Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

gavau. Atsidariau. Pamačiau spalvą. Gerokai apstulbau. Tad pasidėjusi prieš akis visą dieną kilnojau, žiūrėjau ir meditavau, svarsčiau, ką daryti biggrin.gif Vakare namuose išbandžiau, visai patiko. Ryte dar kartą išbandžiau - jau labai patiko. Tai taip, esu labai patenkinta biggrin.gif

iki 50 gr. siuntimas Europoje - 1,5 svaro smile.gif

gal dar kam bus įdomu, nes aš, tiek mažai besidažanti, pažiūrėjusi šiuos LilyLolo video daug atradimų pasidariau lotuliukas.gif

pirkta iš čia wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 24 rugpjūčio 2010 - 11:11
QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 11:37)
taip, AZ kuo puikiausius siuntinius atsiunčia į LT  drinks_cheers.gif Niekad jokių problemų man neiškilo. Gal dėl to, kad juos registruoja: t.y. klijuoja barkodą ir fiksuoja visuose tarpiniuose taškuose, taipogi, kai atsiimi smile.gif



QUOTE(Etama @ 2010 08 24, 11:55)
Lyg ir be trikdziu ateina g.gif paskutinis ~5d. ejo



aciu uz atsakymus 4u.gif parasiau, kad su aroma zone siuntiniais nekyla problemu ir kad saugu siusti i Lietuva. Tikiuosi, kad itrauks LT i savo sarasa, nes si internetine parduotuve tikrai verta demesio, labai didele pasiula, ir kainos padorios, nelyginau su Violey ar Biologish, nezinau, kur pigiau. Siaip ar taip kuo didesnis pasirinkimas tuo geriau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2010 08 24, 12:17)
nes si internetine parduotuve tikrai verta demesio, labai didele pasiula, ir kainos padorios, nelyginau su Violey ar Biologish, nezinau, kur pigiau.


jie turi ir savo UK puslapį, tai šitas išvis gal tik į kokias 10 aplinkinių šalių siunčia doh.gif Vokietijos firmų gaminių ir aš nelyginau, bet šiaip Mondebio tai apskritai daugybė yra visiškai nematytų įdomių gamintojų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 12:10)
iki 50 gr. siuntimas Europoje - 1,5 svaro smile.gif

pirkta iš čia wink.gif

Tai tau tokiame vokelyje atsiuntė, jo? Greitai?
Klausyk o kodėl tarkime visų šešėlių sudėtis visiškai vienoda, ar čia ta mica būna visokiausių spalvų? blush2.gif
Atsakyti
Dar noriu perklausti dėl šių Hauschkos šešėlių: http://naturkosmetik...3.html#comments
Nusižiūrėjau, nes labai patiko spalvytės - neturiu šiuo metu nieko tokio neutralesnio... ax.gif
Kaip supratau iš atsiliepimų, tai geri jie? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 24, 12:22)
Dar noriu perklausti dėl šių Hauschkos šešėlių: http://naturkosmetik...3.html#comments
Nusižiūrėjau, nes labai patiko spalvytės - neturiu šiuo metu nieko tokio neutralesnio...  ax.gif
Kaip supratau iš atsiliepimų, tai geri jie? smile.gif

Aš susidariusi įspūdį iš atsiliepimų, kad jie labai neutralūs, vos pastebimi rolleyes.gif
Atsakyti
mica gali būti visokia 4u.gif Taip, pūslėtame vokelyje atsiuntė. Rugpjūčio 16 dieną užsakiau, kitą dieną išsiuntė, o 23 dieną gavau. Šiaip verta pas juos registruotis, nes siunčia info apie nuolaidas, akcijas, ko puslapyje šiaip užėjus pasidairyti nesimato wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 23, 23:08)
Jep..būtent biggrin.gif Ir aš nejuokauju..nes pvz. duombazių, kur kiekvienas ingridientas  n pastraipų aprašomas aš neturiu nei kantrybės, nei laiko, nei noro skaityt..Nebent kažką noriu sužinot apie konkretų ingridientą, tada atskirai apie jį pasiskaitau..bet kai produkte jų  20 ir kiekvieno analiz4 skaityt - neaaaa  schmoll.gif
Mano atmintis vizualinė, aš viską fiksuoju ką pamatau cool.gif Ir su tais snukučiais daugmaž iškart aišku..juodus ir nelaimingus peržiūriu ir aišku kame problema biggrin.gif


pasiziurejau ir as. smagus puslapiukas. tikrai labai praverstu, ypac naujai susiduriantiems, pirmoj zinutej. nors, aisku, reikia suprasti, visi tokie puslapiai turi subjektyvumo (autoriu). todel geriau iskart i kelis aki uzmesti. Coco-betaine cia kazkodel net su trim sypsenom smile.gif As jam duociau koki neutralu veiduka, nes jis diskutuotinas reikalas smile.gif pvz NFS jo neleidzia. BTMS irgi toks per vidury, sakyciau, o cia net su dviem nusiminusiais veidukais smile.gif

