Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

nusipirkau metos dilgeliu ekstrakta, atidariau nu kvapelis tikrai ypatingas, nereikia ant galvos tepti- jauciasi. As del naudojimo norejau pasiklausti itrynus saknis kiek laiko laikyti, o paskui kaip suprantu plauti? Ir tas kvapas nelieka po plovimo?
reik kazkaip savo siulus gelbeti, o tai turbut antibiotiku deka viena po kitos saujos plaukai slenka sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 21 rugpjūčio 2010 - 18:04
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 21, 18:17)
Bet nežinau, ar neapsišoviau, nes dabar grįžus namo žiūriu, kad jos tokio kaip suvelto popieriaus, tokios standžios labai, nežinau, ar bus įmanoma skalbti jas...

"Acorelle" tos juostelės irgi tokios..kaip flizelinas (toks audinys). Plaunasi puikiai, tik va nebepirmąkart naudojant plyšta..jau porą suplyšo besidepiluojant..bet atlaikė kokias 5-6 depiliacijas ir plovimus po jų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2010 08 21, 19:03)
Ir tas kvapas nelieka po plovimo?

Turbūt lieka, nes mano vyras praėjus kuriam laikui po plovimo pirmąkart nusistebėjo baisiu kvapu..sakė, kad šis natūralios kosmetikos eksperimentas vainikavo viską lotuliukas.gif
O ilgai ištrynus šaknis neišlaikiau..gal kokias 5 min., man pačiai ta smarvė nepatiko blush2.gif Nuskalauju ir viskas...bet plaukus, bent man - žiauriai velia..po to skysčio visąlaik dedu gausiai balzamo, kitaip būtų liūdna unsure.gif
Atsakyti
Turbūt turiu kvailą klausimą, bet visiškai nieko nesuprantu..rimtai blush2.gif

Ar jūs žinot kuom skiriasi šie hidrolatai..ta prasme jie gaunami iš to paties Citrus aurantium, tai kaip gali būti arba nerolio (Nerolio hidroliatas - Karčiojo citrinmedžio žiedų (bot. Citrus aurantium var. amara) hidroliatas, Grasas, Prancūzija) : http://kosmetika.aro...t/produktas/99/
ir apelsinų žiedų hidrolatas (Apelsinų žiedų hidroliatas - 100 % natūralus produktas, gautas mažame Provanso Alpių ūkyje vandens garais distiliuojant apelsinų žiedus (Citrus aurantium): http://kosmetika.aro.../produktas/512/

"Aroma natural" rašo: Apelsinų žiedų/nerolio hidrolatas (Citrus aurantium )

Wikipedia: "Neroli oil is a plant oil similar in scent to bergamot produced from the blossom of the bitter orange tree (Citrus aurantium var. amara or Bigaradia)"

Tai Citrus aurantium ar kartusis citrinmedis, ar apelsinmedis..ir kuris čia yra tas nerolis? doh.gif g.gif blush2.gif

Noriu pasigaminti produktą, kuriam reikia 'apelsinmedžių žiedų vandens" - tai kurį pirkti g.gif
Gal kas padėtumėt susigaudyti ax.gif

QUOTE(Odora @ 2010 08 21, 19:23)
vaje Rasma nenudziuginai
na susikaupsiu ir pameginsiu smile.gif

Nesigąsdink smile.gif Kiekvienas žmogus individualiai reaguoja į kvapus, tiek į skirtingus produktus irnesakyk.gif
Man "Mėtos" dilgėlių eliksyras kaip reta saldžiai šleikštaus kvapo...net negaliu pasakyt ką primena... bet tokie kvapai mane vimdyte vimdo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 21, 20:48)
Gal kas padėtumėt susigaudyti ax.gif


kaip suprantu, yra įvairių rūšių apelsinmedžio žiedų. Paprastai buitiškai: konkrečiai tau apelsinmedžio žiedų vanduo atsiduoda bulvienojais ir kolorado vabalais, o nerolio kvapas yra kaip eliksyro: gilus žolinis. Jo KN neturi ir nežinia, kada turės. Pati laukiu išsižiojusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 21, 19:17)
Na va aš tika įsigijau specialiai tam skirtų juostelių, nes audinių parduotuvėje neužmačiau nieko tokio. Buvau parduotuvėje "Grožio verslui", tai už 50 juostelių mokėjau 7.6 Lt. Bet nežinau, ar neapsišoviau, nes dabar grįžus namo žiūriu, kad jos tokio kaip suvelto popieriaus, tokios standžios labai, nežinau, ar bus įmanoma skalbti jas...

