Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(ASARITE @ 2010 08 24, 15:37)
Ir buvau paskaičius BIOLINIJOJE apie jas natūralias...bet jei odą tampo,na blogai dengia) Kompaktinė įdegio pudra NVEY ECO, domino...
tai dabar galvoju apie EGIPTO ŽEMĘ ją jau daug kas naudoja ir giria...PATARKITE

Mes ne apie kompaktines pudras kalbėjom mirksiukas.gif
"Nvey" turi kreminę pudrą dėžutėje, ji ne sausa, o kaip tepalas.

Kompaktinės pudros yra sausos kaip ir ta Egipto žemė, nieko jos netampo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ASARITE @ 2010 08 24, 15:37)
sveikutės, gal klausimas visai ne į temą, kokia jūsų nuomonė apie EGIPTO ŽEMĘ, taip norisi kažko nusipirkti (niekada nenaudojau pudros,tik per progas). Ir buvau paskaičius BIOLINIJOJE apie jas natūralias...bet jei odą tampo,na blogai dengia) Kompaktinė įdegio pudra NVEY ECO, domino...
tai dabar galvoju apie EGIPTO ŽEMĘ ją jau daug kas naudoja ir giria...PATARKITE

Sveikute 4u.gif kazkada taip pat prisiklausiusi liaupsiu nusipirkau ja, suplojau 115lt na ir nepatiko ji man:
1. riebaluodavosi T zona greit su ja
2. suteikdavo ryza atspalvi
3. kazkiek netgi kimso poras
4. o pradejus dometis naturalia kosmetika pardaviau ja, nes iki naturalumo jai toli toliiiiiii...........
siaip jei ieskai bronzanto labai rekomenduoju Dr. hauschkos thumbup.gif man ji superine wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 24, 15:32)
Na aš neįsivaizuoju kaip tokią kompaktinę krempudrą įmanoma su šepetėliu užtepti, kad ir kokia ji būtų. Aš ją tepu, su kempinėle, esančia dėžutėje, ir nei veidas tamposi, nei riebalas lieka...

As irgi noreciau paantrinti Hibisco. Galima sudrekinta kempinele tepti ant veido,tai slysta kuo puikiausiai.
Jos tiesiog ne tokia konsistencija, kad tepti sepeteliu. Per sunki ir per klampi ji tam reikalui, todel tikiausiai uzsitepe itin storu, dusinanciu sluoksniu, uz tai ir jautesi tas riebalas. Jos tiesiog buvo per daug, ir per mazai isskirstyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odrey: 24 rugpjūčio 2010 - 14:48
QUOTE(Odrey @ 2010 08 24, 15:46)
As irgi noreciau paantrinti Hibisco. Galima sudrekinta kempinele tepti ant veido,tai slysta kuo puikiausiai.
Jos tiesiog ne tokia konsistencija, kad tepti sepeteliu. Per sunki ir per klampi ji tam reikalui, todel tikiausiai uzsitepe itin storu, dusinanciu sluoksniu, uz tai ir jautesi tas riebalas. Jos tiesiog buvo per daug, ir per mazai isskirstyta.

Ką ten šepetėliu..kai žandą nutįsiau iki bambos, tai tada ėmiausi tepti pirštais..tas pats b**is tik kitoje rankoje..atsiprašau už išsireiškimą kuo labiausiai cool.gif Kad būtų tolygu, gražu ir pan, reikia tiesiog įdėti labai daug darbo ją paskirstant, kiekvieną rytą prieš darbą nėr tiek laiko vien krempudrai ax.gif
O drėgna kempinėlė man panašu, kad irgi vels dryžiais g.gif , nes pati krempudra yra riebalingos konsistencijos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 24, 15:32)
Pasaule, labai gražios garbanos, visų tiesiaplaukių svajonė  smile.gif

4u.gif

QUOTE(pilveliukas @ 2010 08 24, 15:55)
pasule grazios garbanos tikas jas prakarpyciau ax.gif o sunkumas ant ju jau matomas man net toks vaizdas kad pariebintas pakausis g.gif bet gal cia taip nuotraukoj atrodo

4u.gif Tik vaizdas toks, kad pariebintas, t.y., riebumo nesijaučia, tik glotnumas, nes su plaukais ant pakaušio viskas čiki - sveiki ir blizga, o galai, matyt, jau per daug nusausėję, nes niekas nebepadeda. Todėl ir sakau, kad reiks kirpėjai nešti. Tai ir prakarpys gražiai (visad prakarpo), o dabar jau velniškai ataugę, nes pas kirpėją buvau prieš kokius 5 mėnesius. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2010 08 24, 16:04)
Pasaule, labai gražūs plaukučiai, tik man norėtųsi mažiau to kondicionieriaus, kad daugiau tų garbanų būtų wub.gif

Tai tada gautųsi ne daugiau garbanų, o daugiau šiaušalo. doh.gif lotuliukas.gif Manau, čia daugiausiai garbanų, kiek galiu išspausti iš savo tokio ilgumo plaukų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 24, 15:29)
Nebandžiau, bet būtinai pabandysiu drinks_cheers.gif Įsirašau į sąrašiuką drinks_cheers.gif Ir kaip aš ją praleidau g.gif
"Logona" bandžiau..tai jau n kartų geriau už "Nvey Deluxe", nors man vakar ir šiaip sau pasirodė cool.gif


Logonos mėginukus porą kartų bandžiau, tai košmaras kaip blogai tepasi doh.gif Gurvuolais...
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 08 24, 15:46)
Sveikute 4u.gif kazkada taip pat prisiklausiusi liaupsiu nusipirkau ja, suplojau 115lt na ir nepatiko ji man:
1. riebaluodavosi T zona greit su ja
2. suteikdavo ryza atspalvi
3. kazkiek netgi kimso poras
4. o pradejus dometis naturalia kosmetika pardaviau ja, nes iki naturalumo jai toli toliiiiiii...........
siaip jei ieskai bronzanto labai rekomenduoju Dr. hauschkos  thumbup.gif man ji superine wub.gif

