Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 08 24, 17:04)
o db atsirado dar toks user posted image]


gal sita kuri bande? labai idomu kaip ant sviesios odos atrodo. Man labiau patinka skysti bronzatai nei kompaktines ar birios budros. Labai knieti isbandyti nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2010 08 24, 17:12)
gal sita kuri bande? labai idomu kaip ant sviesios odos atrodo. Man labiau patinka skysti bronzatai nei kompaktines ar birios budros. Labai knieti isbandyti  nail.gif

Jis yra 2 atspalviu beige ir bronze.... nete radau kad beige tinkamas sviesiaodems, turi blizgiu daleliu ir fainai atrodo ant odos ax.gif bet foto neradau schmoll.gif
Atsakyti
Pasaulė, Satura, Etama, tada aciu biggrin.gif galvojau, gal del kokiu kitu priezasciu issiduoda biggrin.gif

QUOTE(andy @ 2010 08 24, 12:26)
Papsakosiu kaip man buvo su tuo phenoxyethanol'iu.


as vakar rasiau, kad jis is pradziu buvo leidziamas, o paskui labai apribotas Ecocert'o (del to, tiesa, daug diskusiju, Ecocert itariamas nesaziningumu, 'savu' kompaniju protegavimu ir t.t.. nu bet cia turbut ne musu proto dalykas smile.gif)
Kompanijos, kurios siekia ju sertifikato atitinkamai turejo keisti sudetis. gal ir cia tas atvejis?
o tai kokiu kitu konservantu ji pakeite?

QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 24, 12:35)
O aš šiandien dar kartelį išbandžiau AO kamelijų kondicionierių. T

labai grazios garbanos. sunkumo mano akimis uztenka smile.gif kur jau daugiau?
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 24, 16:44)
as vakar rasiau, kad jis is pradziu buvo leidziamas, o paskui labai apribotas Ecocert'o (del to, tiesa, daug diskusiju, Ecocert itariamas nesaziningumu, 'savu' kompaniju protegavimu ir t.t.. nu bet cia turbut ne musu proto dalykas smile.gif)
Kompanijos, kurios siekia ju sertifikato atitinkamai turejo keisti sudetis.  gal ir cia tas atvejis?
o tai kokiu kitu konservantu ji pakeite?


Niekuo nepakeitė. Sudėtis liko lygiai tokia pati, tik be penoxyethanol. O kas ten atlieka konservanto vaidmenį - tai net nežinau. Sudėtį galima rasti čia.

Atsakyti

Sveikos 4u.gif
Tik norėjau pranešti, kad jau turim mėginukų Logonos ir Neobio. Tai jei ką domina ir reikia atidėti, rašykit į až.

Nebeprisimenu kam, bet buvau žadėjusi parašyti atsiliepimus apie Nvey juodą lainerį. Jis yra presuotas. Su sausu šepetėliu tepasi prastai, bet su šlapiu kur kas geriau. Nebrėžia taip tamsiai juodai, kaip tie skysti laineriai, bet visai man patiko šitas paryškina akis.
Atsakyti
Alia Pasaules neatpazint! bigsmile.gif Kaip tai pamenu lygiaplauke... Grazios garbanos smile.gif !


QUOTE(Rasma @ 2010 08 24, 15:51)
Ką ten šepetėliu..kai žandą nutįsiau iki bambos, tai tada ėmiausi tepti pirštais..tas pats b**is tik kitoje rankoje..atsiprašau už išsireiškimą kuo labiausiai cool.gif Kad būtų tolygu, gražu ir pan, reikia tiesiog įdėti labai daug darbo ją paskirstant, kiekvieną rytą prieš darbą nėr tiek laiko vien krempudrai ax.gif
O drėgna kempinėlė man panašu, kad irgi vels dryžiais g.gif , nes pati krempudra yra riebalingos konsistencijos cool.gif

nu as tai pirmiausiai geltoninima visada perskaitau doh.gif lotuliukas.gif Nors nuotaika pakele, o tai visai esu be jos antra diena verysad.gif
As dabar uzsisakiau krempudra Hauschkos sia :
user posted image
, pabandysiu, nes ruduo arteja-maliavones gi gali buti ir daugiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 24 rugpjūčio 2010 - 18:27
QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 15:49)
Gal reiktų Tave parduoti kokiam priimtinam mums gamintojui? Reklamai biggrin.gif

oi, tokiam galit ir atiduot biggrin.gif
(nors bet kuri is musu, manau, tiktu smile.gif)

QUOTE(andy @ 2010 08 24, 16:28)
Niekuo nepakeitė. Sudėtis liko lygiai tokia pati, tik be penoxyethanol. O kas ten atlieka konservanto vaidmenį - tai net nežinau.  Sudėtį galima rasti čia.


nu tai kur cia logika? smile.gif kazkaip keistai atrodo. tiesiog ismete konservanta ir gerai... biggrin.gif

dar vienas dalykas, del ko Ecocert kritikuojamas -
zodziu, tuo P nebegalima konservuot galutinio produkto (t.y. irasyti ji sudetyje kaip atskira ingridienta), bet galima juo konservuoti sudedamasias produkto dalis doh.gif (tokiu atveju nebereikia jo ivardinti sudetyje, nes jis ne produkto, o produkto sudedamuju daliu sudetine dalis).

mano galva, tai cia tik skatinami gamintojai daugiau nuslepti nuo vartotojo biggrin.gif

(tiesa, dar Ecocert ivede reikalavima, kad P neturi virsyti 0.5% produkto)
Atsakyti
QUOTE(ASARITE @ 2010 08 24, 16:33)
galvoju gal ir kvepalai skaniai kvepės, nes nėr kaip pauostyti http://www.naturthec...i-Acorelle.html
Gal kas bandėt tą produkciją.

