Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(Rasma @ 2010 08 25, 19:20)
Buvau šiandien Astrominerologijos centre gintaro pudros nuspirkti, tai buvo maišiukai po 5 Lt (su maišiuku sveria 9 gr) ir 7 Lt (12 g su maišiuku), berods anksčiau rašėt mažesnes kainas? g.gif


Rasma, ka darysi su gintaro pudra?
Siandie bevarkydama namus, atradau gintaro pudra, kuria net nezinau kada pirkau. Vis man su ja nesisekdavo, tai pamirsdavau, tai pamesdavau, o db dziaugiuosi, kad atradau, bet neprisimenu ka su ja daryt blush2.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 25, 20:15)
Nepopuliariai čia pasakysiu, bet dažant tik šaknis, o paskui tvarkingai naudojant natūralias priemones, palepinant plaukus kaukėm, aliejukais, nieko blogo tiems  plaukams nenutinka  :


drinks_cheers.gif as jau 10 metu dazau, perejau nuo ryzu i tamsius, is tamsiu i sviesius, ir sruogelem daziau ir visa ilgi, pats plaukas grazus, nelabai pazeistas, bet riebaluojasi greitai, 2 dienas max. isbunu verysad.gif
Tekila, labai grazi plauku spalva wub.gif

noriu pagirti Logona juoda piestuka akims thumbup.gif user posted image

tikrai juodas, ko as ir ieskojau. Gana riebokas, tepasi labai lengvai. Atlaike visa diena, neisbego.
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 25, 21:57)
Tikrai nenuvargę plaukai nuo dažymo  thumbup.gif Čia tau pavydėt galima, kad plaukas taip atlaiko dažymą, kitom vien nuo sruogelių plaukai nupezta....
Šiaip man pati gražiausia plaukų spalva yra antroje nuotraukoje, jeigu ką  4u.gif

man tai plaukai dar pastorejo ir sveikiau atrodyti pradejo po dazymu. Bet manau, kad cia gali buti susije ir su tuo kad nuo to laiko kai pradejau sviesinti, baisu del plauku pasidare ir pradejau jais labiau rupintis blush2.gif
O kokias priemones naudojat nuo pleiskanu? Uzviso pas mane ju, jau net arbatmedis nebegelbeja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2010 08 25, 23:03)
noriu pagirti Logona juoda piestuka akims  thumbup.gif tikrai juodas, ko as ir ieskojau. Gana riebokas, tepasi labai lengvai. Atlaike visa diena, neisbego.
Kur ir uz kiek? ax.gif neapsisprendziu ar iskeisti nenaturalu i naturalu g.gif reiktu ir tamsesnio rudo, ir juodo man asmeniskai.
Atsakyti
QUOTE(chemistry @ 2010 08 25, 23:09)
O kokias priemones naudojat nuo pleiskanu? Uzviso pas mane ju, jau net arbatmedis nebegelbeja doh.gif


Man padėjo Bema šampūnas nuo pleiskanų, o ir šiaip plaukai labai super atrodė, kai jį naudojau. Reikės papirkti dar, kai tik užbaigsiu kurį nors iš keturių dabar turimų lotuliukas.gif Nors kiek pamenu, daugumai čia SM jis įspūdžio nepadarė g.gif

Satura, o sviestmedį paakiams naudoji ant dregnos odos ar sausos? g.gif Įsigijau šiandien prisikaičius pagyrimų biggrin.gif Ir nerolio eliksyro jau prireikė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Redgrape @ 2010 08 25, 23:21)
Man padėjo Bema šampūnas nuo pleiskanų, o ir šiaip plaukai labai super atrodė, kai jį naudojau. Reikės papirkti dar, kai tik užbaigsiu kurį nors iš keturių dabar turimų  lotuliukas.gif Nors kiek pamenu, daugumai čia SM jis įspūdžio nepadarė  g.gif

Satura, o sviestmedį paakiams naudoji ant dregnos odos ar sausos?  g.gif  Įsigijau šiandien prisikaičius pagyrimų  biggrin.gif  Ir nerolio eliksyro jau prireikė  ax.gif


Visus aliejus reikia tepti ant drėgnos odos smile.gif , pamenu, jog ir Satura rašė, kad ant drėgnos tepa smile.gif .
Norėjau paklausti jūsų merginos- ar jūsų naudojamuose eko kremuose yra apsauga nuo saulės(SPF)? Nes mano naudojamuose dėje, nėra... O ir šiaip nesu mačiusi eko kremo veidui su apsauga. Paskaičiau, kad tokio dalyko kasdien reikia, net ir žiemą. Gal ką parekomenduotumėte kasdienai 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach18: 25 rugpjūčio 2010 - 22:37
QUOTE(Etama @ 2010 08 25, 23:14)
Kur ir uz kiek? ax.gif neapsisprendziu ar iskeisti nenaturalu i naturalu g.gif  reiktu ir tamsesnio rudo, ir juodo man asmeniskai.


