Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(bryyla @ 2010 08 26, 19:59)
Tai tau čia gal alergija kokia? Nuo maisto ar kosmetikos, gal pati nenutuoki nuo ko... Gal kokį EA per ilgai naudoji  unsure.gif


Tai vat, kad aš jau viską išmėginau patikrinti nuo ko čia gali būti, galvojau, kad nuo maisto, mėginau visko po truputį (ką dažnai valgydavau) atsisakyti, poto galvojau, gal nuo naudojamų priemonių, bet kad ir tų atsisakiau - vistiek tas pats. Jeigu dar ilgai nepraeis jaučiu, kad pas gydytoją reikės lėkti arba pas Elytę verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 08 26, 18:40)
Į lūpų balzamą dėjau jojoba, nerolio lašelį, medetkų fitolio, vanilės fitolio, kakavos sviesto, sviestmedžio, kokosų al ir nepagailėjau bičių vaško, norėjau, kad būtų kietas. Prieš tai gaminti gaudavosi gan minkšti.


tai turi būti jo fantastiškas kvapas wub.gif

QUOTE(bryyla @ 2010 08 26, 18:50)
Tikrai ne.


supratau 4u.gif

QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 26, 19:18)
Žinoma, kad asortimento net nėra ko lyginti, tiesiog pažiūrėjau tas prekes, kurių abiejuose puslapiuose galima rasti, ir viskas. 4u.gif


tokių aš nelyginau, į kitką žiūrėjau 4u.gif
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 26, 19:27)
Aš ir nesuprantu kas darosi su oda, dar tokios baisios odos neturėjau net per paauglystę  doh.gif  Galvojau irgi kad nuo karščių, bet kad nepraeina nei kiek. Visa oda išberta mažais spuogiukais, o ypač pasmakrė iš abiejų šonų  verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 26, 19:26)
Tai, kad kažin ar AN yra tūbelių.....
Oi, aš čia apie rankų kremą pagalvojau...o Etama galvoje turbūt turėjo lūpų balzamo tūbelę. blush2.gif
doh.gif tikrai taip, nesusikalbejom biggrin.gif
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 26, 19:27)
Aš ir nesuprantu kas darosi su oda, dar tokios baisios odos neturėjau net per paauglystę  doh.gif  Galvojau irgi kad nuo karščių, bet kad nepraeina nei kiek. Visa oda išberta mažais spuogiukais, o ypač pasmakrė iš abiejų šonų  verysad.gif
O pas mane ant kaklo, is sonu kazkokie neaiskus dariniai doh.gif Pas mane gal nuo geguzes men. ziauriai padaugejo tokiu baltu kaubureliu, kurie issipaudzia, na kaip mazi guziukai, nezinau kaip paaiskinti (vienu momentu isvis nebuvo, anksciau vienas kitas budavo, o dabar nuseta tiesiog). Jau kuris laikas nepurskiu kvepalu ant tu vietu ir pan., niekuo netepu. Kazi, kodel taip yra g.gif Kazka is seniau esu girdejusi, kad gal der hormonu ar pan. problemu. mastau.gif ir ant veido is tikruju padaugejo, smilkiniu srity, palei zandikaulio apatine linija g.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 26, 19:27)
Aš ir nesuprantu kas darosi su oda, dar tokios baisios odos neturėjau net per paauglystę  doh.gif  Galvojau irgi kad nuo karščių, bet kad nepraeina nei kiek. Visa oda išberta mažais spuogiukais, o ypač pasmakrė iš abiejų šonų  verysad.gif

mane ismete spuogeliais nuo karsciu ir prakaito, ant veido daug nera, ties plauku linija ant kaktos atsirado ir visa nugara nusejo doh.gif pries savaite plaukiau jachta, buvau uzsidejus liemene, tai + visa pilva nusejo raudonais spuogeliais doh.gif

QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 26, 19:44)
O šita pirmoji pudra mineralinė (klausiu, nes pati nelabai suprantu)?


man regis nemineraline schmoll.gif
sudetis :
Ingrédients INCI :
Talc, Diatomaceous Earth (Solum Diatomeae), Carrot (Daucus Carota) Extract, Silk (Serica) Powder, Anthyllis Vulneraria Extract, Kaolin, Magnesium Stearate, Jojoba (Buxus Chinensis) Oil, Mica, Witch Hazel (Hamamelis Virginiana) Extract, Sage (Salvia Officinalis) Extract, Camellia Sinensis Extract, Silica, Fragrance (Parfum), Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citronellol*, Coumarin*, Citral*, Benzyl Benzoate*, Ascorbyl Dipalmitate, Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891)
* Etetiniai aliejai

siaip talkas dvejopai vertinamas, as priejau isvados, kad nereikia kvepuot besidazant, kad neikvept pudros lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 26, 18:27)
Aš ir nesuprantu kas darosi su oda, dar tokios baisios odos neturėjau net per paauglystę  doh.gif  Galvojau irgi kad nuo karščių, bet kad nepraeina nei kiek. Visa oda išberta mažais spuogiukais, o ypač pasmakrė iš abiejų šonų  verysad.gif


