Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

jo straipsnis tikrai tas, jau galvojau negi man galvele perkaito - pasivaideno, kad geras buvo biggrin.gif
Atsakyti
ernesin, Chippie, Amarcord, Babi*, ačiū 4u.gif

QUOTE(Palomina @ 2010 08 26, 15:20)
sauniai pasidarbavai  thumbup.gif
kokius aliejus dejai i ranku krema?


aciuks.gif Dėjau kokosų, paprasto sviestmedžio, kreminio sviestmedžio, jojoba, avokadų, medetkų fitolio, vanilės fitolio, atrodo tiek. Nedėjau jokio EA, tai kvapas visai malonus gavosi.

QUOTE(Satura @ 2010 08 26, 15:25)
myself, nuostabūs gaminukai  thumbup.gif Ką į lūpų balzamą dėjai? wink.gif Dėl rankų kremo tai įdomus sprendimas, man nuolat norisi rankinėj nešiotis, tai geriau tūbelė būtų biggrin.gif


Ačiū 4u.gif Į lūpų balzamą dėjau jojoba, nerolio lašelį, medetkų fitolio, vanilės fitolio, kakavos sviesto, sviestmedžio, kokosų al ir nepagailėjau bičių vaško, norėjau, kad būtų kietas. Prieš tai gaminti gaudavosi gan minkšti.

Kadangi man nėra poreikio nešiotis rankinėje, tai šis indelis pats tas. Pats tūbelėje nepasigaminsi smile.gif




Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 26, 18:12)
O senojo likučio nė vieno nelikę?  ax.gif

Tikrai ne. Pusmetį beveik dirbu ir aš jo nei akyse, nei rankose nesu turėjusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 26, 18:06)
kad nesulyginami dalykai blink.gif  ax.gif Mondebio yra arba gali būti svarbus mums tuo, kad pateikia tikrai labai plačią pasiūlą įvairiausių, mums nematytų, prancūziškų gamintojų, kurių taip paprastai įprastiniais kanalais niekaip nepasieksi.

Ne ne, ne taip mane supratai. Žinoma, kad asortimento net nėra ko lyginti, tiesiog pažiūrėjau tas prekes, kurių abiejuose puslapiuose galima rasti, ir viskas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2010 08 25, 23:39)
pirkau kaip visada is Mondebio
as si piestuka tik viena diena naudojau, bet tikrai esu patenkinta, nes jis tikrai juodas, spalva sodri ir intesyvi ir kas svarbiausia nesubego i rauksleles ir siaip nesutrupejo.
Pries tai turejau Sante, tai nepatiko, nes buvau daugiau pilkas ir subegdavo i "gumulus".

mergaites  thumbup.gif   Mondebio jau siucia i Lietuva  thumbup.gif  va kokia as saunuole  thumbup.gif
pati savim dziaugiuosi, dabar komentuosiu visas prekes, kurias gavau is ju.

uzsisakius uz daugiau nei 150 euru siuncia nemokamai  thumbup.gif
Tikrai kad saunuole mirksiukas.gif reiks itraukti i bloga thumbup.gif
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 08 26, 14:21)
anksciau man visai nepatiko jusu isgirtas Sante kondicionerius, nei kiek nepalengindavo sukavimo, plaukai kaip stagarai buvo. nenaudojau, dabar vel pradejau, tai puikumelis. gal ismokau kieki atitaikyti ax.gif plaukai sukuojasi lengvaiu, svelnus 4u.gif
Pirmas ispudis ir mano buvo nekoks drinks_cheers.gif dabar labai puikus man sitas kondicionierius, naudoju gal tik zirnio dydzio kieki vienam kartui ir esu labai patenkinta thumbup.gif
QUOTE(myself @ 2010 08 26, 18:40)
Kadangi man nėra poreikio nešiotis rankinėje, tai šis indelis pats tas. Pats tūbelėje nepasigaminsi smile.gif
Kodel sakai, kad nepasigaminsi? AN yra tubeliu, ir ispilstyti balzama i jas tikrai kad imanoma drinks_cheers.gif pati turiu balzama tubeleje pasidarius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 26 rugpjūčio 2010 - 18:20
QUOTE(Etama @ 2010 08 26, 19:19)
AN yra tubeliu, ir ispilstyti balzama i jas tikrai kad imanoma drinks_cheers.gif pati turiu balzama tubeleje pasidarius smile.gif

Tai, kad kažin ar AN yra tūbelių.....

