Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

panos, dar jaučiuosi turinti pareigą paaiškinti, kas yra nerolis ir petitgreinas. Tie, kas supranta, ir kas anksčiau skaitė mūsų pasvarstymus, turėjo skaniai pasijuokti. Ir man pačiai gėda, kad nesugebėjau prisiminti skirtumo blush2.gif

žodžiu taip - nerolis yra gaminamas iš apelsinmedžio žiedų (anksčiau ir iš mažučių nesunokusių apelsinų), o petitgreinas iš to paties augalo, tik iš lapų bei šakelių viršūnių. Todėl lotyniškas jų pavadinimas vienodas. Nerolio kvapas gilesnis, stipresnis, jis turi didesnį raminantį, atpalaiduojamąjį poveikį, laikomas afrodiziaku. Petitgreino kvapas nuosaikesnis, raminamosios savybės menkesnės, bet aromaterapijoje jis taipogi turi savo vietą.

petitgreino kartais palašinu namams, tai kvapas gan kibus ir ilgai išsilaiko. Nerolį taip lašinti tai būtų tikra nesąmonė, nes yra labai brangus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2010 08 26, 10:07)
as rodos esu minejus, buvo net toks atvejis, kad palei plaukus pudros nekliuvo tai ant saules pasedejus turejau toj vietoj raudona ruoza, o likes veidas liko baltas, tai parodo, kad tikrai stipri apsauga gaunasi


taip drinks_cheers.gif Pudra šiuo atveju atrodo netgi patikimiau, nei kažkada teptas apsauginis kremas nuo saulės. Bet kažkam gi reikia pardavimus didinti, įtikinti pirkėjas priemonės būtinumu biggrin.gif
Atsakyti
o jus neuzmatete ne taip seniai delfi buvo straipsnis, ES susirupino chemines apsaugos nuo saules pavojais smile.gif na zodziu tuo ka mes senai zinome, ir straipsnyje graziai aprasyta apie fizines apsaugos filtrus titano ir cinko dioksidus smile.gif
Atsakyti
nemačiau sad.gif Gal gali nuorodą įdėti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 26, 10:04)
Aha, brangoka, o tu ją bandei, kažin kaip jos kokybė?

Ne, bet įtariu leistų pasibandyti parduotuvėje. Mačiau, kad yra dviejų atspalvių.
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 26, 09:37)
o jus neuzmatete ne taip seniai delfi buvo straipsnis, ES susirupino chemines apsaugos nuo saules pavojais smile.gif na zodziu tuo ka mes senai zinome, ir straipsnyje graziai aprasyta apie fizines apsaugos filtrus titano ir cinko dioksidus smile.gif


Aš buvau pasidariusi kremą apsauginį su cinku, vieną kartą kai užsitepiau, tai po to visa kakta nupleiskanojo... Taip kad jis gana agresyviai sausina... Jau tikrai kad geresnis variantas mineralinė pudra, bent jau tokioms jautriaodėms kaip aš drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, kol aš jus suradau doh.gif Iškraustė, sakot biggrin.gif Grįžau prisiatostogavus, tiesiai į buvusį darbą reikalų užbaigt, vienoj savo temoj neskaičius prisistačiau, o pas jus nusprendžiau pirma viską perskaityt, tada apsireikšt. Bet vis laiko nėra doh.gif Tai tikiuosi palengva iki rudens pasiskaitinėt, o paskui vėl įsiliet į diskusijas drinks_cheers.gif
Bėda viena, kad visus Elytės patarimus pamiršau, kur ir apie Hauschkos produktų alternatyvius panaudojimus buvo davus, ir šiaip doh.gif Jaučiu reiks naujam seansui užsirašyt ir eit su savo priemonėm bei diktofonu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2010 08 25, 23:03)
drinks_cheers.gif  as jau 10 metu dazau, perejau nuo ryzu i tamsius, is tamsiu i sviesius, ir sruogelem daziau ir visa ilgi, pats plaukas grazus, nelabai pazeistas, bet riebaluojasi greitai, 2 dienas max. isbunu  verysad.gif
Tekila, labai grazi plauku spalva  wub.gif


