Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

QUOTE(ernesin @ 2010 08 24, 09:10)
Merginos niekur nerandu Lactalbumin ingridiento aprašymo (jis iš AO kondicionieriaus pagr. sudedamųjų dalių), kas tai galėtų būti per vienas? unsure.gif Taip pat Cycteine, Glycoprotein, Balsam oil - nejaugi tai ir bus išgalvotos sudėtys? unsure.gif


Lacto albumin rastum, tai yra iš pieno gaunamas baltymas 4u.gif Jis yra natūraliai mūsų geriamam piene smile.gif

Cysteine greičiausiai, ne cycteine - o cisteinas yra svarbi amino rūgštis, įeina į plaukų sudėtį.

Glycoprotein - baltymų molekulės iš oligosacharidų grandinės ir su tam tikrom edžiagim sudaro vad. kaliksą, t.y. apasauginį 'ląstelių sluoksnį', kuris saugo nuo cheminio, mechaninio poveikio..šiaip tai turėtų būti natūralus dalykas.

O Balsam oil teko googlinti, tai jis dar kitaip vad. Peru balzamu ir yra ne kas kita, kaip Myroxylon pereirae eterinis aliejus (lietuviškai 'balzãminio táukmino perùvinis varietètas' doh.gif lotuliukas.gif ) - visiškai natūralu. Rašo, kad būtent šiuo balzamu balzamuodavo Egipto mumijas doh.gif biggrin.gif O šiaip naudojamas kaip komponentas kvepaluose.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 23, 22:58)
užtikau įdomų puslapiuką..nemažai komentarų pagal ingriedientus ir visokie produktai analizuojami (plaukų, veido, kūno priežiūros i rpan). Gal kam bus įdomu: http://www.cosmetic-check.com/

uzskaitom sita gera reikala smile.gif reikes pasigilint placiau smile.gif

Dar norejau paklaust, merginos, gal kurios esat bandziusios tuos joninius dantu sepetelius, kur nereikia dantu pastos jais valantis? Koks efektas?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 23, 15:35)
Man labiau patinka abrikosu kauliuku al., o siaip paskutiniu metu pradejau gamintis valikli pati (nelieka to riebumo jausmo kaip kad su vien aliejumi valant)-gamybos procesas kaip iprasto kremo veidui aprasyta cia, o maniskio makiazo valiklio sudetis ir siaip aprasymas yra cia.


Vakar ir aš pasidariau panašiai pienelį valiklį tik dar daugiau vandeninės fazės. Bet tai daugiau dėl matematinio žioplumo, o ne gudraus triuko doh.gif . Ėmiau 5 k. sumažintą variantą: vynuogių kauliukų aliejų 39 ml, 100 ml distiliuoto vandens (pagal originalą turėjo būti 60 ml), 6 ml aloe gelio/sulčių, 2 ml glicerino ir 3 g emulsinio vaško. EA nedėjau, konservavau rozmarinų CO2 ir vit. E. Pašildytą aliejų pyliau į pašildytą vandenį ir ilgai maišiau, bet vis tiek iš pradžių nesigavo vienalytis pienelis, bet kai sulašinau rozmarinus ir jis pasiskirstė negražiais tamsiais lašiukais tame "pienelyje", tai viską supylusi į buteliuką gerai sukračiau. Rezultatas - ir pienelis vienalytis ir rozmarinai gerai pasiskirstė. biggrin.gif Šiandien pasitikrinau - viskas savo vietoje, niekas neatsiskyrė. Vadinasi, net ir esant tokiam dideliam vand. fazės procentui, ksantanas nebūtinas. g.gif Įdomu, kaip valys makijažą?
Atsakyti
Sveikos,
ką manot apie šitą dalyką? Gal kuri esat bandžiusi? ax.gif