Aš tai sėkmingai naudoju sukarpytą rūbą kažkokį seną, jau nebepamenu, kas ten buvo, turbūt lino/medvilnės kelnės, kiek storesnė medžiaga. Idealiai išsiplauna, neplyšta, nors visą gyvenimą naudok biggrin.gif youtube filmuke moteriškė berods džinsinį audinį tam naudojo. Nors gal tos specialiosios juostelės geriau tinka, nežinau, nebandžiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 21 rugpjūčio 2010 - 21:46
QUOTE(Ayaan @ 2010 08 21, 21:45)
Aš tai sėkmingai naudoju sukarpytą rūbą kažkokį seną, jau nebepamenu, kas ten buvo, turbūt lino/medvilnės kelnės, kiek storesnė medžiaga. Idealiai išsiplauna, neplyšta, nors visą gyvenimą naudok  biggrin.gif youtube filmuke moteriškė berods džinsinį audinį tam naudojo. Nors gal tos specialiosios juostelės geriau tinka, nežinau, nebandžiau  smile.gif


Tai aš manau, kad galima panaudot bet kokį tvirtą audinį drinks_cheers.gif Bet kadangi namuose nieko karpomo neradau, o ką radau, nelabai pasiteisino, dėl to ir pirkau... Bet šiaip tikrai nebūtina kažką specialiai tam skirto turėti...
Atsakyti
Satura, kiek pamenu, jūs buvote įsigijusi Elysambre nagų laką. Kaip jis lakosi, ar ryški spalva nulakavus nagus, lygint su esančia buteliuke?user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Man Laveros mango kondicionierius nepasiteisino schmoll.gif Pirmiausia dėl to kad labai suminkština plauką, ko pasekoje kadangi manieji linkę pūstis tai vėliau pradeda veltis galiukai, ir aplamai drėkinimo pasigedai, bus atiduotas MB rolleyes.gif
QUOTE(Eve-line @ 2010 08 19, 10:47)
as ir dar viena begsiu pirkti  biggrin.gif ateiciai. nes planuoju kasdien ju naudot. bet man labiau patinka kai uztepu ant dregnu plauku, palaikau 30min ir isplaunu sampunu. plaukai neapsunke tokie tada... o po plovimo naudoju labiau galams.
bet sitas tai gerulis balzamas.  wub.gif
O kaip drėkini plaukus? ax.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 19, 11:11)
Man irgi taip labai patinka prieš plovimą kokį pusvalandį palaikyti, jau kokie plaukai būna  wub.gif
Irgi ant drėgnų tepi? Čia tik su kamelijų kondicionieriumi taip galima daryti ar su visai AO? mirksiukas.gif

QUOTE(Chippie @ 2010 08 19, 13:14)
Gal, kuri galetu parasyti trumpa komentara apie Natura Siberica sampunus? jie nesertifikuoti regis, ar yra ten kokiu blogybiu? kai buvau LT pabandziau rozini sampuna ir balzama dazytiems plaukams, na gerai putoja, skaniai kvepai, bet apsunkino mano plaukus.
Neutralus visai neblogas, tiesiog gerai išplauna plaukus ir tiek mirksiukas.gif


QUOTE(Sielonešė @ 2010 08 19, 15:02)
Dar norėčiau patarimo  4u.gif nusipirkau Aubrey Organics šampūną. Išsiplovus galvą, man jaučiasi toks stiprus šampūno kvapas, man jis nelabai patinka. Gal galima į šampūną dėti kokį EA, kad skaniai kvepėtų? Jei taip, tai kokiu santykiu reikėtų maišyti?

Kokį pirkote, kaip įspūdžiai neskaitant kvapo? smile.gif

QUOTE(Ayaan @ 2010 08 19, 19:15)
Priminkit prašau, kurioj parduotuvėj Vilniuj galima nusipirkti nedidelį kiekį Laveros priemonių? neįsidėmėjau, o lyg buvo rašoma, ar gal ne apie Lavera buvo kalbėta? ačiū  4u.gif
Ar tik ne Biotekoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 21, 19:03)
Ir tas kvapas nelieka po plovimo?

Man jis lieka ir po plovimo.
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 08 22, 08:39)
Man jis lieka ir po plovimo.

plaunant su sampunu, ir isdziovinus lieka?
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 22, 08:50)
plaunant su sampunu, ir isdziovinus lieka?

Taip, kažkodėl lieka. Bet tikriausiai kiekvienos plaukai skirtingai sugeria tuos kvapus bei kiekviena skirtingai kvapams jautri, gal tau ir nesijaus nieko.
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 22, 08:50)
plaunant su sampunu, ir isdziovinus lieka?

Taip, lieka..kažkiek ir man lieka, o jei pakliūni po lietum, tai tas kvapas atsigauna doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 08 21, 21:40)
kaip suprantu, yra įvairių rūšių apelsinmedžio žiedų. Paprastai buitiškai: konkrečiai tau apelsinmedžio žiedų vanduo atsiduoda bulvienojais ir kolorado vabalais, o nerolio kvapas yra kaip eliksyro: gilus žolinis. Jo KN neturi ir nežinia, kada turės. Pati laukiu išsižiojusi  smile.gif

Satura, ačiū už visą inf-ją 4u.gif Supratau reikalo esmę drinks_cheers.gif
Atsakyti