QUOTE(Eve-line @ 2010 08 24, 05:59)
aciu  4u.gif  cia sitas muilas is sveiki produktai

tikrai laaabai putuoja, ziauriai patinka puta, kad sausintu odos nepastebejau. dar nusipirkau roziu...  ax.gif


viskas su juo gerai. tik kas ten per dazai?

del sausinimo, priklausys nuo odos. maniskes irgi stipriau prausiantys muilai nesausina, bet tikrai sausai ar vaiku odai nesiulyciau.
Atsakyti

QUOTE(Honey @ 2010 08 20, 17:27)
Jei neklystu, šitas yra negeras.



QUOTE(Honey @ 2010 08 20, 17:44)
Aš irgi kažkur skaičiau, kad stiprus dirgiklis ir šiaip nerekomenduojamas naudot nei išoriškai, nei į vidų.


sveikos merginos, as taip pat metus naudojau sia kosmetika ir ji man labai patiko bei nieko nedirgino nors mano oda jautroka, nes naudojant bare id man veida labai dirgino, bxm puikiai maskavo ir denge veida thumbup.gif

pasiskaiciau ka cia rasot apie si dalyka blink.gif bei pati pasidomejau juo taigi magnio stearinas kuris naudojamas mineralineje kosmetikoje gaunamas ne is gyvunu, tai yra magnio mineralas sumaisytas kazkaip su augalu aliejumi kad igautu specialia konsistencija, ji buten ir suteikia matiskumo. o ne is gyvunu isgaunama, is gyvunu isgaunama kai dedama i kudikiu maista, kietus saldainius ar farmacijoje.


dabar pabandziau magicminerals mineraline ji patiko nusipirkau dideli indeli radau kad sudetis parasyta gan gera
mineralines sudetis
ir nera jokiu dirgikliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2010 08 24, 12:17)
Tikiuosi, kad itrauks LT i savo sarasa, nes si internetine parduotuve tikrai verta demesio, labai didele pasiula, ir kainos padorios, nelyginau su Violey ar Biologish, nezinau, kur pigiau. Siaip ar taip kuo didesnis pasirinkimas tuo geriau  thumbup.gif

Apie kokia parduotuve kalbat? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 24, 07:10)
Merginos niekur nerandu Lactalbumin ingridiento aprašymo(jis iš AO kondicionieriaus pagr. sudedamųjų dalių), kas tai galėtų būti per vienas? unsure.gif

o ar ne neaiski baze pas juos pagrindine? smile.gif

QUOTE(krepsyte @ 2010 08 24, 08:18)
Vakar ir aš pasidariau panašiai pienelį valiklį tik dar daugiau vandeninės fazės.


thumbup.gif
idomu, kaip toliau laikysis.

QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 09:29)
DG, na bet tu ir šelmė  thumbup.gif


labai 'issiduoda', kad cia as? biggrin.gif
ne savo iniciatyva, priverte smile.gif ko nepadarysi del draugu - as gi suprantu hobius-ligas biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2010 08 24, 13:39)
Kažkas su proporcijom blogai, nes man jis gavosi, ir gana neblogas, tik kvapas labai nepatiko


rozmarinai, ar ne? wink.gif
QUOTE(Gyvate @ 2010 08 24, 13:41)
bei pati pasidomejau juo taigi magnio stearinas kuris naudojamas mineralineje kosmetikoje gaunamas ne is gyvunu,

ir nera jokiu dirgikliu g.gif


aš keliuose šaltiniuose radau, kad šis ingredientas yra ginčytinas ir po klaustuku, vistik smile.gif Jeigu tai sertifikuota kosmetika ar yra ženkliukas, jog tinka vegetarams, veganams, tai tada taip, tai iš augalinių šaltinių. O kai nesertifikuota, tai supaisys kas, ko ten pridedama doh.gif

o jei kuri alergiška rožėms, pvz.? Čia nenuspėjami dalykai smile.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 24, 13:56)


kas bent kartą matė tas nuostabias garbanas - nesupainios 4u.gif
Atsakyti