pirkau kaip visada is Mondebio
as si piestuka tik viena diena naudojau, bet tikrai esu patenkinta, nes jis tikrai juodas, spalva sodri ir intesyvi ir kas svarbiausia nesubego i rauksleles ir siaip nesutrupejo.
Pries tai turejau Sante, tai nepatiko, nes buvau daugiau pilkas ir subegdavo i "gumulus".

mergaites thumbup.gif Mondebio jau siucia i Lietuva thumbup.gif va kokia as saunuole thumbup.gif
pati savim dziaugiuosi, dabar komentuosiu visas prekes, kurias gavau is ju.

uzsisakius uz daugiau nei 150 euru siuncia nemokamai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chippie: 25 rugpjūčio 2010 - 22:41
QUOTE(ernesin @ 2010 08 25, 19:48)
Kur pirkai?
Beje kaip pudrų paieškos? mirksiukas.gif


"Žalia žalia" - 40 Lt (yra tos serijos ir sertifikuota plaukų priežiūros priemonių linija, kiek mačiau)

Kas dėl krempudrų - tai šiandien išbandyta "Miessence"..jei ji nors kiek maskuotų (čia svajoju :-), tai būtų tobula..lengvutė, ypač gerai dengiasi, nieko nekemša, jokių dryžių, o odelė po jos lieka gražaus atspalvio ir laaabai švelni bigsmile.gif Bet maskavimas totaliai nulinis..pirma tokia išbandyta, ji tikrai 'peršviečiama': http://www.essenza.l...ai-odai-71.html


QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 25, 20:12)
siuose ale naturaliuose dazuose nera amoniako ir kt, bet yra lb didelis % oksidatoriaus...pvz 6% herbatint dazuose (siuose manau panasiai), o kirpyklose su "augaliniais", (tik aisku su dar didesniu brudo kiekiu), be amoniako (taip sako) yra 1,5%...tai va jie kaip ir maziau kenkia...

Tikiu, kad jie užtai taip ir giriami, kad dažo ne kaip žolelės cool.gif

Aš tai jau savo atsiterliojau...keletą metų ir gan dažnai viriau spec. chna ir basma košes..turėjau 'atidirbus' savo tamsiai rudų-šokoladinių plaukų receptuką, bet tiek pabodo..

Bliamba, realiai tai tie plauk dažai, kokie jie bebūtų kenkia


QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 25, 20:15)
Nepopuliariai čia pasakysiu, bet dažant tik šaknis, o paskui tvarkingai naudojant natūralias priemones, palepinant plaukus kaukėm, aliejukais, nieko blogo tiems  plaukams nenutinka  ax.gif

Faktas, kad galima ir dažant išsaugoti gražius plaukus drinks_cheers.gif
Maniškiai irgi sveiki (nelūžinėja, galiukai neskilinėja), nors dažau nuo m-klos baigimo laikų...tai cheminiais daais, tai natūraliais..nuo nuotaikos doh.gif
Tik iš prigimties labai ploni, tad jiems nuolat reik natūraliom priemonėm suteikt apimtį..
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 25, 20:22)
Pavydžiu toms, kas turi gražią ryškią natūralią spalvą, bet man maniškė ne prie širdies

Man kai buvo ataugę po gero pusmečio išvis be dažymo, tai negalėjau patikėt, kad buvo tokia nyki plaukų spalva blink.gif
Beje, mano nedažyti plaukai atrodė daug nesveikesni už dažytus g.gif Kažkokie nutriušę, blankios spalvos..

QUOTE(Zukauskaite @ 2010 08 25, 21:31)
O kokia spalva?  bigsmile.gif

Dark coffee brown 3.0

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 25, 21:52)
O čia dabartinė mano spalva, kuri nesikeičia jau n metų smile.gif

Ir dabartinės kasos man daug gražesnės už mokyklinį natūralumą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 25, 21:52)
Abi nuotraukos darytos dar mokykloje, nieko niekada nebuvau dažius - o spalvos visiškai kitokios atrodo (nors man nei viena  schmoll.gif , nenorėčiau grįžti..

Na, niekaip nepatikėčiau, kad mano natūrali spalva padėtų man geriau atrodyti...


tai visiškai normalu, kad spalvos nevienodos, nes plaukų spalva bent jau man varijuoja priklausomai nuo sezono. O kai turėjau ilgesnius ir rišdavau, "ližindavau" kažkiek, tai žiemomis net išryškėdavo tokia šviesi sruoga nuo kaktos biggrin.gif Sulaukdavau klausimų, kam nusidažiau, nors su dažais niekad jų nesu palietusi. Suprantu tas, kurios anksti žyla (kartais ir nuo paauglystės) ir, tiesą sakant, nežinau, ką pati darysiu, kai pradėsiu žilti g.gif

TekilaSunrise, man pati gražiausia spalva - antroje nuotraukoje, paskui pagal grožį trečia. Bet tavo plaukai tikrai prižiūrėti, nesudeginti, nėra ko jaudintis 4u.gif


