Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(Satura @ 2010 08 25, 09:42)
LilyLolo apžvalga  cool.gif
žodžiu, šešėliai yra stipriai pigmentuoti.
Visai sudominai g.gif o spalvos ne blizgios? Mano vokai uzkrite kazkiek turbut skaitosi, rieboki, tai irgi yra problemu su seseliu laikymusi ir netinka kazkaip blizgios spalvos schmoll.gif , megstu visiska matiskuma rolleyes.gif

DG, buvau parasius, bet istryniau, tiek jau to lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 25 rugpjūčio 2010 - 12:51
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 25, 13:25)
dejau vaniles fitoli alyv al, kakavos sv, kokoso al, mango sv, vasko, emu, ricinos,
vit E, GSE, medaus.

Aciu 4u.gif reiks ka nors panasaus susigalvot.. idomu del medaus labai bigsmile.gif nelipnu buna po to? ir siaip, kokiom propocijom tas medus dedasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 25 rugpjūčio 2010 - 12:59
QUOTE(Etama @ 2010 08 25, 13:50)
Visai sudominai g.gif o spalvos ne blizgios?


ta mano tai blizgi drinks_cheers.gif Bet jei šioje nuorodoje pasirinktum Matte kategoriją, tai pamatytum tik matines spalvas. Dar gal Neutral visai tiktų mirksiukas.gif

aš irgi blizgių nemėgstu, tokio gyvai tikriausiai net nepirkčiau. Bet kai gavau, tai negi mesi - neregėtas/nematytas, neįprastas, natūralus visiškai MAC lotuliukas.gif

Etama, aš dar spėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal galite priminti, kuris iš Laveros kondicionierių yra labiausiai maitinantis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 25, 13:40)
Gal galite priminti, kuris iš Laveros kondicionierių yra labiausiai maitinantis?  4u.gif

Turėtų būti basis sensitive serija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 25, 11:50)
Mano vokai uzkrite kazkiek turbut skaitosi, rieboki, tai irgi yra problemu su seseliu laikymusi

kad seseliai laikytus, sako, reik patept seseliu pagrindu. bet gal uztektu kokiu veido pagrindu.

QUOTE(Palomina @ 2010 08 25, 11:58)
Aciu  4u.gif reiks ka nors panasaus susigalvot.. idomu del medaus labai  bigsmile.gif  nelipnu buna po to? ir siaip, kokiom propocijom tas medus dedasi?


as siaip medaus nemegstu gaminiuose, nnes tikiu, kad jis anksciau veliau atsiskiria.
sikart dejau, bet super mazai, gal tik 0.3-0.5%

Satura, et, nemaciau, ka rasei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 25, 14:49)
as siaip medaus nemegstu gaminiuose, nnes tikiu, kad jis anksciau veliau atsiskiria.
sikart dejau, bet super mazai, gal tik 0.3-0.5%

Man lūpų balzamuose atsiskyrė, nors irgi atrodė, kad labai mažai dėjau smile.gif dabar turiu e medaus ir nepasakyčiau, kad prastesnis...
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 08 25, 14:44)
Turėtų būti basis sensitive serija 4u.gif


nea, šias kaip tik nesunkus, lengvutis. Beveik viens prie vieno Basis su rožių smile.gif Gal koks mangų labiau maitinantis, nes dažytiems plaukams? g.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 25, 14:49)
kad seseliai laikytus, sako, reik patept seseliu pagrindu.

Satura, et, nemaciau, ka rasei  biggrin.gif


gal gali man tada paaiškinti, kas tai šešėlių pagrindas? Bet ne apie chemijas, o ypač kai kalbama apie mineralinę kosmetiką. Gal tikrai kažko nesuprantu, pvz., kuo gali skirtis mineralų milteliai, kurių vieni yra makiažo pagrindas, o kiti skirti dėti ant paties viršaus sutvirtinimui? Formulės kažkuo kitokios, proporcijos?? Jei padengiau vokus Cover Up'u, tai čia blogai? Ne į temą? biggrin.gif

mano vokai anatomiškai nėra labai išreikšti, tai rodos, kad tepk netepus, vistiek nunyksta nuo akių doh.gif

apie DG grožį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 25, 13:59)
ta mano tai blizgi  drinks_cheers.gif Bet jei šioje nuorodoje pasirinktum Matte kategoriją, tai pamatytum tik matines spalvas. Dar gal Neutral visai tiktų  mirksiukas.gif
aš irgi blizgių nemėgstu, tokio gyvai tikriausiai net nepirkčiau. Bet kai gavau, tai negi mesi - neregėtas/nematytas, neįprastas, natūralus visiškai MAC  lotuliukas.gif
Etama, aš dar spėjau  lotuliukas.gif
Viskas taip valgoma atrodo tam psl. doh.gif essen.gif
Spalvyciu matiniu labai nedaug g.gif gaila unsure.gif
Bet kokybe tikrai zavi, kai nupasakojai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 25, 14:06)
nea, šias kaip tik nesunkus, lengvutis. Beveik viens prie vieno Basis su rožių smile.gif Gal koks mangų labiau maitinantis, nes dažytiems plaukams?  g.gif


Rašo, kad rožinis yra sausiems ir pažeistiems plaukams. Bet jei gerai pamenu, tu lyg jį gyrei, o tavo plaukai ne prie sausųjų, tai man bus per lengvas... Jei basis toks lengvas kaip rožių, gal tikrai tada mangų bandysiu...
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 25, 15:10)
Rašo, kad rožinis yra sausiems ir pažeistiems plaukams. Bet jei gerai pamenu, tu lyg jį gyrei, o tavo plaukai ne prie sausųjų, tai man bus per lengvas...


rožių vos vos sunkesnis už Basis. O Basis pas mane buvo tas specialusis variantas. Abu man labai patiko drinks_cheers.gif Jei norisi sunkesnio, tai šitie bus tikrai per lengvi wink.gif
Atsakyti
Na va, pavijau karsta.gif ramiai gyvenau pusantro mėnesio, - nieko nereikėjo biggrin.gif
O vakar tik prisėdau prie šitos temos, tai po darbo iš karto lėkiau į Nimfali pirkti Druide Royal jelly kūno losjono ir kažkokio prabangaus kremo-serumo (apie kurį Satura rašė), abu šiandien ryte išbandžiau, Druide losjonas atrodo neblogas, gal po kelių kartų oda bus labiau šilkinė (nes tepiau tikrai drėgną odą ir negailėdama - pagal visas instrukcijas bigsmile.gif ), o veido kremukas irgi patiko - kiek galima pasakyti po pirmo panaudojimo - tepėsi maloniai, gerai susigėrė, oda neblizga, kvapas neerzino, o jei dar pajaunėjusi panaudojusi 10-čia metų, tai ir didelę pakuotę nusipirksiu bigsmile.gif
Šiandien dienos sąrašuose yra KN, Sarma (Madara) ir Drogas (Aloedent), plius į tą Lily lolo vis žiūriu ax.gif labai patiko Saturos šešėliai thumbup.gif
Atsakyti