Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

Oi, as ir nepilnai iveikiau tema smile.gif

Per paskutines 2-4 savaites labai susitvarke veidas (pfu pfu pfu). Dingo kauburiukai, spuogai. Naudoju (is alieju) tik ikapiu i kaukes. Bet pagr pagerejimo priezastis, man atrodo, molio gerimas ir sioks toks maisto kontroliavimas. Zodziu, nieko naujo biggrin.gif

Akin Ylang Ylang sampunas, nusprendziau, patinka. Jis is svelnesniu (nes ir skirtas dazytiems, pazeistiems plaukams), bet pakankamai gerai man isplauna ir aliejines kaukes.
Ju Leave In kondicionierius, nors ir 2007 gaves kazkoki apdovanojima, manes dar neitikino. Gal tiesiog nemoku elgtis su leave in kondicionieriais (niekad nesu turejus). Gal perdaug uztepu, greit tenka vel plauti galva. Tai dabar naudoju kaip paprasta kondicionieriu smile.gif Bet reiks dar pabandyt kaip leave in.

Dar atradau bentonite moli veidui. Toks svelnus, slidus..
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 23, 22:44)

Oi, o su kita  NVEY krempudra (skysta) liūdnoka: http://www.lovelula....ation_fluid.cfm

Yra šitas negerietis user posted image Phenoxyethanol (solvent, preservative) - chemical  -  turbūt atkrenta pirkimas irgi cool.gif g.gif Nes šiaip ji iškart prilygsta "Annemarie Borlind" (kuri 25 Lt šiaip jau ir pigesnė cool.gif )



Papsakosiu kaip man buvo su tuo phenoxyethanol'iu.
Kažkur prieš metus pirkau krempudrą Nvey eco. Sudėtis graži, nieko blogo neradau ir likau patenkinta biggrin.gif . Vėliau pastebėjau, kad jos sudėtis užklijuota kaip lipdukas ant pakuotės g.gif . Aš ją pradėjau atsargiai krapštyti ir ji labai gražiai nusilupo, o po apačia radau naują sudėtį (jau atspaustą ant dėžutės), kurioje puikavosi naujas ant lipduko nepažymėtas ingredientas Phenoxyethanol blink.gif. Susinervinau, kad čia kažkokia apgavystė. Puoliau naršyti po internetą ir kažkur radau info, kad nvey kažkuriuo momentu atsisakė šito ingrediento, tai aš supratau taip, kad ant senų pakuočių užklijuota nauja sudėtis jau be to Phenoxyethanol. Jų puslapyje šito ingrediento taip pat nėra g.gif
Tai kuo dabar tikėti? Yra jis ar nėra?
Atsakyti
QUOTE(andy @ 2010 08 24, 14:26)
Tai kuo dabar tikėti? Yra jis ar nėra?


spręsti kaskart pagal originalią sudėtį ant dėžutės. Ne vertimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 13:29)
spręsti kaskart pagal originalią sudėtį ant dėžutės. Ne vertimą smile.gif


Na tame ir reikalas, kad ten ne vertimas, o kaip ir originali sudėtis, tik kad antrą kartą užklijuota ant dėžutės. Tuomet gaunasi kaip apgavystė, nes tas lipdukas pritaikytas vienas prie vieno prie dėžutės dizaino. Vienintelis skirtumas - tas neaiškus ingredientas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andy: 24 rugpjūčio 2010 - 13:34
O aš šiandien dar kartelį išbandžiau AO kamelijų kondicionierių. Tepiau daugiau, palikau be kokosų aliejaus, tai nežinau. Vaizdas kaip ir geresnis, bet man vis tiek šiek tiek dar trūksta sunkumo. Matyt, be kirpėjos pagalbos nebeapsieisiu. hihihi.gif
Įdedu ir vaizdą.

user posted image
Atsakyti
jau pamečiau, kuri klausė, apie kokią parduotuvę kalbėta: apie Mondebio Prancūzijoje ir UK smile.gif

QUOTE(andy @ 2010 08 24, 14:34)
Vienintelis skirtumas - tas neaiškus ingredientas.