Sudėtis: AQUA (WATER), CITRUS AURANTIUM AMARA FLOWER WATER, ALCOHOL, GLYCERIN, KNIPHOFIA UVARIA NECTAR, XANTHAN GUM, SODIUM LACTATE, ARGININE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, SODIUM HYALURONATE, LACTIC ACID, MALACHITE EXTRACT, LINALOOL, LIMONENE, FARNESOL, GERANIOL

user posted image

Pagal sudėtį atrodo brangokas? Man įdėjo mėginuką, tai du kartus pasitepus netgi labai patiko. Bet ar nebūtų tas pats efektas glicerino iš an užsisakius g.gif
Atsakyti
Ar ši pudra suteikia kažkokį blizgesį, nes prie naudojimo štai kas parašyta: Po to galima naudoti kompaktinę pudrą atspalvio paįvairinimui ar makiažo sutvirtinimui bei blizgesio panaikinimui? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 24 rugpjūčio 2010 - 10:21
Rasmos nuorodą įdėti tikrai nesunku smile.gif

DG, na bet tu ir šelmė thumbup.gif

QUOTE(Amarcord @ 2010 08 24, 10:30)
ką manot apie šitą dalyką?


kokia jo konsistencija ir kvapas? Jei patiko, tai ir pirk. Beje, pvz, man labai patinka, rodos, niekuo neypatingas Emeraude paakių gelis - ir visą veidą karts nuo karto patepti bigsmile.gif Ir galutinis verdiktas AquaBio ausiniam veido serumui - tepiau iš gailesčio, kad nereiktų išmesti miniuko ir galiausiai likau patenkinta. Aišku, tai ne mano svajonių serumas, bet ir tą kada nors išbandysiu blush2.gif

panos, kurios esant dėję čia savo akis, kaip jums pavyksta jas nufotkinti, kad matytųsi spalvos? Su makro režimu ar fotografuojat normaliai, o paskui iškerpat? Su blykste ar ne? Jau baigiu prarasti kantrybę doh.gif

Babi*, tikriausiai veido blizgesys turimas omenyje, galbūt krempudra nėra matinanti. Nes jei ji pati žėrinti, tai blizgėjimo joks viršutinis sluoksnis nepanaikins smile.gif
Atsakyti
Mergaites ar Aroma Zone siuntinukus gaunant be jokiu problemu?? ir per kiek laiko ?
meginu dabar tartis su Mondebio kad itrauktu Lietuva i savo sarasa. Jie dar jokiu reikalu neturejo su Lietuva ir nera ten siunte.
Man sake, kad kai kuriose salyse kyla problemos su pastu, siuntiniai atkeliauja prastos bukles, klientai nepatenkinti, tai geriau tada visai nesiusti nei kaskart raminti nepatenkintus klientus ir is naujo siusti siuntini.
Tai va ir noriu jiems pasakyti, kad pvz Aroma ZOne siuncia ir siuntiniai laiku (kai Prancuzijoj nebuna streiku) ir tvarkingi atvyksta i Lietuva.
Atsakyti
taip, AZ kuo puikiausius siuntinius atsiunčia į LT drinks_cheers.gif Niekad jokių problemų man neiškilo. Gal dėl to, kad juos registruoja: t.y. klijuoja barkodą ir fiksuoja visuose tarpiniuose taškuose, taipogi, kai atsiimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 24, 11:21)
Ar ši pudra suteikia kažkokį blizgesį, nes prie naudojimo štai kas parašyta: Po to galima naudoti kompaktinę pudrą atspalvio paįvairinimui ar makiažo sutvirtinimui bei blizgesio panaikinimuiunsure.gif
Kiek teko ją matyti ir liesti gyvai tai pasirodė tokia sunkiai riebi rolleyes.gif


QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 11:29)
panos, kurios esant dėję čia savo akis, kaip jums pavyksta jas nufotkinti, kad matytųsi spalvos? Su makro režimu ar fotografuojat normaliai, o paskui iškerpat? Su blykste ar ne? Jau baigiu prarasti kantrybę  doh.gif

Tik kartą čia dėjau, bet irgi nepavyko nufotkinti šėšėlių, su tušu viskas ok, o anie kažkur pradingsta blink.gif
Atsakyti
aišku 4u.gif Tada šiandien vakare arba ryt įkelsiu kaip ant rankos LilyLolo šešėliai, kaip realiai dėžutėje (fotoaparatas su kortele liko namie), o aprašyti pasistengsiu kaip įmanoma vaizdžiau ir smulkiau. Nes kaip ant akių tai man irgi jie nesimato nufotografuoti, o čia būtiniausiai reikia spalvą pademonstruoti realią smile.gif

