Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 25, 20:12)
man laveros kauke lb nepatinka- ziauriai velia plaukus, sausi lieka...o kondic tai kitas reikalas wub.gif mano plaukai ilgi, lb veliasi (tai sausi gal?), jei "ne ta" priemone panaudoju

Nu va klausykit, gal tuoj ir išsiaiškinsime kame reikalas su ta Lavera Basis buvo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 25, 20:15)
Nepopuliariai čia pasakysiu, bet dažant tik šaknis, o paskui tvarkingai naudojant natūralias priemones, palepinant plaukus kaukėm, aliejukais, nieko blogo tiems  plaukams nenutinka  ax.gif Aišku, kad idealu yra jų visai nedažyti arba dažyti žolėmis, bet toms, kam šie variantai, nepriimtini, tai kas belieka?  rolleyes.gif Šviesinu ir dar 9 proc. peroksidą naudoju, be to, jau 7 metus ištisai... Nesiskundžiu nei plaukų sausumu, nei netgi galiukais smile.gif Tiesa, vienu metu buvo jie prdėję trupėti šiek tiek (kai pusę metų gal nekirpau  ax.gif ), bet laaabai padėjo perėjimas prie natūralių plaukų priežiūros priemonių  4u.gif

bet paskui tos saknys nuauga ir saknys tampa nebe saknys o ilgis...gaila man vis tiek plauku...
kas jaunoms mums susisviecia dazyt grazius naturalius plaukus... :mmmpo to vargstam smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 25, 20:16)
O apie kurį būtent kondicionierių kalbi? mangų, rožių ar basis?  4u.gif

basis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 25 rugpjūčio 2010 - 19:18
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 25, 20:19)
bet paskui tos saknys nuauga ir saknys tampa nebe saknys o ilgis...gaila man vis tiek plauku...
kas jaunoms mums susisviecia dazyt grazius naturalius plaukus... :mmmpo to vargstam  smile.gif


Na, taip, paskui auga tolyn tie plaukai - bet jeigu per juos tik kartą dažais braukta, tai ne tas pats kaip kaskart wink.gif
Manau, man per 7 metus dažymo, jau šaknys iki ilgio ne kartą nuaugo, bet plaukai tikrai neatrodo blogiau nei kad buvo nedažyti ax.gif Objektyviai vertinu ir nenorėčiau grįžti prie natūralios spalvos, deja... unsure.gif Pavydžiu toms, kas turi gražią ryškią natūralią spalvą, bet man maniškė ne prie širdies.
Va, šiaip plaukų spalvą pakeisti tai minčių kyla ir jau ne pirmą kartą - bet baisu bandyti kažką, kai jau lyg ir esi atradęs, kas "tavo" blush2.gif Be to, keičiant reiktų per visą plauką varyt doh.gif Tai ir lieku tokia pat vis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 25 rugpjūčio 2010 - 19:22
QUOTE(ernesin @ 2010 08 25, 20:08)
žiūrinėju Lily Lolo poslapį ir laižausi kaip katė biggrin.gif


aš vis periodiškai šituos patikrinu, kaip atrodo biggrin.gif
Smoky Brownuser posted image


QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 25, 20:12)
man laveros kauke lb nepatinka- ziauriai velia plaukus, sausi lieka...o kondic tai kitas reikalas wub.gif


kaip jūs man pasirinkimą ateičiai palengvinat bigsmile.gif

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 25, 20:16)
pakvaisus, ne kitaip  biggrin.gif


tikrai kad biggrin.gif Gal ir persistengei biškelį, jei iki šiol rasulo plaukų plovimui nebandei, o pirmą kartą tiek prikrovei rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 25, 20:22)
Na, taip, paskui auga tolyn tie plaukai - bet jeigu per juos tik kartą dažais braukta, tai ne tas pats kaip kaskart wink.gif
Manau, man per 7 metus dažymo, jau šaknys iki ilgio ne kartą nuaugo, bet plaukai tikrai neatrodo blogiau nei kad buvo nedažyti  ax.gif Objektyviai vertinu ir nenorėčiau grįžti prie natūralios spalvos, deja...  unsure.gif Pavydžiu toms, kas turi gražią ryškią natūralią spalvą, bet man maniškė ne prie širdies.
Va, šiaip plaukų spalvą pakeisti tai minčių kyla ir jau ne pirmą kartą - bet baisu bandyti kažką, kai jau lyg ir esi atradęs, kas "tavo"  blush2.gif Be to, keičiant reiktų per visą plauką varyt  doh.gif Tai ir lieku tokia pat vis  biggrin.gif

o tavieji naturalus lb skiriasi nuo sviesiu? 4u.gif

Satura, man zinok tikrai "liga"...veidui turiu viena krema, prausikli, kunui- viena krema, o plaukams .......daugtaskis biggrin.gif ir dar maza... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 25 rugpjūčio 2010 - 19:34
QUOTE(Eve-line @ 2010 08 25, 11:54)
MB reikai dezodoranto. nzn koki pirkt


Manišks naudoja Lavera dezodorantą, vat šitą, aišku prakaitavimo nestabdo, bet kvapą tai išlaiko gaivų smile.gif
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 25, 17:42)
Žinok, UT tik šampūnus naudojus, o kondicionierių dėl prastų atsiliepimų niekada. Aš naudojau Faith in Nature jojobos kond., tas man labai patinka, neseniai atrastasis AO kamelijų. O pavyzdžiui, Sante Brilliant Care man buvo silpnas, jokio poveikio net saujom pilant...
O tavo plaukai sausi, jiems reikai daug maitinimo?  4u.gif


Man tai tiek Sante Brilliant care tiek Lavera Basis kondicionierius poveikiu buvo labai panašus.

