Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

pakomentuokit parasau muilo sudeti:
Sudėtis: natrio kokoatas, kalio kokoatas, kokoso riešutai (Cocos nucifera), vanduo, glicerinas, eteriniai aliejai, dažai.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 22, 01:33)

Aš vis gundausi nusipirkti Laveros mangų serijos šampūną ir kondicionierių, bet kadangi šampūno nebebuvo pirkti, tai nepirkau ir kondicionieriaus. Dabar net nežinau, ar išviso pirksiu. Gundausi pirkti kitą AO šampūną ir kondicionierių smile.gif

Dabar naudoju AO plaukus maitinantį natūralių tropikų šampūną ir kondicionierių. Naudojau tiek 30 min. prieš plovimą (tepiau ant sausų plaukų), tiek plaunant galvą ant drėgnų plaukų 1-2 min. laikant. Tai rezultatas thumbup.gif plaukai glotnūs (mano linkę pūstis), nereikia net kirpčiukų tiesinti su tiesintuvu ir labai žvilga, neapsunkę (plauku kas tris dienas). Na man labai patiko ir tiko smile.gif O dėl kvapo, tai po truputį su juo susigyvenu, atrodo taip aitrai net nebekvepia biggrin.gif

Beje, parduotuvėje man dar rekomendavo Balansuojamąjį GPB šampūną, kondicionierių, nes kitiems tiek su kamelijomis, tiek tropikų apsunkina plauką. Galvoju vėliau jį išbandyti.
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2010 08 22, 11:06)
Beje, parduotuvėje man dar rekomendavo Balansuojamąjį GPB šampūną, kondicionierių, nes kitiems tiek su kamelijomis, tiek tropikų apsunkina plauką. Galvoju vėliau jį išbandyti.

Aš jį naudoju, superinis good.gif O mangų tikrai nevertas savo kainos, nebent turinčiai labai sveikus ir plonus plaukučius.


pilveliukas
, vakar norėjau tau parašyti dėl veido prausiklio ir pamiršau, jei oda jautri ir linkusi sausėti, labai rekomenduoju Laveros basis sensitiv Cleansing Milk 2in1(čia ne pienelis, jis naudojamas kaip prausiklis):
user posted image
Labai švelnus, malonaus lengvo kvapo, padrėkinantis odelę wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 22 rugpjūčio 2010 - 10:32
kazkaip i laveros ir as si paziuredavau, bet jis svelnus prausiklis be grudeliu, o man reikalinga priemone kuri nuimtu sausos odos likucius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 22, 11:31)
Aš jį naudoju, superinis good.gif

Šampūnas ar kondicionierius? blush2.gif
Atsakyti
na as vel su tuo dilgeliu ekstraktu, o jus grynu juo saknis trynete? O jei ji praskiedus na pvz ramuneliu nuoviru kokiu, stipriai praskiedus biggrin.gif jis juk koncentruotas tai efektas liktu ir praskiestame, o gal nebutu to baisaus kvapo?
siaip jei gerai pamenu Satura naudojo sita ekstrakta idomu kaip jai su tais aromatais..
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 22, 11:43)
kazkaip i laveros ir as si paziuredavau, bet jis svelnus prausiklis be grudeliu, o man reikalinga priemone kuri nuimtu sausos odos likucius smile.gif
Tam turi būti atskira priemonė - pilingas, deja švelnaus dar neteko rasti, kad nuimtų suragėjusį sluoksnį, o stipresni tau netiks ax.gif


QUOTE(Babi* @ 2010 08 22, 11:45)
Šampūnas ar kondicionierius? blush2.gif

Kondicionierius.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 22, 00:33)
Irgi ant drėgnų tepi? Čia tik su kamelijų kondicionieriumi taip galima daryti ar su visai AO? mirksiukas.gif


Ernesin, aš tepu ant sausų plaukų. Apie tepimą rašo lyg ir prie visų AO kondicionierių, bent jau prie GBP tai tikrai mirksiukas.gif Beje, toks labai įdomus pojūtis, nes kai paimi AO balzamo atrp pirštų, tai jis toks lipnus atrodo ir veliasi, o tik prie plaukų prisiliečia ir slysta kaip per sviestą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 22, 11:49)
na as vel su tuo dilgeliu ekstraktu, o jus grynu juo saknis trynete? O jei ji praskiedus na pvz ramuneliu nuoviru kokiu, stipriai praskiedus biggrin.gif jis juk koncentruotas tai efektas liktu ir praskiestame, o gal nebutu to baisaus kvapo?
siaip jei gerai pamenu Satura naudojo sita ekstrakta idomu kaip jai su tais aromatais..

naudojau ir as 'Metos' dilgeliu ekstrakta.. kvapas siaubingas, net EA nepermuse biggrin.gif
tepdavau grynu ekstraktu dregnas plauku saknis..
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 22, 13:05)
Ernesin, aš tepu ant sausų plaukų. Apie tepimą rašo lyg ir prie visų AO kondicionierių, bent jau prie GBP tai tikrai  mirksiukas.gif  Beje, toks labai įdomus pojūtis, nes kai paimi AO balzamo atrp pirštų, tai jis toks lipnus atrodo ir veliasi, o tik prie plaukų prisiliečia ir slysta kaip per sviestą.  smile.gif

Ką tik išsitepiau sausus, žiūrėsime koks bus poveikis, bus galima palyginti su įprastu jo naudojimu nes jau antras mėnuo turiu smile.gif

Merginos, gal būtų daugiau atsiliepimų apie AO šampūnus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 22, 11:49)
na as vel su tuo dilgeliu ekstraktu, o jus grynu juo saknis trynete? O jei ji praskiedus na pvz ramuneliu nuoviru kokiu, stipriai praskiedus biggrin.gif jis juk koncentruotas tai efektas liktu ir praskiestame, o gal nebutu to baisaus kvapo?
siaip jei gerai pamenu Satura naudojo sita ekstrakta idomu kaip jai su tais aromatais..

Aš tepu grynus ir apsirišu plaukus rankšluoščiu (tokiu, kurio sutept nebijau), kad taip nesmirdėtų. Nepramuša nei ea, nei dar kas. Kartais darausi vietoj šampūno rasulo molio, vandens, lašelį ekstrakto bei kvepiančių ea. Vis tiek „pramuša“. Kvapas jo visoms nepatinka.
Atsakyti
Truputį apie AO
O kokie atsiliepimai apie jų šampūnus? Beje, lyg ir tu, DG, skaitei, kad jie yra bandę slėpti sudėtis ir už tai buvo bausti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 22 rugpjūčio 2010 - 14:04