tikriausiai į užpirktą seną pakuotę jau geros sudėties pudrą supylė, o indelius vistiek stengiasi sunaudoti, neišmesti 4u.gif

QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 24, 14:35)
bet man vis tiek šiek tiek dar trūksta sunkumo. Matyt, be kirpėjos pagalbos nebeapsieisiu. hihihi.gif
Įdedu ir vaizdą.


kokie plaukai bigsmile.gif thumbup.gif Ko tau dar trūksta? tongue.gif biggrin.gif Komplimentų ar kažko nenugirdau rolleyes.gif

man nepasiteisino plaukų skalavimas žolelėm. Po ajerų ir apynių tokie sukritę, pavargę ant susiriebalavimo ribos jie man visą dieną buvo sad.gif Nebent kada savaitgalį reikės bandyti mažesnę koncentraciją, bet iš esmės man žymiai geresnis Mėtos ekstraktas plaukų stiprinimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(andy @ 2010 08 24, 14:34)
Na tame ir reikalas, kad ten ne vertimas, o kaip ir originali sudėtis, tik kad antrą kartą užklijuota ant dėžutės. Tuomet gaunasi kaip apgavystė, nes tas lipdukas pritaikytas vienas prie vieno prie  dėžutės dizaino. Vienintelis skirtumas - tas neaiškus ingredientas.


gali buti, kad pasikeite sudetis ir tiesiog nenorejo is naujo gaminti dezuciu, tai klijavo tik lipduka... nors kas ten zino.. labai nepatikimai atrodo tas "naujas sudeties lipdukas" gali ant visko priklijuot tokiu lipduku g.gif
Papildyta:
QUOTE(Pasaulė @ 2010 08 24, 14:35)
O aš šiandien dar kartelį išbandžiau AO kamelijų kondicionierių. Tepiau daugiau, palikau be kokosų aliejaus, tai nežinau. Vaizdas kaip ir geresnis, bet man vis tiek šiek tiek dar trūksta sunkumo. Matyt, be kirpėjos pagalbos nebeapsieisiu. hihihi.gif
Įdedu ir vaizdą.



tobulos garbaneles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 13:42)
tikriausiai į užpirktą seną pakuotę jau geros sudėties pudrą supylė, o indelius vistiek stengiasi sunaudoti, neišmesti  4u.gif



QUOTE(blueberry_nights @ 2010 08 24, 13:44)
gali buti, kad pasikeite sudetis ir tiesiog nenorejo is naujo gaminti dezuciu, tai klijavo tik lipduka... nors kas ten zino.. labai nepatikimai atrodo tas "naujas sudeties lipdukas" gali ant visko priklijuot tokiu lipduku  g.gif


Na, aš tą kartą irgi padariau tokią išvadą (kad pačiai ramiau būtų lotuliukas.gif) kad ant senų dėžučių suklijavo naujas sudėtis. Nors pastebiu kad kitur rašomos senos sudėtys.
Atsakyti
QUOTE(andy @ 2010 08 24, 14:50)
Na, aš tą kartą irgi padariau tokią išvadą (kad pačiai ramiau būtų lotuliukas.gif) kad ant senų dėžučių suklijavo naujas sudėtis. Nors pastebiu kad kitur rašomos senos sudėtys.

na, is savo patirties galiu pasakyti (dirbau su kosmetika ir sudetimi) kad naujas lipdukas nebutinai reiskia nauja sudeti.

kai dirbau su sudetim, inspekcija nustate kad musu atveztuose produkt (uzrasyta ant originalios etiketes) yra draudziamu ingredientu. Tai mes tiesiog perklijavom naujas sudetis. Tiesa, gamintoja ispejom, ir berods jis atsizvelge i musu pastabas.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 11:29)
kokia jo konsistencija ir kvapas? Jei patiko, tai ir pirk.

panos, kurios esant dėję čia savo akis, kaip jums pavyksta jas nufotkinti, kad matytųsi spalvos? Su makro režimu ar fotografuojat normaliai, o paskui iškerpat? Su blykste ar ne? Jau baigiu prarasti kantrybę  doh.gif


Tarp kitko primena man Emeraude - toks poskystis visiškai bespalvis ir beveik bekvapis geliukas.