šiaip tai atsiuntė gana greitai, jais likau labai patenkinta. Matyt, niekada nebepirksiu jokių EM. Ir supratau, kodėl EM sudėtyje atsirado lysinas - dėl švelnumo pojūčio. Nes matyt tie, kurie išbando ką švelniau, kaip su LilyLolo, prie EM grįžti nebenori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 24, 00:06)
Oi, man šią savaitę jau svyla išsirinkt ir nusipirkt, tai tų reportažų bus drinks_cheers.gif
Gali būti dėl porų, važiuosiu žiūrėsiu drinks_cheers.gif Turiu patirties su visokiom krempudrom, galim sakyt matau beveik iš karto ko verta..pvz. pabandžiau šiandien "Logona", tai tikrai galiu pasakyt, gali 'sėsti' į poras kaip ir "Hauschka" cool.gif
Aš pati nežinau ar man reikia to maskavimo, nes kažkokių didelių odos trūkumų neturiu..nebent kad kartais noriu ne taip matomų strazdanų biggrin.gif
clap.gif busi mano guru renkantis pudra biggrin.gif
Taip, taip, del poru buvo ir hauschka apkalbeta doh.gif kazkodel turiu itarima, kad ir deluxe ses i poras g.gif na, zodziu, lauksiu naujienu bigsmile.gif
Del maskavimo, tai gal pati padesiu apsispresti biggrin.gif as irgi turiu strazdaneliu+kuperozinius zandus, bet galiausiai nutariau, kad man pakaks sulyginti veido spalva (jei kalbame apie kasdiena), jei labai kliudys, lis lauk raudonis-galima zaliu maskuokliu prasieiti ir bus perfect biggrin.gif o del strazdaneliu, jei tik kartais tau toks noras uzeina, manau irgi neverta pirkti sunkios pudros, pakaktu tureti po ranka maskuokli, kai jau uzeina noras buti kaip stiklui, prasitapsnoji kur kokios strazdanytes ir eini sau grazi biggrin.gif manau maskavimo reikia pas ka jau labiau problemine oda, realiai pagalvojus. nereikia priemoniu krauti be reikalo mirksiukas.gif
QUOTE(krepsyte @ 2010 08 24, 10:18)
Vakar ir aš pasidariau panašiai pienelį valiklį tik dar daugiau vandeninės fazės. g.gif  Įdomu, kaip valys makijažą?
Paskaiciau pradzia ir nesupratau, as gi gaminausi ~30ml., net pasimeciau, is kur tada sumazintas 5 k. variantas gaunasi daugiau nei mano pradinis doh.gif biggrin.gif
Tai jei gali, pasitepk dabar kokiu ryskesniu lupdaziu (as tokiu eksperimentus dariau) ir pabandyk ar valo mirksiukas.gif
QUOTE(Chippie @ 2010 08 24, 11:32)
Mergaites ar Aroma Zone  siuntinukus gaunant be jokiu problemu?? ir per kiek laiko ?
Lyg ir be trikdziu ateina g.gif paskutinis ~5d. ejo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 24 rugpjūčio 2010 - 10:57
QUOTE(Satura @ 2010 08 24, 11:52)
aišku  4u.gif Tada šiandien vakare arba ryt įkelsiu kaip ant rankos LilyLolo šešėliai, kaip realiai dėžutėje (fotoaparatas su kortele liko namie), o aprašyti pasistengsiu kaip įmanoma vaizdžiau ir smulkiau. Nes kaip ant akių tai man irgi jie nesimato nufotografuoti, o čia būtiniausiai reikia spalvą pademonstruoti realią smile.gif

šiaip tai atsiuntė gana greitai, jais likau labai patenkinta. Matyt, niekada nebepirksiu jokių EM. Ir supratau, kodėl EM sudėtyje atsirado lysinas - dėl švelnumo pojūčio. Nes matyt tie, kurie išbando ką švelniau, kaip su LilyLolo, prie EM grįžti nebenori smile.gif

Nu jau jaučiu, kad baisiausiai apsipatenkinusi esi savo šešėliais tongue.gif
Gal gali dar kartą įmesti nuorodą kur juos pirkai ir priminti kiek mokėjai, įtariu prasidės masinis tų produktų poreikis šioje temoje biggrin.gif
Atsakyti