Šiandien laikiau prieš plovimą apie valandą kondicionierių AO kamelijų, plaukai tik džiūna, bet labai švelnučiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 25, 20:33)
o tavieji naturalus lb skiriasi nuo sviesiu?  4u.gif


Na, jie irgi šviesūs, bet tokie į pilkumą 4u.gif O žinant, kad su laiku mūsų plaukai šiek tiek tamsėja (ne skandinavai gi esam biggrin.gif ), tai dabar gal jau ir patamsėję, nebe tokie šviesūs kaip paauglystėj... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 25, 19:20)
Nusipirkau "Naturigin" tipo 'organic beauty' plaukų dažus: http://www.naturigin...aircolours.html
"Naturigin" plaukų priežiūros priemonės tai "Ecocert" sertifikuotos, bet aišku ne dažai cool.gif


O kokia spalva? bigsmile.gif
Atsakyti
Kad jau prakalbom apie natūralias ir nenatūralias spalvas, tai išsitraukiau aš senus albumus ir nuskenavau (taip seniai natūrali nebuvau, tai net skaitmeninių foto dar neturiu blush2.gif biggrin.gif ) kelias savo "jaunystės" laikų kasas. Abi nuotraukos darytos dar mokykloje, nieko niekada nebuvau dažius - o spalvos visiškai kitokios atrodo (nors man nei viena schmoll.gif , nenorėčiau grįžti...):
user posted image
user posted image
O čia dabartinė mano spalva, kuri nesikeičia jau n metų smile.gif Irgi kelias foto dedu, nes priklausomai nuo apšvietimo ar šiaip plaukų nuotaikos jie labai skirtingai atrodo biggrin.gif
user posted image
user posted image
Na, niekaip nepatikėčiau, kad mano natūrali spalva padėtų man geriau atrodyti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 25, 21:55)
Tekila, tikrai nuo apšvietimo labai skirtingai tavo dabartinė spalva atrodo, toje kur iš nugaros spalvytė nereali ir tokie sveiki plaukai atrodo wub.gif

4u.gif Matai, vienur kambaryje, kitur - prieš ryškią saulę smile.gif
Na, jie pas mane tikrai pakankamai sveiki, stengiuosi mylėti ir prižiūrėti. Tikrai šviesūs plaukai nebūtinai turi būti išsausėję stagarai... ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 25, 21:57)
Tikrai nenuvargę plaukai nuo dažymo  thumbup.gif Čia tau pavydėt galima, kad plaukas taip atlaiko dažymą, kitom vien nuo sruogelių plaukai nupezta....
Šiaip man pati gražiausia plaukų spalva yra antroje nuotraukoje, jeigu ką  4u.gif


Gal įtakos turi tai, kad dažau namie, visad laikau trumpiau dažus nei parašyta ir niekad neprasieinu per visą ilgį "spalvai atgaivinti", ką labai mėgsta kirpyklose ax.gif g.gif Kiek mano pažįstamų dažose salonuose, tai visad dažo šaknis, palaiko, o paskui dar vis tiek per visą plauką pravažiuoja ir dar kokias 10 min... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 25, 22:00)
Kalbant apie plaukų dažymą, tai gal aš visai sutikčiau grįžti prie savo natūralios spalvos, nors ir nykoka ji, bet ką daryt su žilais? Raut? lotuliukas.gif Per jauna aš dar, kad žile mosikuočiausi. doh.gif Tad skaudama širdimi ir toliau skriausiu plaukus...


Va va, irgi argumentas rimtas... smile.gif Nežinau, pas mane gal dar tokių ir nėra (o gal ir yra, tik nematau, nes progos neturiu biggrin.gif ), bet jei būtų, tai irgi nesinorėtų jų demonstruoti... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 25 rugpjūčio 2010 - 21:05
Tekila, man irgi antroj foto gražiausia spalva smile.gif Aš kartais užsimanau paryškinti savo natūralią rudą, bet kai atsimenu, kiek laiko atauginėjo po visų dažymų, tai persigalvoju biggrin.gif Sakau, dažysiu, kai pražilsiu biggrin.gif

Droge iš tikrųjų baigėsi nuolaidos sad.gif Vakar buvau įkišus nosį, galvojau NS kūno kremą antrą prigriebti, bet jau viskas buvo normalia kaina - ir šampūnai, ir pastos, ir tas kūno kremas doh.gif

Įdomiai jūs čia apie tuos kondicionierius. Aš dabar užsakinėjau, tai laužiau galvą, kuom ten kaukė ir kondicionierius skiriasi. Darau išvadą, kad paėmusi balzamą neapsirikau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 08 25, 22:06)
Gražiausia spalva atrodo 3 nuotraukoje, bet patinka ir 2oji, paskutinėje nuotraukoje man asmeniškai per blondiniška spalva 4u.gif , kadangi man gražu tamsiaplaukiai ax.gif
Visgi įvertinus, kad dažai 7 metus, tai plaukai tikrai labai gerai atrodo wub.gif


Man irgi tamsūs plaukai gražu, net labai! Bet kaip aš atrodyčiau tamsiai nusidažius, bruožų gi neliktų... blush2.gif biggrin.gif Teks būt bliondiškai - daugiau arba mažiau... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Amarcord @ 2010 08 25, 22:08)
Droge iš tikrųjų baigėsi nuolaidos sad.gif Vakar buvau įkišus nosį, galvojau NS kūno kremą antrą prigriebti, bet jau viskas buvo normalia kaina - ir šampūnai, ir pastos, ir tas kūno kremas  doh.gif


Tai ir gerai, kad į tą Drogą nėjau schmoll.gif O tai buvau nutarus tą Aloedent išvandyti, bet dabar lauksiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 25 rugpjūčio 2010 - 21:18