Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(ragana @ 2010 08 25, 18:18)
Šiuo metu turiu ir naudoju Lavera Basis, mangų ką tik baigiau smile.gif Tai labai juokinga skaityti koks skirtingas poveikis skirtingiems plaukams ir kokie skirtingi vertinimai  smile.gif  Tai kaip galima kam nors ką nors patarti  doh.gif
Man patinka ir tinka abu, bet mangų truputį labiau maitinantis, basis šiek tiek lengvesnis. Bet skirtumas nėra žymus  smile.gif

Taip, ne tas zodis kaip skirtingai visiems ir kaip nieko negali patarti!
Pvz. Ernesin nuo Nerolio kvapo migrena prasideda blink.gif blink.gif , o as del to kvapo tai is proto einu, baisiau nei mano kate nuo valerijono..Galiu vartytis, raivytis ne ka blogiau nei ji biggrin.gif
Kaip zinot, as dirbu kaip nenormali-ilgos darbo valandos, griztu nusikalus- nuvarytus arklius nusauna... Tai as kai ikvepiu Nerolio man prasiveria trecia akis! As atgaunu jegas, nu nemoku papasakot- kazkaip nurimstu, apsiraminu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 25 rugpjūčio 2010 - 17:26
QUOTE(ragana @ 2010 08 25, 18:18)
Tai labai juokinga skaityti koks skirtingas poveikis skirtingiems plaukams ir kokie skirtingi vertinimai  smile.gif  Tai kaip galima kam nors ką nors patarti  doh.gif 


aš rašiau, kad turėjau Basis specialųjį variantą, pilnas pavadinimas Lavera Basis Special Hair Treatment
user posted image

gal pas ernesin yra Lavera Basis Hair Conditioner? Va toks:
user posted image

antraip čia totali nesąmonė gaunasi blink.gif


Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2010 08 25, 18:18)
Šiuo metu turiu ir naudoju Lavera Basis, mangų ką tik baigiau smile.gif Tai labai juokinga skaityti koks skirtingas poveikis skirtingiems plaukams ir kokie skirtingi vertinimai  smile.gif  Tai kaip galima kam nors ką nors patarti  doh.gif
Man patinka ir tinka abu, bet mangų truputį labiau maitinantis, basis šiek tiek lengvesnis. Bet skirtumas nėra žymus  smile.gif

ragana, mačiau tavo plaukus, sveiki ir tiesūs kaip šilkas, tai kaip nusprendi apie tą maitinimą? mirksiukas.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 08 25, 18:24)
gal pas ernesin yra Lavera Basis Hair Conditioner? Va toks:
user posted image

Aš apie kondicionierių, ne kaukę kalbėjau wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 25, 18:21)
Pvz. Ernesin nuo Nerolio kvapo migrena prasideda  blink.gif  blink.gif

Aha, tas pats kaip ir su rožėm, Satura svaigsta, o man ph34r.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Reikejo poros dienu, kad Jus pasivyciau po poros savaiciu nesilankymo smile.gif

Jei kas dar iesko AO kondicionieriaus su kanapem, tai vakar maciau pora butelaiciu SP Uzupy ax.gif

Satura, gundai su tais seseliais doh.gif Perejusi prie naturalios kosmetikos seseliu visai atsisakiau, nes man jie jei be spec. pagrindo (galetu atsirast, koks nors naturalus), laaabai greit subega unsure.gif Bet kartais ju pasiilgstu rolleyes.gif Taviske spalva is mano favoriciu smile.gif

QUOTE(Odora @ 2010 08 25, 16:23)
as droge buvau kazkodel aloedent be nuolaidu sad.gif


As net kelis Drogus per vakar ir siandien apejau, galvodama gal ne visose parduotuvese ta akcija, bet tikrai, nera nuolaidu sad.gif Norejau MB uzpirkt i sandeliuka. Nu, palauksim, periodiskai jos kartojasi ax.gif

Atsakyti
Buvau šiandien Astrominerologijos centre gintaro pudros nuspirkti, tai buvo maišiukai po 5 Lt (su maišiuku sveria 9 gr) ir 7 Lt (12 g su maišiuku), berods anksčiau rašėt mažesnes kainas? g.gif

Nusipirkau "Naturigin" tipo 'organic beauty' plaukų dažus: http://www.naturigin...aircolours.html
"Naturigin" plaukų priežiūros priemonės tai "Ecocert" sertifikuotos, bet aišku ne dažai cool.gif

Be parabenų, amoniakų ir pan. , bet užtat visokių kitokių brudų yra..aišku, kad ne tiek, kiek kirpyklų dažuose, bet ekologijos šioje srityje nesurasi cool.gif O chna ir basma man atsibodę terliotis, į kirpyklą einu..nusinešiu savo ir tegu dažo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 25, 19:20)
Nusipirkau "Naturigin" tipo 'organic beauty' plaukų dažus: http://www.naturigin...aircolours.html
"Naturigin" plaukų priežiūros priemonės tai "Ecocert" sertifikuotos, bet aišku ne dažai cool.gif