Ačiū 4u.gif
O dėl riebalavimosi, tai man tas pats - maximum 2 dienos, o kartais jau antros dienos vakare norisi plauti.
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2010 08 26, 00:23)
Man kai buvo ataugę po gero pusmečio išvis be dažymo, tai negalėjau patikėt, kad buvo tokia nyki plaukų spalva blink.gif
Beje, mano nedažyti plaukai atrodė daug nesveikesni už dažytus g.gif Kažkokie nutriušę, blankios spalvos..
Ir dabartinės kasos man daug gražesnės už mokyklinį natūralumą blush2.gif


Oi, tikiu, kad pusmetį nedažius tai jau visko pamtyti galima... Aš daugiau kaip 1.5 mėnesio neištempiu, nes pradeda ataugusios šaknys labai nervuoti blush2.gif
Ech mokyklinis natūralumas - net keista pažiūrėjus dabar lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 08 26, 09:22)
tai visiškai normalu, kad spalvos nevienodos, nes plaukų spalva bent jau man varijuoja priklausomai nuo sezono. O kai turėjau ilgesnius ir rišdavau, "ližindavau" kažkiek, tai žiemomis net išryškėdavo tokia šviesi sruoga nuo kaktos biggrin.gif Sulaukdavau klausimų, kam nusidažiau, nors su dažais niekad jų nesu palietusi. Suprantu tas, kurios anksti žyla (kartais ir nuo paauglystės) ir, tiesą sakant, nežinau, ką pati darysiu, kai pradėsiu žilti  g.gif
TekilaSunrise, man pati gražiausia spalva - antroje nuotraukoje, paskui pagal grožį trečia. Bet tavo plaukai tikrai prižiūrėti, nesudeginti, nėra ko jaudintis  4u.gif


Pas mane irgi visokių sruogų būdavo - visi manydavo, kad dažyti plaukai. O dabar, kai dažau viena spalva, be jokių sruogelių - irgi atrodo, kad sruogelės yra thumbup.gif
Atsakyti
Tiesa, išbandžiau jau "Lavera basis sensitiv" purinantį šampūną normaliems plaukams.
user posted image
Kiek po vieno karto galiu suprasti, tai dedu pliusą smile.gif Skystesnis nei apelsinų Lavera (t.y. nesulindinėja atgal į buteliuką biggrin.gif ), malonus švelnus kvapas, gerai išplauna, plaukai švelnūs pakankamai po jo (kondicionieirų šiaip ar taip dedu), antrą dieną plaukai nepasiriebalavę dar visai smile.gif
Užtat nežinau, ką su OP daryti... unsure.gif Toks jis man malonus šiaip, bet reiktų su juo kasdien galvą plauti, neišvaikštau dviejų dienų... doh.gif Dar galvoju palaukti ir pabandyti po kiek laiko. Jei ne - keliaus į išparduotuvę... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 26, 11:46)
Skystesnis nei apelsinų Lavera (t.y. nesulindinėja atgal į buteliuką  biggrin.gif )

Dar Ne iš Basis serijos Laveros mangų skystesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasaule, kokios garbanos wub.gif

Satura, o valant dantis su gintaro pudra dar reikia dantų pastos? blush2.gif

Chippie, tikrai pasistengei dėl mūsų 4u.gif

Atsimenu, kai aš plaukus ploviau su rasulo moliu. Plaukai taip įsielektrino, kad kokius du mėnesius elektrinosi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 26 rugpjūčio 2010 - 10:53

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 26, 11:07)
Aš buvau pasidariusi kremą apsauginį su cinku, vieną kartą kai užsitepiau, tai po to visa kakta nupleiskanojo... Taip kad jis gana agresyviai sausina... Jau tikrai kad geresnis variantas mineralinė pudra, bent jau tokioms jautriaodėms kaip aš  drinks_cheers.gif


kiek prisimenu is paaglyste, tai visi "antispuoginiai" kremai budavo su cinku ir juos tepdavau tik ant spuogelio, kad nudziovintu.
Gal padauginai cinko, nes jis tikrai sausina oda.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 26, 11:51)
Satura, o valant dantis su gintaro pudra dar reikia dantų pastos? blush2.gif


nebūtinai. Galima išsivalyti dantis su pasta, išplauti šepetėlį ir jį drėgną priliesti prie pudros, tada pašveisti juos. Toks minkštas minkštas pasidaro šepetukas rolleyes.gif
Atsakyti