QUOTE(Etama @ 2010 08 26, 19:32)
O pas mane ant kaklo, is sonu kazkokie neaiskus dariniai doh.gif  Pas mane gal nuo geguzes men. ziauriai padaugejo tokiu baltu kaubureliu, kurie issipaudzia, na kaip mazi guziukai, nezinau kaip paaiskinti (vienu momentu isvis nebuvo, anksciau vienas kitas budavo, o dabar nuseta tiesiog). : ir ant veido is tikruju padaugejo, smilkiniu srity, palei zandikaulio apatine linija g.gif

Tai ir aš prie jūsų hihihi.gif Lygiai taip pat "išpuošti" smilkiniai, žandikauliai, pasmakrė. Nu užkniso juodai tie spuogiūkščiai ir nieko jie nebijo, nei molio su AHA, nei arbatmedžio, nei levandų EA, o jau kaip nagus niežti tai ne tas žodis doh.gif, prieš kelias dienas nebesusilaikiau, tai dabar oj kokia graži fool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 26 rugpjūčio 2010 - 20:16
QUOTE(myself @ 2010 08 26, 17:40)
Kadangi man nėra poreikio nešiotis rankinėje, tai šis indelis pats tas. Pats tūbelėje nepasigaminsi smile.gif



QUOTE(Etama @ 2010 08 26, 18:19)
Kodel sakai, kad nepasigaminsi? AN yra tubeliu, ir ispilstyti balzama i jas tikrai kad imanoma drinks_cheers.gif pati turiu balzama tubeleje pasidarius smile.gif


Aš tai ne tik tokius tuščius perku, bet dar ir nueinu į kokias pigias kosmetikos parduotuves, kaip Eurokos ir pan, kur lūpdažiai po 3 Lt (kažin lūpos nenukrenta, tokiais pasidažius? blink.gif ), išsirenku gražią tūbelę,kad nebūtų prirašinėta ir pan., ją ištuštinu, išdezinfekuoju su alkoholiu ir pilu savus balzamus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 26, 20:35)
Tai pas mane galima sakyti irgi ant kaklo iš šonų  g.gif


neatsakiau tau - jei niežti rankos, būtinai nuspirk tų adatėlių vaistinėj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 26, 21:14)
neatsakiau tau - jei niežti rankos, būtinai nuspirk tų adatėlių vaistinėj  4u.gif

Pritariu, tikrai mažiau žalos galima prisidaryti nei paprastai pirštais spaudžiant drinks_cheers.gif O kartais nori nenori reikia, nes akivaizdžiai matosi kad pats neišlys ax.gif

Miargai, kas vyksta, reikia kažkokio atradimo nuo spuogų, nes jau epidemija ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 26, 21:14)
neatsakiau tau - jei niežti rankos, būtinai nuspirk tų adatėlių vaistinėj  4u.gif


Gerai, klausau pioneer.gif O jų kiekvienoj vaistinėj būna? Ir kaip man jų prašyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 26, 19:19)
Kodel sakai, kad nepasigaminsi? AN yra tubeliu, ir ispilstyti balzama i jas tikrai kad imanoma drinks_cheers.gif pati turiu balzama tubeleje pasidarius smile.gif


Aš apie rankų kremą kalbėjau. O balzamą ir aš turiu tūbelėje, tūbeles pirkau AN

user posted image

QUOTE(Satura @ 2010 08 26, 20:25)
tai turi būti jo fantastiškas kvapas  wub.gif


Kvapas geras, bet nerolio nelabai jaučiasi.
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 26, 21:06)
Tai ir aš prie jūsų  hihihi.gif Lygiai taip pat "išpuošti" smilkiniai, žandikauliai, pasmakrė. Nu užkniso juodai tie spuogiūkščiai ir nieko jie nebijo, nei molio su AHA, nei arbatmedžio, nei levandų EA, o jau kaip nagus niežti tai ne tas žodis doh.gif, prieš kelias dienas nebesusilaikiau, tai dabar oj kokia graži  fool.gif
Jei rasi priezasti, lauksim atsiliepimu smile.gif smile.gif Jo, geriau jau nespaudyti, po to tokie guzai pasidaro blink.gif biggrin.gif
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 26, 21:09)
Aš tai ne tik tokius tuščius perku, bet dar ir nueinu į kokias pigias kosmetikos parduotuves, kaip Eurokos ir pan, kur lūpdažiai po 3 Lt (kažin lūpos nenukrenta, tokiais pasidažius?  blink.gif ), išsirenku gražią tūbelę,kad nebūtų prirašinėta ir pan., ją ištuštinu, išdezinfekuoju su alkoholiu ir pilu savus balzamus smile.gif
Taip, taip, ir su kita tara galima taip daryti drinks_cheers.gif
QUOTE(ernesin @ 2010 08 26, 21:36)
Miargai, kas vyksta, reikia kažkokio atradimo nuo spuogų, nes jau epidemija ploja.gif
Cia labiau reikia is vidaus tvarkyti verysad.gif isoriskai nuo tokiu guzeliu manau tik spaudymas ir tepades doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 08 26, 22:54)
maniskis ir dziaugiasi ir kvapa tikrai sulaiko ir kvepia labai skaniai thumbup.gif

O gal kurios antroji pusė bandė tą Aqua Fresh kvapą? smile.gif
Atsakyti