Oi, aš čia apie rankų kremą pagalvojau...o Etama galvoje turbūt turėjo lūpų balzamo tūbelę. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dobiliukė: 26 rugpjūčio 2010 - 18:28
QUOTE(ernesin @ 2010 08 26, 17:47)
Nepaguosiu bet manoji taip pat, nors didžiausi karščiai kaip ir praėję - apsišarvavau kantrybe ir lauksiu pagerėjimo ph34r.gif
Su moliu irgi variantas, kaip tik dvi savaites Argitulbą naudojau, negi ir man jis čia viską sukėlė huh.gif


Aš ir nesuprantu kas darosi su oda, dar tokios baisios odos neturėjau net per paauglystę doh.gif Galvojau irgi kad nuo karščių, bet kad nepraeina nei kiek. Visa oda išberta mažais spuogiukais, o ypač pasmakrė iš abiejų šonų verysad.gif
Atsakyti
GinMintė manau reikia apsišarvuoti kantrybe ir šiukštu nekišti nagų ph34r.gif

Tiesa, šilką išbraukiau iš naudojamųjų sąrašo, nes atsirado odos patamsėjimų, manau jo poveikis panašus į rūgštinių produktų, geriau nerizikuoti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 26 rugpjūčio 2010 - 18:33
QUOTE(bryyla @ 2010 08 26, 17:56)
Sveikos smile.gif noriu pasigaminti 50 ml dezodoranto su alūno milteliais. Ir noriu praturtinti kiparisų, arbatmedžio ir vaistinio šalavijo EA. Kiek jų reikėtų lašint?  g.gif

Skelbiau AN puslapyje, bet gal čia kas greičiau atsakys ax.gif

QUOTE(GinMintė @ 2010 08 26, 19:27)
Aš ir nesuprantu kas darosi su oda, dar tokios baisios odos neturėjau net per paauglystę  doh.gif  Galvojau irgi kad nuo karščių, bet kad nepraeina nei kiek. Visa oda išberta mažais spuogiukais, o ypač pasmakrė iš abiejų šonų  verysad.gif

Man per karščius visą pilvą buto išbėrę mažais spuogeliais, tai gal per 3 savaites tepraėjo unsure.gif kuo tik tepiau, niekas nepadėjo.
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2010 08 24, 17:01)
drinks_cheers.gif  Dr. Hauschkos bronzatas tiek sitas, tiek sitas suteikia grazu idegio atspalvi ir tikna tiek sviesiaodems tiek tamsiaodems  thumbup.gif  abu turiu ir esu lb patenkinta. Tik nereikia ju padauginti , nes tada oda siek tiek pasiriebaluoja.

O šita pirmoji pudra mineralinė (klausiu, nes pati nelabai suprantu)?
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 08 26, 19:42)
Man per karščius visą pilvą buto išbėrę mažais spuogeliais, tai gal per 3 savaites tepraėjo  unsure.gif kuo tik tepiau, niekas nepadėjo.


Tai trys savaitės dar nieko, man jau tris mėnesius su pertraukomis baisiai beria.. Satura buvo nupylusi man AHA rūgšties, lašinau į kremą, tam kartui šiek tiek padėjo, bet po to ir vėl tas pats verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 26, 19:45)
Tai trys savaitės dar nieko, man jau tris mėnesius su pertraukomis baisiai beria.. Satura buvo nupylusi man AHA rūgšties, lašinau į kremą, tam kartui šiek tiek padėjo, bet po to ir vėl tas pats  verysad.gif

Tai tau čia gal alergija kokia? Nuo maisto ar kosmetikos, gal pati nenutuoki nuo ko... Gal kokį EA per ilgai naudoji unsure.gif
Atsakyti