt istrauka. Tik ar sviezia produkta galima uzpilti aliejumi? Gal jis dziovintas turi but? Arba galiausiai supjaustyti riekutem, pabandyt sudziovinti, po to susmulkinti, kad ziemai butu.
Jeigu as cia ne nesamones issigalvoju, tai paprotinkit kaip ja panaudot efektyviausiai nuo plauku slinkimo  smile.gif

o ne velyva rudeni kasama varnalesa? tada daugiaisi joje vitaminu visokiu... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 27, 09:27)
Nieko, svarbiausia bent spalvos geros, ne taip kaip su Benecos, ir tuo pačiu įspėjimas visoms cool.gif Kaip sakoma tęsime paieškas mirksiukas.gif

O kas su Benecos? Spalvos neatitinka ar kas?
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 08 27, 09:09)
  Zodziu as jos sakni issikasiau ir atsiveziau i namus. Su mintim, kad galbut galesiu ja panaudot plauku prieziurai.
Tik dabar mastau ar butent saknis jos yra naudojama nuo plauku slinkimo?  g.gif
Sumastau tik tris budus ka galeciau su ja padaryt, tai pirmiausia isvirti nuovira skalauti plaukams. Gabalelius uzpilti aliejum, ir padaryt istrauka. Tik ar sviezia produkta galima uzpilti aliejumi? Gal jis dziovintas turi but? Arba galiausiai supjaustyti riekutem, pabandyt sudziovinti, po to susmulkinti, kad ziemai butu.
Jeigu as cia ne nesamones issigalvoju, tai paprotinkit kaip ja panaudot efektyviausiai nuo plauku slinkimo  smile.gif

Taip, tikrai naudojamos šaknys. Tik jos turi būti kasamos pirmaisiais augimo metais rudenį arba antraisiais anksti pavasarį, nes būtent tada jose daugiausia vertingų medžiagų. Tas dabar iškastas šaknis aš naudočiau nuovirams tiek iš žalių, tiek iš džiovintų šaknų. O aliejinei ištraukai pirkčiau vaistinėje arba pvz. miltelius iš AN .
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 27, 10:43)
išduok formuluotę, kaip tiksliai prašei biggrin.gif
"Adatėlės pirštui pradurt" wink.gif


QUOTE(Eve-line @ 2010 08 27, 10:51)
o ne velyva rudeni kasama varnalesa? tada daugiaisi joje vitaminu visokiu... mastau.gif

Ankstyvą pavasarį arba vėlyvą rudenį wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 27, 11:22)
O kas su Benecos? Spalvos neatitinka ar kas?

Man jie kaip spalvota kreida, be jokio blizgesio+spalva neatitiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 27 rugpjūčio 2010 - 10:23