Esu uosčiusi Cup'e, labai švelnus, lengvas, malonus, salstelėjęs migdolų kvapas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 24, 15:15)
Apie "Nvey Deluxe" kreminę pudrą dėžutėje:
Na, ryt bandysiu dar "Miessence" ir jei rasiu kur "Benecos" ir bus viskas...kol kas Nr. 1 kurią pirkčiau Nvey skystoji..
doh.gif aciu, nusisuku nuo deluxe su visam.
Ok, lauksim vel reportazo. Man ecco irgi priimtiniausia atrodo drinks_cheers.gif
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 08 24, 15:28)
Merginos mano antakiai is prigimties labai plonuciai bei reti verysad.gif  doh.gif ieskau kuo juos paryskinti bigsmile.gif
As kas menesi dazau chemiskai, o siaip kai apsitrina naudoju tik akiu seselius (tamsesnio rudo atspalvio), su sepeteliu kirstu kampu laaaabai graziai pasidazo thumbup.gif labai naturaliai atrodo ir t.t., o kad ilgiau issilaikytu kartais uzfiksuoju plauku zele.
QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 15:28)
kad ir tam video, kur Nvey pudros tepimą įdėjai, mergaitei kai ėjo per žandus su teptuku, tai man irgi nepatiko, kad taip oda tempiasi. Nenormaliai per daug smile.gif
Tai tam video tepe ecco pudra ar deluxe? susimaisiau jau visai doh.gif gal ne apie ta pati video galvojam. (jei su sarkazmu, tai tokius galingus zandus bet kas istampytu manau lotuliukas.gif 4u.gif )
QUOTE(ASARITE @ 2010 08 24, 15:37)
sveikutės, gal klausimas visai ne į temą, kokia jūsų nuomonė apie EGIPTO ŽEMĘ,
Tikriausiai juokauji... didesnio jado nesu macius turbut biggrin.gif paskutinis slamstas doh.gif kazkada idomumo delei drauge patepe, tai galvojau, kad veidas nukris, begau praustis-poras kemsa, veidas raudonuoja, kaista, niezti, dega doh.gif nebereikia daugiau komentaru manau.
QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 17:49)
Gal reiktų Tave parduoti kokiam priimtinam mums gamintojui? Reklamai biggrin.gif
thumbup.gif labai gera mintis, is tikruju atrodo kaip prof. natur. kosm. reklama bigsmile.gif Reiks deti i kitos temos pirmaja zinute hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 24 rugpjūčio 2010 - 20:38
QUOTE(Etama @ 2010 08 24, 12:55)
Paskaiciau pradzia ir nesupratau, as gi gaminausi ~30ml., net pasimeciau, is kur tada sumazintas 5 k. variantas gaunasi daugiau nei mano pradinis  doh.gif  biggrin.gif
Tai jei gali, pasitepk dabar kokiu ryskesniu lupdaziu (as tokiu eksperimentus dariau) ir pabandyk ar valo  mirksiukas.gif



pati paskaičiau ką prikeverzojau ir supratau, kad neįdėjau svarbiausio dalyko - orginalaus recepto (nes aš dariau ne pagal Etama receptą ax.gif ) Originalus receptas ir baisiai išgirtas buvo toks (atsiprašau, dabar neturiu laiko vertimui, bet jei kas norės išversiu):
7 onces (195 ml)d'huile de pépin de raisin
10 onces (300ml)d'hydrolat de menthe ou d'eau distillée
2 cuillère à table (30ml) de gel d'aloès
1 cuillère à thé (10ml) de glycérine
1/2 once (15gr) de cire émulsifiante
5 gouttes de romarin, 10 gouttes de lavande, 10 gouttes d'orange, 10 gouttes de tea tree, 5 gouttes de thym, 10 gouttes de menthe poivrée
Conservateur (dosage selon celui que vous avez)

faire emulsion huile dans l'eau et faire la creme comme on le demontre sur

Faire la creme
Atsakyti
QUOTE(Peach18 @ 2010 08 24, 18:10)


pirkau, lakas realybėje tamsesnis ir nebuvo tos rubino spalvos, kurios norėjau 4u.gif Bet ryškiau dažantis ar šiaip norint išsiskirti man jis tinka smile.gif

QUOTE(Etama @ 2010 08 24, 21:37)
Tai tam video tepe ecco pudra ar deluxe?

Reiks deti i kitos temos pirmaja zinute hihihi.gif


nežinau, bet vaizdas nelabai koks blush2.gif

aha, laukiam sesijos nuotraukų thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 08 25, 01:27)
Kas UK yra unikalaus, ko galetu drauge lauktuviu parvezti? 4u.gif  Zinoma, ekologisko biggrin.gif


Materia Aromatica bigsmile.gif
Atsakyti
as uk shopa maciau nebeatsimenu pavadinimo, bet buvo akcentuojama, kad labai angliska, labai levandos ir labai ekologiska paskutinio teiginio nespejau patikrinti smile.gif
Atsakyti