Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

sveikos 4u.gif na ir tempai, lieka dar viena tema neperskaityta biggrin.gif
anksciau man visai nepatiko jusu isgirtas Sante kondicionerius, nei kiek nepalengindavo sukavimo, plaukai kaip stagarai buvo. nenaudojau, dabar vel pradejau, tai puikumelis. gal ismokau kieki atitaikyti ax.gif plaukai sukuojasi lengvaiu, svelnus 4u.gif
keletas atsiliepimu apie alverde produktus:

dezedorantas su juros druskomis. nesu is gausiai prakaituojanciu, tai apsaugo nuo prakaito ir kvapo. pacio dezo kvapas labai neutralus, beveik bekvapis 4u.gif

alverde zele nuo celiulito su citrina ir rozmarinu tepu masazuoju, kol kas poveikio nematau biggrin.gif

veido sveitiklis su abrikosais, sveicia svelniai, nematau kuo ypatingas, bet norejau sveitiklio blush2.gif

veido vanduo misriai odai, naudoju kaip tonika, tai tikrai valo, diskelis lieka nesvarus blush2.gif

argital kremas su eziuole, kvepia man gvazdikais, saldancio poveikio nejauciu 4u.gif ziuresim kaip bus toliau.dabar oda taip sudurniavusi, kad nzn net ka daryt, visur spuogai mazyciai labai. net buvau pamaniusi kad man atsirado vadinamoji veido erkute nup pudros sepetelio, bet kad ji naudoju tik as ir plaunu 4u.gif


kazkaipbuvau uzleidusi molio kaukes, tai nesenai padariau, tai ir iskilo man tie visi spuogai. kai nieko nedariau buvo geriau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 08 26, 13:21)
sveikos 4u.gif na ir tempai, lieka dar viena tema neperskaityta biggrin.gif
anksciau man visai nepatiko jusu isgirtas Sante kondicionerius, nei kiek nepalengindavo sukavimo, plaukai kaip stagarai buvo. nenaudojau, dabar vel pradejau, tai puikumelis. gal ismokau kieki atitaikyti ax.gif plaukai sukuojasi lengvaiu, svelnus 4u.gif


O kaip kiekį atitaikei? daugiau ar mažiau dedi? kaip geriau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 26, 11:51)
Pasaule, kokios garbanos wub.gif

4u.gif

QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 08 26, 14:21)
dabar oda taip sudurniavusi, kad nzn net ka daryt, visur spuogai mazyciai labai. net buvau pamaniusi kad man atsirado vadinamoji veido erkute nup pudros sepetelio, bet kad ji naudoju tik as ir plaunu 4u.gif
kazkaipbuvau uzleidusi molio kaukes, tai nesenai padariau, tai ir iskilo man tie visi spuogai. kai nieko nedariau buvo geriau rolleyes.gif

Čia daug kas guodėsi smulkiais spuogučiais, tai vyraujanti nuomonė - nuo karščių. Tikimės, kad greit praeis.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 26, 10:45)
nemačiau sad.gif Gal gali nuorodą įdėti?  4u.gif

neberandu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 08 26, 13:46)
Na ir priplepėjot  karsta.gif

Rodau savo gaminius rolleyes.gif

Rankų kremas. Iš kart užsitepus jis toks malonus, atrodo, kaip šlapias būtų, toks įdomus jausmas, tik nepatinka, kad palieka riebumo jausmą, gal padauginau aliejų, nes norėjau, kad gerai maitintų. Bet nieko, sueis smile.gif

sauniai pasidarbavai thumbup.gif
kokius aliejus dejai i ranku krema?
Atsakyti
Merginos kuo galeciau paturbinti AZ alijosiaus geli, mano oda misri+jautri, tepciau vakarais nakciai 4u.gif
Atsakyti
myself, nuostabūs gaminukai thumbup.gif Ką į lūpų balzamą dėjai? wink.gif Dėl rankų kremo tai įdomus sprendimas, man nuolat norisi rankinėj nešiotis, tai geriau tūbelė būtų biggrin.gif

QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 08 26, 14:21)
net buvau pamaniusi kad man atsirado vadinamoji veido erkute nup pudros sepetelio, bet kad ji naudoju tik as ir plaunu 4u.gif


kaip tas gali nutikti? blink.gif


QUOTE(Odora @ 2010 08 26, 15:08)


ir aš ne sad.gif
Atsakyti
Jau užuodžiu naujo traukinuko maršruto kvapą biggrin.gif

Keletas atsiliepimų:
Keletą dienų vakarais rankas tepliojuosi šiuo Logona rankų kremu:
user posted image
Pamenu, kad buvo neigiamų atsiliepimų dėl kvapo/poveikio. Na, nekvepia jis vanile, bet man poveikis patinka, greitai ir efektyviai sudrėkina rankų odą. Beto pigus variantas ax.gif

Lavera SPA rankų kremas su rožėmis
user posted image
Nežinau kas man pasidarė, bet šiuo metu nemažai produktų naudoju su rožių kvapu (rankų kremas, dušo gelis, aliejus, veido kaukė), užbūrė kvapas. Masažuoju rankus ir kaifuoju wub.gif Iš šios serijos dar esu naudojusi ir su medumi. Abu vienodi, tik kvapai skirtingi. Žiemai būtų per lengvas kremukas, bet šiuo metų laiku pats tas.

Neobio veido kaukė
user posted image
Dėžutėje yra 5 pakiukai po 7 ml. Vakar atsidariau pirmą, tai galiu pasakyti, kad vieno pakiuko man bent 3-4 kartams užteks, nes tikrai ne daug reikia. Nors mano oda nėra sausa, gal ne daug reikalauja. Labai maloniai tepasi ant odos. Tiek ant drėgnos, tiek ant sausos. Ir aišku gerai padrėkina odelę, tokia minkšta palieka. Dabar mąstau, gal netgi labiau patiko man nei Laveros rožių kaukė, vien dėl to malonumo tepant veidą ax.gif

QUOTE(Chippie @ 2010 08 25, 22:03)
noriu pagirti Logona juoda piestuka akims  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Aš irgi tokį patį turiu tik rudą, tikrai puikus pieštukas. Man dar labai patinka tai, jog jis minkštas. Spalva tikrai sodri ir gerai išsilaiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 26 rugpjūčio 2010 - 14:36
QUOTE(myself @ 2010 08 26, 13:46)
Rodau savo gaminius rolleyes.gif


Kaip gražu bigsmile.gif Manęs tai kažkaip nebelanko mūzos, tingiu gamintis doh.gif

QUOTE(Odora @ 2010 08 26, 15:08)


Ne šitas kartais? rolleyes.gif
Atsakyti
myself, kokie gražūs gaminiai thumbup.gif

Aš neseniai bandžiau vėl su ryžių vašku gamintis kremą, bet gavosi tik kažkoks skystaliukas, nieko panašaus į kremą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2010 08 26, 15:36)
Kaip gražu  bigsmile.gif Manęs tai kažkaip nebelanko mūzos, tingiu gamintis  doh.gif
Ne šitas kartais?  rolleyes.gif

va kad ne ten aiskiai rase, kad cheminiai filtrai blogis, o fiziniai geris biggrin.gif
o cia mala ratais ir nieko doro neparaso
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 26, 14:40)
O kaip kiekį atitaikei? daugiau ar mažiau dedi? kaip geriau?  smile.gif

maziau, mazdaug puse graikisko riesuto 4u.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 26, 15:25)
kaip tas gali nutikti?  blink.gif
ir aš ne sad.gif


esu skaiciusi, kad gali atsirasti nuo sepetuko, pvz.jei daraisi makiaza salonuose blink.gif ir labai sunkiai isgydoma. pas mane tokie idomus spuogai kaip ne nuo karscio, maciau buvo nuotrauka ikelta,o tokie kaip sausi iskart, jei su nagu uzkabini, tai ir nusikabina biggrin.gif
Atsakyti