Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 11:29)
pvz, man labai patinka, rodos, niekuo neypatingas Emeraude paakių gelis - ir visą veidą karts nuo karto patepti  bigsmile.gif

Man irgi super patinka..

Tiesa, šiandien "Nimfalyje" užmačiau kažkokią naują prabangių produktų liniją..kol parėjau namo užmiršau pavadinimą doh.gif Kažkoks prancūziškas 'Fleur..." gal kas tyrinėjot kas per produktai g.gif

Ir "The body shop" yra nauja ekologiška linija be blogų ingridientų - tiek kūnui, tiek plaukams, tiek veidui..vadinasi "Nutriganics"

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 24, 13:24)
nors, aisku, reikia suprasti, visi tokie puslapiai turi subjektyvumo (autoriu).
Coco-betaine cia kazkodel net su trim sypsenom smile.gif As jam duociau koki neutralu veiduka, nes jis diskutuotinas reikalas smile.gif pvz NFS jo neleidzia. BTMS irgi toks per vidury, sakyciau, o cia net su dviem nusiminusiais veidukais smile.gif

Dėl subjektyvumo ir sveiko proto - sutinku drinks_cheers.gif Bet norint skubiai pasitikrinti - visai nieko...
Beje, dėl Coco betaine, o čia ne tas pats kas "Cocamidopropyl Betaine"? g.gif
Nes jam esant produkto sudėtyje rašo raudonai "when used in organic cosmetict user posted image"
Vienu žodžiu pats savaime turi lyg ir du ar tris veidukus, bet eko kosmetikoje jam ni ni biggrin.gif

QUOTE(andy @ 2010 08 24, 14:26)
Papsakosiu kaip man buvo su tuo phenoxyethanol'iu.
Kažkur prieš metus pirkau krempudrą Nvey eco. Sudėtis graži, nieko blogo neradau ir likau patenkinta biggrin.gif . Vėliau pastebėjau, kad jos sudėtis užklijuota kaip lipdukas ant pakuotės  g.gif  . Aš ją pradėjau atsargiai krapštyti ir ji labai gražiai nusilupo, o po apačia radau naują sudėtį (jau atspaustą ant dėžutės), kurioje puikavosi naujas ant lipduko nepažymėtas ingredientas Phenoxyethanol blink.gif. Susinervinau, kad čia kažkokia apgavystė. Puoliau naršyti po internetą ir kažkur  radau info, kad nvey kažkuriuo momentu atsisakė šito ingrediento, tai aš supratau taip, kad ant senų pakuočių užklijuota nauja sudėtis jau be to Phenoxyethanol. Jų puslapyje šito ingrediento taip pat nėra g.gif
Tai kuo dabar tikėti? Yra jis ar nėra?

Gerai, kad parašėt blink.gif
Patikrinau sudėtį gamintojų puslapyje ir tikrai nėra to phenoxyethanol'io blink.gif doh.gif : http://www.econveybe...quid_Foundation
Neįsivaizduoju kuo tikėti..norisi tikėti gamintojais g.gif
Šiaip tai jei naujas produktas senose pakuotėse, tai tada papildomai klijuoja lipduką su nauja sudėtimi - taip daryti galima.
Bet jei tuos lipdukus užklijuoja ant senos sudėties produktų, tai ką aš žinau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 24, 14:15)
O kokio efekto norite ir kur kaip žadate naudoti..kasdien, dieniniam makiažui, veido spalvai pagyvinti, pamaskuoti, įdegio efekto? Tai pagrindinis klausimas - pagal tai ir pasirenkama smile.gif

Oi oi oi..apsaugok Viešpatie unsure.gif

Apie "Nvey Deluxe" kreminę pudrą dėžutėje:
Nuvažiavau ir išbandžiau su naujai nusipirktu TBS šepetėliu, tiesiai ant veido...ojoj oi cool.gif Be žodžių. Košių košė..kad užtept, tai visų pirma reik ištąsyt veidą (kas išvis nesveika ir nenormalu)..net nežinojau, kad pas mane veidas toks guminis biggrin.gif Paakiai iki smakro nutįso betepant doh.gif  Konsistencija - grynai batų tepalo..maskuot maskuoja viską, nes jis man kaip statybinis tinkas..užtepus kleizojasi, mano šviesūs šviesutėliai veido plaukučiai net ėmė akivaizdžiai veltis (nežinojau, kad ir veidas toks plaukuotas biggrin.gif ) Tik gerokai pasibasčius po parduotuves pamačiau, kad lyg ir susigėrė, susivienodino spalva..veidas lyg ir neblizga, bet palietus kur tepiau jaučiasi grynas riebalas ax.gif
Mano akimis - ne ne ne ir dar kartą ne smile.gif Bent jau ne man, kuri nori lengvo efekto, su vos vos maskavimo ar net be jo. Nors sudėtis labai gera, bet tikrai už tokią kainą nepirksiu, nepirksiu net perpus pigiau blush2.gif