Kur pirkai?
Beje kaip pudrų paieškos? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 25, 18:27)
Aš apie kondicionierių, ne kaukę kalbėjau wink.gif


nonsensas, kad kondicionierius riebesnis ir sunkesnis už kaukę blink.gif Nes pirkau ne va stipresnį variantą savo tada nuvargusiems plaukams gaivinti smile.gif

QUOTE(Rasma @ 2010 08 25, 19:20)
berods anksčiau rašėt mažesnes kainas? g.gif


kol neišreklamavom, tai po litą-tris tuos maišiukus pardavinėjo smile.gif Bet vistiek pigiausias variantas Vilniuje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 25, 19:20)

Nusipirkau "Naturigin" tipo 'organic beauty' plaukų dažus: http://www.naturigin...aircolours.html
"Naturigin" plaukų priežiūros priemonės tai "Ecocert" sertifikuotos, bet aišku ne dažai cool.gif

Be parabenų, amoniakų ir pan. , bet užtat visokių kitokių brudų yra..aišku, kad ne tiek, kiek kirpyklų dažuose, bet ekologijos šioje srityje nesurasi cool.gif O chna ir basma man atsibodę terliotis, į kirpyklą einu..nusinešiu savo ir tegu dažo blush2.gif

bandziau...patikt tai patiko- ir nudazo, ir plaukai normaliai atrodo, bet mane kazkokia paranoja apemus, kas liecia plaukus doh.gif siuose ale naturaliuose dazuose nera amoniako ir kt, bet yra lb didelis % oksidatoriaus...pvz 6% herbatint dazuose (siuose manau panasiai), o kirpyklose su "augaliniais", (tik aisku su dar didesniu brudo kiekiu), be amoniako (taip sako) yra 1,5%...tai va jie kaip ir maziau kenkia...kalbejau ne su viena kirpeja, patikekit kaip as visoms atsibodau su tais klausimais biggrin.gif uztat terliojuos su AO naujais dazais- ten vien zoliu milteliai...bet nenudazo aisku... verysad.gif
Papildyta:
man laveros kauke lb nepatinka- ziauriai velia plaukus, sausi lieka...o kondic tai kitas reikalas wub.gif mano plaukai ilgi, lb veliasi (tai sausi gal?), jei "ne ta" priemone panaudoju
Atsakyti
Nepopuliariai čia pasakysiu, bet dažant tik šaknis, o paskui tvarkingai naudojant natūralias priemones, palepinant plaukus kaukėm, aliejukais, nieko blogo tiems plaukams nenutinka ax.gif Aišku, kad idealu yra jų visai nedažyti arba dažyti žolėmis, bet toms, kam šie variantai, nepriimtini, tai kas belieka? rolleyes.gif Šviesinu ir dar 9 proc. peroksidą naudoju, be to, jau 7 metus ištisai... Nesiskundžiu nei plaukų sausumu, nei netgi galiukais smile.gif Tiesa, vienu metu buvo jie prdėję trupėti šiek tiek (kai pusę metų gal nekirpau ax.gif ), bet laaabai padėjo perėjimas prie natūralių plaukų priežiūros priemonių 4u.gif
Atsakyti
siandien bandziau su rasulu galva plauti cool.gif del isplovimo tai sunku pasakyt, nes pries tai daziau su zolem plaukus...bet db, kai jau galutinai isdziuvau, tai arba tos zoles dar likusios, arba kondic blogai isskalavau doh.gif bet ir siaip- galvos oda lb sausa, norisi slydimo, o jo ner...bandysiu dar karta vis tiek...ale kiap patiuningavau ta rasula bigsmile.gif pyliau ne vandeni, o dilgeliu antpiliuka, pyliau silko, pantenolio, rozmarinu ea tongue.gif pakvaisus, ne kitaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 08 25, 19:12)
man laveros kauke lb nepatinka- ziauriai velia plaukus, sausi lieka...o kondic tai kitas reikalas wub.gif mano plaukai ilgi, lb veliasi (tai sausi gal?), jei "ne ta" priemone panaudoju


O apie kurį būtent kondicionierių kalbi? mangų, rožių ar basis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 25, 17:27)
ragana, mačiau tavo plaukus, sveiki ir tiesūs kaip šilkas, tai kaip nusprendi apie tą maitinimą? mirksiukas.gif  biggrin.gif

Ačiū 4u.gif nuo mangų šiek tiek sunkesni plaukai, labiau reikia saugoti, kad nepadauginti ir neperlaikyti per ilgai. Bet tas skirtumas tikrai nėra labai didelis. Man net sunku būtų pasakyti, kuris man iš jų labiau patinka smile.gif
Aš kalbu apie Basis kondicionierių, ne kaukę wink.gif Kaukes aš naudoju tik aliejines ir jokių kitų biggrin.gif
Atsakyti