Fotografuoti geriausia ant makro, priešais langą, dienos šviesoj ir be blykstės.

Pasaule, labai gražios garbanos! Čia natūraliai taip banguojasi? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amarcord: 24 rugpjūčio 2010 - 14:04
QUOTE(Babi* @ 2010 08 24, 11:03)
Aš visai pasimečiau, nebežinau ar man pudros, ar kremo su spalva, ar Hauschka bronzato reikia doh.gif

O kokio efekto norite ir kur kaip žadate naudoti..kasdien, dieniniam makiažui, veido spalvai pagyvinti, pamaskuoti, įdegio efekto? Tai pagrindinis klausimas - pagal tai ir pasirenkama smile.gif


QUOTE(Babi* @ 2010 08 24, 11:21)
Ar ši pudra suteikia kažkokį blizgesį, nes prie naudojimo štai kas parašyta: Po to galima naudoti kompaktinę pudrą atspalvio paįvairinimui ar makiažo sutvirtinimui bei blizgesio panaikinimui?

QUOTE(ernesin @ 2010 08 24, 11:47)
Kiek teko ją matyti ir liesti gyvai tai pasirodė tokia sunkiai riebi rolleyes.gif

QUOTE(Etama @ 2010 08 24, 11:55)
kazkodel turiu itarima, kad ir deluxe ses i poras g.gif na, zodziu, lauksiu naujienu bigsmile.gif

Oi oi oi..apsaugok Viešpatie unsure.gif

Apie "Nvey Deluxe" kreminę pudrą dėžutėje:
Nuvažiavau ir išbandžiau su naujai nusipirktu TBS šepetėliu, tiesiai ant veido...ojoj oi cool.gif Be žodžių. Košių košė..kad užtept, tai visų pirma reik ištąsyt veidą (kas išvis nesveika ir nenormalu)..net nežinojau, kad pas mane veidas toks guminis biggrin.gif Paakiai iki smakro nutįso betepant doh.gif Konsistencija - grynai batų tepalo..maskuot maskuoja viską, nes jis man kaip statybinis tinkas..užtepus kleizojasi, mano šviesūs šviesutėliai veido plaukučiai net ėmė akivaizdžiai veltis (nežinojau, kad ir veidas toks plaukuotas biggrin.gif ) Tik gerokai pasibasčius po parduotuves pamačiau, kad lyg ir susigėrė, susivienodino spalva..veidas lyg ir neblizga, bet palietus kur tepiau jaučiasi grynas riebalas ax.gif
Mano akimis - ne ne ne ir dar kartą ne smile.gif Bent jau ne man, kuri nori lengvo efekto, su vos vos maskavimo ar net be jo. Nors sudėtis labai gera, bet tikrai už tokią kainą nepirksiu, nepirksiu net perpus pigiau blush2.gif

"Annemarie Borlind" dekoratyvinės kosmetikos "Biosaloje" neturi..tik mėginius su dviem krempudros pavyzdžiais, dviem lupų blizgių pavysdžiais ir toks 4-ų dalių mėginukas kainuoja 7.99 Lt. Galima nusipikrti pabandyti, o krempudra vėliau galim tik užsakyti ir atveš individualiai pagal užsakymą. Per daug man 'klapato' biggrin.gif

Na, ryt bandysiu dar "Miessence" ir jei rasiu kur "Benecos" ir bus viskas...kol kas Nr. 1 kurią pirkčiau Nvey skystoji..
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 24, 15:15)
Oi oi oi..apsaugok Viešpatie unsure.gif
Apie "Nvey Deluxe" kreminę pudrą dėžutėje:


Tokius pat atsiliepimus jau kažkur esu girdėjusi, gal blog'e buvo rašyta, gal dar kur... Dabar dar pasitvirtino schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 24 rugpjūčio 2010 - 14:22