"Annemarie Borlind" dekoratyvinės kosmetikos "Biosaloje" neturi..tik mėginius su dviem krempudros pavyzdžiais, dviem lupų blizgių pavysdžiais ir toks 4-ų dalių mėginukas kainuoja 7.99 Lt. Galima nusipikrti pabandyti, o krempudra vėliau galim tik užsakyti ir atveš individualiai pagal užsakymą. Per daug man 'klapato' biggrin.gif

Na, ryt bandysiu dar "Miessence" ir jei rasiu kur "Benecos" ir bus viskas...kol kas Nr. 1 kurią pirkčiau Nvey skystoji..


Išsamiai aprašyta biggrin.gif 4u.gif O gal Sante skystąją bandėte? Kaip tik toje KosmetikCheck nuorodoje radau palyginimą. Ji pirmoji g.gif
http://www.cosmetic-...men_016_gb.html
Atsakyti
Merginos mano antakiai is prigimties labai plonuciai bei reti verysad.gif doh.gif ieskau kuo juos paryskinti bigsmile.gif iki siol naudojau cheminius seselinius dazus bet noriu naturalaus kazko... ka patartumete? Mastau ar piestukas tiktu, nes paprastai nudazo oda ir labai nenaturaliai atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 24, 15:04)
pamegink fotografuoti lauke ryskioj dienos sviesoj, arba prie lango


įdomu, kur tą ryškią šviesą gauti, jei apsiniaukę nuo pat ryto sad.gif Dar pamėginsim, bet jei nesigaus, tai teks žiūrėt nuo rankos sad.gif

QUOTE(Rasma @ 2010 08 24, 15:15)
Košių košė..kad užtept, tai visų pirma reik ištąsyt veidą (kas išvis nesveika ir nenormalu)..net nežinojau, kad pas mane veidas toks guminis biggrin.gif


kad ir tam video, kur Nvey pudros tepimą įdėjai, mergaitei kai ėjo per žandus su teptuku, tai man irgi nepatiko, kad taip oda tempiasi. Nenormaliai per daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 08 24, 15:25)
O gal Sante skystąją bandėte? Kaip tik toje KosmetikCheck nuorodoje radau palyginimą. Ji pirmoji  g.gif
http://www.cosmetic-...men_016_gb.html

Nebandžiau, bet būtinai pabandysiu drinks_cheers.gif Įsirašau į sąrašiuką drinks_cheers.gif Ir kaip aš ją praleidau g.gif
"Logona" bandžiau..tai jau n kartų geriau už "Nvey Deluxe", nors man vakar ir šiaip sau pasirodė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 24, 14:25)
Patikrinau sudėtį gamintojų puslapyje ir tikrai nėra to phenoxyethanol'io  blink.gif  doh.gif : http://www.econveybe...quid_Foundation
Neįsivaizduoju kuo tikėti..norisi tikėti gamintojais g.gif
Šiaip tai jei naujas produktas senose pakuotėse, tai tada papildomai klijuoja lipduką su nauja sudėtimi - taip daryti galima.
Bet jei tuos lipdukus užklijuoja ant senos sudėties produktų, tai ką aš žinau... doh.gif


Lipdukas buvo užklijuotas ant popierinės dėžutės, ne ant krempudros buteliuko. Kiek pirkau Nvey produktų, visi jie buvo supakuoti popierinėse dėžutėse, ant kurių ir sudėtys surašytos.
Atsakyti
Pasaule, labai gražios garbanos, visų tiesiaplaukių svajonė smile.gif

QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 13:42)
man nepasiteisino plaukų skalavimas žolelėm. Po ajerų ir apynių tokie sukritę, pavargę ant susiriebalavimo ribos jie man visą dieną buvo sad.gif Nebent kada savaitgalį reikės bandyti mažesnę koncentraciją, bet iš esmės man žymiai geresnis Mėtos ekstraktas plaukų stiprinimui smile.gif


Kaip įdomiai, man kaip tik nuo žolių ilgiau nesiriebaluoja plaukai...

