Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 25, 12:46)
ir ka rode? smile.gif

Gamino trijų rožių kremą ir kalbėjo apie ekologiškus aliejus, ištraukas ir t.t., na kaip visada smile.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 25, 14:40)
Gal galite priminti, kuris iš Laveros kondicionierių yra labiausiai maitinantis?  4u.gif
Basis Sensitive 4u.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 25, 15:13)
rožių vos vos sunkesnis už Basis. O Basis pas mane buvo tas specialusis variantas. Abu man labai patiko  drinks_cheers.gif Jei norisi sunkesnio, tai šitie bus tikrai per lengvi wink.gif

Arba meluoji arba tiesius ir pūstus plaukus skirtingai veikia g.gif Man tiek rožių, tiek mangų kondicionierių poveikis buvo 0, o Basis bent jaučiasi, kad pamaitina plauką rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 25 rugpjūčio 2010 - 15:39
QUOTE(ernesin @ 2010 08 25, 16:38)
Arba meluoji arba tiesius ir pūstus plaukus skirtingai veikia g.gif Man tiek rožių, tiek mangų kondicionierių poveikis buvo 0, o Basis bent jaučiasi, kad pamaitina plauką rolleyes.gif


tai meluoju akivaizdžiai lotuliukas.gif Aš mangų esu nupirkusi mamai, jos plaukai dažyti sausi ir jai jis super tinka. O aš porą kartų pabandžiau, tai man per sunkus jis sad.gif Tuo tarpu Basis, rožių kaip tik neapsunkina plaukų, lengvi jie - kažkada kartosiu tikrai. Ar ne Summer irgi kažkada juos yra įvertinusi kaip gana panašius vienas į kitą poveikiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 25, 16:45)
tai meluoju akivaizdžiai  lotuliukas.gif Aš mangų esu nupirkusi mamai, jos plaukai dažyti sausi ir jai jis super tinka. O aš porą kartų pabandžiau, tai man per sunkus jis sad.gif Tuo tarpu Basis, rožių kaip tik neapsunkina plaukų, lengvi jie - kažkada kartosiu tikrai. Ar ne Summer irgi kažkada juos yra įvertinusi kaip gana panašius vienas į kitą poveikiu  g.gif

Nu va, o mano plaukai pūsti, tai tas rožių ir mangų man šnipštas, tas pats kas ir tik su geru šampūnu išplovus ax.gif Jaučiu jei nuo jų tau apsunksta, tai AO net nemėgink rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 25, 16:50)
Jaučiu jei nuo jų tau apsunksta, tai AO net nemėgink rolleyes.gif


drinks_cheers.gif Užtat ir neapsikrėčiau AO kamelijų kondicionieriaus manija schmoll.gif Jau geriau beveik nieko nedarantis Argital kondicionierius man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 25, 16:54)
drinks_cheers.gif Užtat ir neapsikrėčiau AO kamelijų kondicionieriaus manija  schmoll.gif Jau geriau beveik nieko nedarantis Argital kondicionierius man biggrin.gif

Reikėtų kiekvieną kartą merginoms rašant apie šampūnus ir kondicionierius parašyti savo plaukų tipą, tuomet iš karto bus aišku kas kuriai tiktų, o kas ne drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na man neaiškiau, kuris labiau tiktų mano sausiems plaukams, nes Saturos mamai tinka mango, o Ernesin - basis. tongue.gif Žodžiu, reikės mest burtus ir pačiai išbandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 25, 17:26)
Na man neaiškiau, kuris labiau tiktų mano sausiems plaukams, nes Saturos mamai tinka mango, o Ernesin - basis.  tongue.gif Žodžiu, reikės mest burtus ir pačiai išbandyt  ax.gif

O Saturos mamos plaukai ilgi ar trumpi, nes MB mango irgi labai tinka, bet gi jis trumpaplaukis wink.gif
Papildyta:
Hibisco, o kokius esi naudojusi kondicionierius? mirksiukas.gif Nes jei tarkim tau Urtekram kondicionieriai veiksmingi, tai ir Laveros anie turi jaustis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 25 rugpjūčio 2010 - 16:30
QUOTE(ernesin @ 2010 08 25, 16:35)
O Saturos mamos plaukai ilgi ar trumpi, nes MB mango irgi labai tinka, bet gi jis trumpaplaukis wink.gif
Papildyta:
Hibisco, o kokius esi naudojusi kondicionierius? mirksiukas.gif Nes jei tarkim tau Urtekram kondicionieriai veiksmingi, tai ir Laveros anie turi jaustis smile.gif


Žinok, UT tik šampūnus naudojus, o kondicionierių dėl prastų atsiliepimų niekada. Aš naudojau Faith in Nature jojobos kond., tas man labai patinka, neseniai atrastasis AO kamelijų. O pavyzdžiui, Sante Brilliant Care man buvo silpnas, jokio poveikio net saujom pilant...
O tavo plaukai sausi, jiems reikai daug maitinimo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 25, 17:35)
O Saturos mamos plaukai ilgi ar trumpi, nes MB mango irgi labai tinka, bet gi jis trumpaplaukis wink.gif


jos toks ilgesnis berniukiškas kirpimas, mano plaukai ilgesni, pūstesni, patys iš savęs banguojasi, bet potrumpiai irgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 25, 17:42)
Žinok, UT tik šampūnus naudojus, o kondicionierių dėl prastų atsiliepimų niekada. Aš naudojau Faith in Nature jojobos kond., tas man labai patinka, neseniai atrastasis AO kamelijų. O pavyzdžiui, Sante Brilliant Care man buvo silpnas, jokio poveikio net saujom pilant...
O tavo plaukai sausi, jiems reikai daug maitinimo?  4u.gif

Nuo pusės tikrai sausi ir man Basis uz Sante Brilliant labiau patiko drėkinimu, o Lavera rožių ir mangų net už Sante lengvesni. Pati dabar naudoju AO GPB, tai vat į jį Basis jau panašesnis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 25 rugpjūčio 2010 - 17:01
QUOTE(ernesin @ 2010 08 25, 16:58)
Nuo pusės tikrai sausi ir man Basis uz Sante Brilliant labiau patiko, o Lavera rožių ir mangų nes už Sante lengvesni. Pati dabar naudoju AO GPB, tai vat į jį Basis jau panašesnis 4u.gif


Na turbūt pirma pabandysiu Basis, nes tavo plaukai panašesni į mano ir panašūs dalykai mums tinka. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hibisco: 25 rugpjūčio 2010 - 17:03
Šiuo metu turiu ir naudoju Lavera Basis, mangų ką tik baigiau smile.gif Tai labai juokinga skaityti koks skirtingas poveikis skirtingiems plaukams ir kokie skirtingi vertinimai smile.gif Tai kaip galima kam nors ką nors patarti doh.gif
Man patinka ir tinka abu, bet mangų truputį labiau maitinantis, basis šiek tiek lengvesnis. Bet skirtumas nėra žymus smile.gif
Atsakyti