Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

bryyla, o kiek logonos sviestas pas mus kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 08 25, 12:19)
bryyla, o kiek logonos sviestas pas mus kainuoja?

59 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 08 25, 12:34)

200 ml ? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 24, 18:41)
Po reklamos per BTV rodys KVAPŲ NAMUS 4u.gif


ir ka rode? smile.gif

QUOTE(Etama @ 2010 08 24, 19:37)
thumbup.gif labai gera mintis, is tikruju atrodo kaip prof. natur. kosm. reklama bigsmile.gif Reiks deti i kitos temos pirmaja zinute hihihi.gif

nu ir fantazuotojos su Satura! biggrin.gif aisku, as patenkinta - kai jau 4-tas desimtmetis, komplimentai ypac malonus biggrin.gif

sita turbut geriau naturalumo reklamai? smile.gif


(turbut mes is temos ne tik mano postus, bet ir mane pacia tuoj lotuliukas.gif)

QUOTE(Satura @ 2010 08 25, 07:42)
LilyLolo apžvalga  cool.gif


nuotraukoj nesimato zalumo, tiesa, bet is to, aks matos, tai man laaabai grazi spalva.
turbut mano megstamiausia (arba viena is) wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 25 rugpjūčio 2010 - 12:09
Esu gaminus keliopus kuno sviestus, tai paskutinis kazkoks maloniausias. Neziau tikslios priezasties dar, bet jo skirtumai nu annksciau gamintu: dejau mango sviesto ir vasko , ir daugiau nei iprastai alyvuogiu aliejaus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 25 rugpjūčio 2010 - 11:53
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 25, 12:40)
200 ml ?  blink.gif

Na taip, o ka? biggrin.gif pigiau LT nerasi. Man tai tai labai ilgai naudojosi, gal net metus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 25, 12:50)
Esu gaminus keliopus kuno sviestus, tai paskutinis kazkoks maloniausias. Neziau tikslios priezasties dar, bet jo skirtumai nu annksciau gamintu: dejau mango sviesto ir vasko , ir daugiau nei iprastai alyvuogiu aliejaus g.gif

o gal tikslesni recepta galetum parasyti? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 08 25, 12:54)
Na taip, o ka? biggrin.gif pigiau LT nerasi. Man tai tai labai ilgai naudojosi, gal net metus  rolleyes.gif

Tai taip, nerasi, bet man tie antkainiai vistiek daznai nesuprantami.... Jei uzsienio internetinej pard.gali ji nusipirkti uz 8 EUR, tai kokia jo savikaina didesnius kiekius perkant parduotuvems? 5-6 eur... Nieko asmenisko, tik aplamai apie LT kai pamastai, tai atrodo, kad mes gyventume AE - visi turtingi, apteke pinigais, tai ir uz prekes galim 3 kart daugiau moket, kas gi cia mumi reiskia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 08 25, 13:01)
Tai taip, nerasi, bet man tie antkainiai vistiek daznai nesuprantami.... Jei uzsienio internetinej pard.gali ji nusipirkti uz 8 EUR, tai kokia jo savikaina didesnius kiekius perkant  parduotuvems? 5-6 eur... Nieko asmenisko, tik aplamai apie LT kai pamastai, tai atrodo, kad mes gyventume AE - visi turtingi, apteke pinigais, tai ir uz prekes galim 3 kart daugiau moket, kas gi cia mumi reiskia  biggrin.gif

Vienintelė priežastis, kodėl LT didelės kainos - dideli mokesčiai, nuomos ir visa kita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 25, 11:01)
o gal tikslesni recepta galetum parasyti?  blush2.gif  4u.gif


dejau vaniles fitoli alyv al, kakavos sv, kokoso al, mango sv, vasko, emu, ricinos,
vit E, GSE, medaus.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 24, 16:25)

Ir "The body shop" yra nauja ekologiška linija be blogų ingridientų - tiek kūnui, tiek plaukams, tiek veidui..vadinasi "Nutriganics"


Kaip tik vakar iš jų gavau mėginuką paakių kremo smile.gif . Man nepatiko -ryte užsitepiau, tai iki pietų jaučiau lipnumą (tarsi pačios gamintas gelis, kur padauginta ksantano). Siūlau prašyti mėginėlių prieš perkant...
Atsakyti

 i 
Paskutinių puslapių žinutės ne į temą suslėptos.
Jei norit pasakyt kažką ne į temą turit AŽ arba susikurkit temą Bendraminčiuose, ir ten bendraukit.
Atsakyti