QUOTE(Rasma @ 2010 08 24, 14:15)
Apie "Nvey Deluxe" kreminę pudrą dėžutėje:
Nuvažiavau ir išbandžiau su naujai nusipirktu TBS šepetėliu, tiesiai ant veido...ojoj oi cool.gif Be žodžių. Košių košė..kad užtept, tai visų pirma reik ištąsyt veidą (kas išvis nesveika ir nenormalu)..net nežinojau, kad pas mane veidas toks guminis biggrin.gif Paakiai iki smakro nutįso betepant doh.gif  Konsistencija - grynai batų tepalo..maskuot maskuoja viską, nes jis man kaip statybinis tinkas..užtepus kleizojasi, mano šviesūs šviesutėliai veido plaukučiai net ėmė akivaizdžiai veltis (nežinojau, kad ir veidas toks plaukuotas biggrin.gif ) Tik gerokai pasibasčius po parduotuves pamačiau, kad lyg ir susigėrė, susivienodino spalva..veidas lyg ir neblizga, bet palietus kur tepiau jaučiasi grynas riebalas ax.gif
Mano akimis - ne ne ne ir dar kartą ne smile.gif Bent jau ne man, kuri nori lengvo efekto, su vos vos maskavimo ar net be jo. Nors sudėtis labai gera, bet tikrai už tokią kainą nepirksiu, nepirksiu net perpus pigiau blush2.gif


Na aš neįsivaizuoju kaip tokią kompaktinę krempudrą įmanoma su šepetėliu užtepti, kad ir kokia ji būtų. Aš ją tepu, su kempinėle, esančia dėžutėje, ir nei veidas tamposi, nei riebalas lieka...
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 08 24, 15:28)
ieskau kuo juos paryskinti bigsmile.gif iki siol naudojau cheminius seselinius dazus bet noriu naturalaus kazko... ka patartumete?


kokią spalvą naudojai? Pieštuku aš, jei išmoksti pasidažyt ne odą, o pačius plaukelius, tai liuks ir ilgalaikis daiktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 15:34)
kokią spalvą naudojai? Pieštuku aš, jei išmoksti pasidažyt ne odą, o pačius plaukelius, tai liuks ir ilgalaikis daiktas smile.gif

naudojau ruda spalvyte smile.gif
Atsakyti
sveikutės, gal klausimas visai ne į temą, kokia jūsų nuomonė apie EGIPTO ŽEMĘ, taip norisi kažko nusipirkti (niekada nenaudojau pudros,tik per progas). Ir buvau paskaičius BIOLINIJOJE apie jas natūralias...bet jei odą tampo,na blogai dengia) Kompaktinė įdegio pudra NVEY ECO, domino...
tai dabar galvoju apie EGIPTO ŽEMĘ ją jau daug kas naudoja ir giria...PATARKITE





Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 24, 14:29)
Nebandžiau, bet būtinai pabandysiu drinks_cheers.gif Įsirašau į sąrašiuką drinks_cheers.gif Ir kaip aš ją praleidau g.gif
"Logona" bandžiau..tai jau n kartų geriau už "Nvey Deluxe", nors man vakar ir šiaip sau pasirodė cool.gif

Lauksiu testo rezultatų mirksiukas.gif

Toje pačioje nuorodoje radau ir šampūnų palyginimą, nedaug ekologiškų lyginta, bet pvz. Lavera yra sąraše.
http://www.cosmetic-...men_024_gb.html
Logona pirma. Ar esate bandžiusios Logona šampūnus? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supere: 24 rugpjūčio 2010 - 14:38
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 08 24, 15:28)
Merginos mano antakiai is prigimties labai plonuciai bei reti verysad.gif  doh.gif ieskau kuo juos paryskinti bigsmile.gif iki siol naudojau cheminius seselinius dazus bet noriu naturalaus kazko... ka patartumete? Mastau ar piestukas tiktu, nes paprastai nudazo oda ir labai nenaturaliai atrodo doh.gif

mano sviesus antakiai tai naudoju Everyday minerals matini ruda seseli, man tinka ax.gif

QUOTE(ASARITE @ 2010 08 24, 15:37)
sveikutės, gal klausimas visai ne į temą, kokia jūsų nuomonė apie EGIPTO ŽEMĘ, taip norisi kažko nusipirkti (niekada nenaudojau pudros,tik per progas). Ir buvau paskaičius BIOLINIJOJE apie jas natūralias...bet jei odą tampo,na blogai dengia) Kompaktinė įdegio pudra NVEY ECO, domino...
tai dabar galvoju apie EGIPTO ŽEMĘ ją jau daug kas naudoja ir giria...PATARKITE

Egipto zeme nera naturali 4u.gif
Atsakyti