QUOTE(Chippie @ 2010 08 25, 23:03)
o db dziaugiuosi, kad atradau, bet neprisimenu ka su ja daryt  blush2.gif


dėti į maišytines ir pirktines veido kaukes, sumaišyti su vandeniu ir vieną tepti kaip kaukę, naudoti kaip pylingą veido odai, dažyti į ją šepetėlį ir valyti dantis (nieko ten nebrūžina wink.gif ). Tik neperdozuoti ir neperlaikyti, nes tam kartui oda atrodo matinė, graži, bet gali per daug nusausinti 4u.gif

QUOTE(Redgrape @ 2010 08 25, 23:21)
Satura, o sviestmedį paakiams naudoji ant dregnos odos ar sausos? 


stengiuos, kad bent vos vos drėgna būtų, ne ant sausos smile.gif

QUOTE(Peach18 @ 2010 08 25, 23:32)
O ir šiaip nesu mačiusi eko kremo veidui su apsauga. Paskaičiau, kad tokio dalyko kasdien reikia, net ir žiemą.


šiaip buvo toks kremukas Weledoje, ar kažką painioju?

bet šiaip tai tavo iškeltas klausimas įdomus. Prisiminiau ir aš tuos pagraudenimus, kad kasdien reikia kremo su SPF. Sorry, bet man tokie patarimai pjaunasi su logika smile.gif

bet kuris apsaugos nuo saulės gamintojas pabrėžia, akcentuoja, primena, moko, leidžia lankstinukus, kuriuose aiškina, toks SPF faktorius galioja, tarkim, porą valandų ir apsaugą reikia vis atnaujinti. Tai pasakyk man, kiek kartų per dieną yra atnaujinamas dieninis kremas su pvz. SPF 15, 25, užteptas ryte prieš darbą, studijas, mokslus? Aha, nė kartelio. Padirbėji iki pietų, pasimokai iki kokio "lango" - eini pietauti, pasivaikščioti. Drąsiai, nes ryte tepei kremą su SPF. O koks jo efektyvumas likęs? Geriausiu atveju, labai mažas...

nesutinku, kad kasdien veidą reikia pritepti reikia nereikia. Jei išeinu anksti ryte, o grįžtu vėlai vakare, tai kam veidą apkrauti visokiom apsaugom? Plius, tos, kurios tepa sintetinius kremus, juose būna ir cheminė apsauga nuo saulės, o kažkada juk skaitėm, kaip ji veikia - sugeria į odą saulės spindulius ir tik po to su jais dorojasi. Ačiū už tokį "gėrį" schmoll.gif

saulės spindulius gerai atspindi mineralinės pudros, kurias gaminant naudojami tie patys mineralai kaip ir natūralioms apsaugoms. Pataisykit, jei klystu, bet ernesin per kažkurį sezoną pasakojo, kad dengė veidą mineralinės pudros sluoksniu ir visiškai jo neįdegė.

o jei nusimato ilgas buvimas lauke, kažkokie darbai, pramogos, galima naudoti ir atskirą kremą/losjoną su mineraliniais filtrais smile.gif

čia mano subjektyvi nuomonė, jei ką biggrin.gif

QUOTE(Chippie @ 2010 08 25, 23:39)
mergaites  thumbup.gif  Mondebio jau siucia i Lietuva  thumbup.gif


tikrai, kad nereali šaunuolė, super biggrin.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif Ten yra ir Couleur Caramel dekoratyvinės, kur kažkada apsisvaigusi buvau biggrin.gif

QUOTE(Rasma @ 2010 08 26, 00:23)
jei ji nors kiek maskuotų (čia svajoju :-), tai būtų tobula..


kadangi neturi ką maskuoti, tai gali drąsiai pirkti cool.gif
Atsakyti
O mineralinės pudros yra kur nors gyvai Kaune pirkti, ar kas žino? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 26, 09:32)
O mineralinės pudros yra kur nors gyvai Kaune pirkti, ar kas žino?  4u.gif

Buvau mačius "Via Naturalyje" Nilens Jord mineralinę pudrą, ir vienu metu buvau labai užsisvaigus, kad man jos būtinai reikia, bet dabar persigalvojau, nes brangi (apie 125 lt).
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 26, 09:03)
Buvau mačius "Via Naturalyje" Nilens Jord mineralinę pudrą, ir vienu metu buvau labai užsisvaigus, kad man jos būtinai reikia, bet dabar persigalvojau, nes brangi (apie 125 lt).


Aha, brangoka, o tu ją bandei, kažin kaip jos kokybė?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 26, 09:22)

Pataisykit, jei klystu, bet ernesin per kažkurį sezoną pasakojo, kad dengė veidą mineralinės pudros sluoksniu ir visiškai jo neįdegė.



as rodos esu minejus, buvo net toks atvejis, kad palei plaukus pudros nekliuvo tai ant saules pasedejus turejau toj vietoj raudona ruoza, o likes veidas liko baltas, tai parodo, kad tikrai stipri apsauga gaunasi
sia vasara siek tiek parudo veidas, bet tiek sakyciau netgi reikia odai smile.gif as everyday minerals naudoju
Atsakyti