Na tikrai ačiū 4u.gif o kokia kaina gal atsimenate g.gif
dabar dar norisi naturalių kvepalų patiko migdolų kvapo rankų kremas (ne natūralus) galvoju gal ir kvepalai skaniai kvepės, nes nėr kaip pauostyti http://www.naturthec...i-Acorelle.html
Gal kas bandėt tą produkciją.
O dėl EGIPTO ŽEMĖS tikrai galvojau ji naturali... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 08 24, 15:35)
naudojau ruda spalvyte smile.gif


aš naudoju Hauschkos rudai juodą pieštuką šitam reikalui, kada norėčiau gan minkšto pilko ax.gif Pažiūrėsiu dar savo atsargas namie, jei ką smile.gif

QUOTE(supere @ 2010 08 24, 15:37)
Ar esate bandžiusios Logona šampūnus? Kokie atsiliepimai?


man tik Logonos vaikiškas persikinis labai patiko, kelis bandžiau ir suaugusiems, tai ne verysad.gif

QUOTE(ASARITE @ 2010 08 24, 16:33)
O dėl EGIPTO ŽEMĖS tikrai galvojau ji naturali... verysad.gif


tikrai kad ne, vien sudėty kiek visko... Hauschkos merginos labai giria, kaip duodančią gražų rudą atspalvį, neryžinančią. Ja prekiauja Juara ir Žaliažalia.lt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 24 rugpjūčio 2010 - 15:45
QUOTE(ASARITE @ 2010 08 24, 16:33)
Na tikrai ačiū 4u.gif o kokia kaina gal atsimenate g.gif
dabar dar norisi naturalių kvepalų patiko migdolų kvapo rankų kremas (ne natūralus) galvoju gal ir kvepalai skaniai kvepės, nes nėr kaip pauostyti http://www.naturthec...i-Acorelle.html

hauschka bronzanta siunciausi, db tiksliai nepamenu bet rodos iki 70lt mokejau g.gif na o kvepaliukai migdolu kvapu gali neatitikti jusu isivaizduojama kvapa, nes jis sintetinis jusu kremuke smile.gif
QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 16:44)
aš naudoju Hauschkos rudai juodą pieštuką šitam reikalui, kada norėčiau gan minkšto pilko  ax.gif Pažiūrėsiu dar savo atsargas namie, jei ką smile.gif

ok drinks_cheers.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramintėlė 25: 24 rugpjūčio 2010 - 16:01


QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 14:42)
jau pamečiau, kuri klausė, apie kokią parduotuvę kalbėta: apie Mondebio Prancūzijoje ir UK smile.gif


man regis jo tik Prancuzijoje yra, nes UK puslapy duoti visi kontaktai FR tiek telefonas, tiek adresas. Bet shippingas pigesnis g.gif
Laukiu is ju atsakymo ar itrauks Lietuva i sarasa ar ne. Jei nebus kvaili tai sius ir Lt, visgi ES nare, tarifai vienodi ir jei jau Rusija siuncia ir ten niekas nepasimeta, tai LT tikrai, kad nedings siuntiniai.

QUOTE(ASARITE @ 2010 08 24, 15:37)
sveikutės, gal klausimas visai ne į temą, kokia jūsų nuomonė apie EGIPTO ŽEMĘ,


Egipto zeme yra pats didziausias cheminis brudas koki tik esu macius, vien tik parabenu ten gal 4 tupi. O ir jos atspalvis labai nenaturalus. Gal tamsiaodems ir tinka, bet sviesiaodems tikrai negraziai ir nenaturaliai atrodo.

QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 08 24, 15:46)
4. o pradejus dometis naturalia kosmetika pardaviau ja, nes iki naturalumo jai toli toliiiiiii...........
siaip jei ieskai bronzanto labai rekomenduoju Dr. hauschkos  thumbup.gif man ji superine wub.gif


drinks_cheers.gif Dr. Hauschkos bronzatas tiek sitas, tiek sitas suteikia grazu idegio atspalvi ir tikna tiek sviesiaodems tiek tamsiaodems thumbup.gif abu turiu ir esu lb patenkinta. Tik nereikia ju padauginti , nes tada oda siek tiek pasiriebaluoja.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 24, 15:15)
O kokio efekto norite ir kur kaip žadate naudoti..kasdien, dieniniam makiažui, veido spalvai pagyvinti, pamaskuoti, įdegio efekto? Tai pagrindinis klausimas - pagal tai ir pasirenkama smile.gif

Naudočiau kasdien, noriu, kad šiek tiek pamaskuotų (nereikia, kad daug maskuotų, tik, kad šiek tiek paslėptų strazdanas) ax.gif Gal kas turite patarimų, ką rinktis? Esu labiau prie tamsiaodžių rolleyes.gif

Kodėl čia surfaktantai paraudoninti? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 24 rugpjūčio 2010 - 16:16
QUOTE(Chippie @ 2010 08 24, 17:01)
drinks_cheers.gif  Dr. Hauschkos bronzatas tiek sitas, tiek sitas suteikia grazu idegio atspalvi ir tikna tiek sviesiaodems tiek tamsiaodems  thumbup.gif  abu turiu ir esu lb patenkinta. Tik nereikia ju padauginti , nes tada oda siek tiek pasiriebaluoja.

o db atsirado dar toks user posted image bei toks user posted image user posted image ir labai knieti isbandyti bigsmile.gif
Atsakyti