Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(Dovish @ 2010 08 25, 10:49)
Pats geriausias kūno sviestas, man asmeniškai number uno wub.gif Puikiai drėkina, maitina ir visaip kaip puoselėja thumbup.gif Kas dėl kvapo, kaip ir bryyla sakė, priklauso nuo uoslės - vienoms tropic patinka, kitoms oriental. Tropic saldesnis, oriental čiut rūgštelės turi 4u.gif

Na iš mano pirkėjų daug kam Tropic patinka, svaigsta dėl to kvapo, bet yra tokių, kurioms Tropic smirdi žiauriai biggrin.gif tai geriausia uosčius nepirkt biggrin.gif man asmeniškai Tropic irgi nepatinka, o Oriental nuostabus kvapas wub.gif pas mus dabar perkant Tropic arba Oriental kūno sviestą ir duškę taikoma 30 proc. nuolaida ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 25, 10:34)
Vakar subėgo truputį (dėjau po apačia mineralinį pagrindą), bet labai lengvai nusivalė tas subėgimas, gražiai užsitepė naujas sluoksnis  drinks_cheers.gif

O koks čia mineralinis pagrindas? Man irgi sunkiai išsilaiko šešėliai.
Na, bet spalvų grožis wub.gif tiesiog seilė varvėjo puslapyje apžiūrinėjant...
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 08 25, 11:12)
O koks čia mineralinis pagrindas?


kažkoks Cover Up, Spalva berods Nude iš LilyLolo - mėginukas, pirmas po ranka pasitaikė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 24, 17:44)
labai grazios garbanos. sunkumo mano akimis uztenka smile.gif kur jau daugiau?

Man dar jos per daug pasišiaušusios. ax.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 08 24, 19:22)
Alia Pasaules neatpazint!  bigsmile.gif Kaip tai pamenu lygiaplauke...  Grazios garbanos smile.gif !

Eik tu. irnesakyk.gif Gal susirišusi plaukus buvau? Arba gal buvo n-ta diena po plovimo ir styrojo tik stagarai. O ir šiaip - jau tamsu buvo. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 25, 09:42)
LilyLolo apžvalga  cool.gif

O jie kaip supratau tokie tarsi šlapio efekto jau savaime toje dėžutėje, na kaip būtų mineraliniai šešėliai su slapiu šėpetėliu paimti ar taip tik atrodo? rolleyes.gif

Aš vakar susigundžiau vienos merginos įmesta nuoroda į Magic Minelals, pasiskaičiau komentarus kad gerai maskuojanti pudra, kad dabar registruotas siuntimas tik litas biggrin.gif ir užsisakiau pudrytę su kabuki ir porą va tokių spalvų šešėlių: Sunrise ir Rich, pastarieji nuotraukoje irgi šlapoki atrodo, žiūrėsim kaip bus realybėje smile.gif


Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 25, 11:33)
O jie kaip supratau tokie tarsi šlapio efekto jau savaime toje dėžutėje, na kaip būtų mineraliniai šešėliai su slapiu šėpetėliu paimti ar taip tik atrodo? rolleyes.gif


šiaip tai jie sausi, bet lyg toks drėgnumo efektas iš savęs ir atrodo, kad jie dėl to labai švelniai tepasi smile.gif Bet jei norisi tikro šlapio efekto, tai reiktų šepetėlį šlapinti ir su juo šešėlius kabinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 25, 10:33)

Aš vakar susigundžiau vienos merginos įmesta nuoroda į Magic Minelals

Gera sudėtis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 08 25, 11:39)
Gera sudėtis? 4u.gif

Sudėtys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 08 25, 11:42)

Ekošalyje 20 % nuolaida taikoma Logonos vyriškam dezodorantui.


kokei butu atsiliepimai? MB reikai dezodoranto. nzn koki pirkt
Atsakyti
Info apie nat tirstiklius http://www.in-cosmet...lications_1.pdf
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 08 25, 11:54)
kokei butu atsiliepimai? MB reikai dezodoranto. nzn koki pirkt

Mano MB nebandė, bet iš pirkėjų yra ir gerų ir blogų atsiliepimų... Laiko kaip ir visi natūralūs: prakaitą tik minimaliai sulaiko, o kvapą gana gerai naikina. Gali nebent kvapas nepatikt, tai geriau ateit ir pauostyt smile.gif Aš iš Logonos moterišką bandžiau, nepamenu tiksliai, bet atrodo Nordic, tai labai patiko, prakaito kvapo iki vakaro nesijaučia wink.gif
Atsakyti
o koki vyriska rekomenduotumet kuri galima nuspirkti Vln? Gal jusu vyrai jau isbande. mes tik pradedam pereidinet prie eko kosmetikos...
Atsakyti