Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 70

Su šita 'Nature lift' krempudra išvis liūdni popieriai..

Sudėtis daug kas nieko, bet šitie...:

user posted image Phenoxyethanol (solvent, preservative) - chemical
user posted image Dimethyl MEA (Buffer substance) chemical - See: formation of nitrosamines

user posted image Tetrasodium EDTA (Chelating agent) - chemical - See: EDTA

Šitam nėra vertinimo, nes nėra sutarimo dar ar kenkia, ar ne - methylsulfonylmethane (MSM)


QUOTE(Etama @ 2010 08 23, 23:46)
asmeniskai pati labai lauksiu atsiliepimu thumbup.gif siaip mes cia neseniai apkalbejom, isvada padaryta tokia, kad deluxe sunki, iseigine pudra (tikrai maskuoja ir pan., bet jau sunki, lyginant su ecco), as to tai jau bijau, nes pas mane poros ziauuuuuriai kemsasi doh.gif

Oi, man šią savaitę jau svyla išsirinkt ir nusipirkt, tai tų reportažų bus drinks_cheers.gif , nes apvažiuot nusiteikusi visas Vilniaus pardes kur parduoda eko, natūralią dekoratyvinę kosmetiką smile.gif

Gali būti dėl porų, važiuosiu žiūrėsiu drinks_cheers.gif Turiu patirties su visokiom krempudrom, galim sakyt matau beveik iš karto ko verta..pvz. pabandžiau šiandien "Logona", tai tikrai galiu pasakyt, gali 'sėsti' į poras kaip ir "Hauschka" cool.gif Nekilo noras pirkti, net sudėties nepažiūrėjau ax.gif

Šita krempudra pagal sudėtį labai thumbup.gif įvertinta, bet irgi rašo 'peršviečiama', tai nemaskuos, nebent sulygins veido spalvą: http://www.essenza.l...ai-odai-71.html

Aš pati nežinau ar man reikia to maskavimo, nes kažkokių didelių odos trūkumų neturiu..nebent kad kartais noriu ne taip matomų strazdanų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 23, 21:31)
Ačiū, negaliu vadinasi pasitikėt..gal tai daro ir kiti, bet kol nepagautas - ne vagis..o jei buvo pagautas... doh.gif


ir mano smegenys kazkaip taip veikia smile.gif nors suprantu, kad turbut bent 80% kompaniju panasiai elgias, bet, kaip rasai, kai jau juodu ant balto parasyta- vel kitaip smile.gif

QUOTE(meid @ 2010 08 23, 21:37)
Daddygirl dar noriu jūsų apie muilus užklausti. Ar įmanoma pagaminti muilą tik iš bičių vaško ir alyvuogių aliejaus? Ar normali tokia sudėtis?


kur nors tokia sudetis parasyta? smile.gif labai patikeciau.
turetu buti bent jau: alyvuogiu aliejus, vanduo, natrio sarmas, biciu vaskas.
dazniausiai tai svelnus alyvuogiu aliejaus muilas.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 24, 00:06)
Gali būti dėl porų, važiuosiu žiūrėsiu drinks_cheers.gif Turiu patirties su visokiom krempudrom, galim sakyt matau beveik iš karto ko verta..pvz. pabandžiau šiandien "Logona", tai tikrai galiu pasakyt, gali 'sėsti' į poras kaip ir "Hauschka" cool.gif Nekilo noras pirkti, net sudėties nepažiūrėjau ax.gif

Rasma, o pagal ką sprendi tik kartą pabandžiusi krempudrą 'sėda' ji ar ne? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 23 rugpjūčio 2010 - 23:10
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 24, 01:07)
kur nors tokia sudetis parasyta? smile.gif labai patikeciau.
turetu buti bent jau: alyvuogiu aliejus, vanduo, natrio sarmas, biciu vaskas.
dazniausiai tai svelnus alyvuogiu aliejaus muilas.

Čia sveiki produktai tokią sudėtį nurodo Essential Care muilo. Atsimenu, kad ant pakuotės dar buvo pridėta: ir nieko daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 23, 21:46)
DG, OHO kokia foto bigsmile.gif  ploja.gif

blush2.gif doh.gif

QUOTE(meid @ 2010 08 23, 22:26)
Čia sveiki produktai tokią sudėtį nurodo Essential Care muilo. Atsimenu, kad ant pakuotės dar buvo pridėta: ir nieko daugiau.

man atrodo, blogas vertimas. samoningai ar ne. internete ju sudetis:
Pure Olive Soap: sodium olivate*, aqua, cera flava (beeswax)*.
Sita jau reali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 24, 00:09)
Rasma, o pagal ką sprendi tik kartą pabandžiusi krempudrą 'sėda' ji ar ne? rolleyes.gif

Žinokit, aš krempudrą visada bandau ant veido, o ne ant rankos..tiksliau pirma užtepu ant rankos, o po to ir ant veido..ant rankos tos kemšančios krempudros labai 'terliojasi' - nedengia spalva, o tiesiog reik labai įtrinti, kad kažkas būt padoraus..o ant veido - kur didelesnės poros, tai tiesiog matosi kaip jas užpildo..nežinau ar mokėsiu paaiškinti, bet vizualiai - jei krempudra 'susigeria' į tas porų duobutes, matosi krempudra jose, tai faktas, kad labai sės ir kimš poras. Kaip taisyklė, jau nievienąkart pasimokiau pirkdama ax.gif
Tobula krempudra porų 'neužpildo', kad jos visądien šustų...nors poros galbūt ir lieka matomos, bet jos viduje švarios, be krempudros 'šulinėlių' ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 23, 21:27)
Fainas puslapiukas..pati save pagirsiu..labai fainai analizuoja ingridientus..pvz. sumečiau

Išskyrus: Phenoxyethanol (solvent, preservative) - chemical doh.gif ir nupieštas toks baisiojo ingridiento veidukas http://www.cosmetic-...ausreichend.gif, kuris reiškia 'adequate'

Tai atkrenta dėl to baisuoklio krempudros pirkimas cool.gif



einu pasivartysiu ir as.
Tau, kaip supratau, patiko tie veidukai biggrin.gif (juokauju smile.gif)

As Phenoxyethanol vadinciau daugiau kontraversisku nei blogieciu smile.gif
Apie ji internete, zinoma, raso visko. Nera jis 100% nekaltas, kai kas raso, kad vos ne toks pat kaip parabenai.
Bet pvz Ecocert iki neseniai ji pilnai leido, dabar leidzia tik iki 0.5% galutinio produkto.
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 24, 00:55)
Tau, kaip supratau, patiko tie veidukai  biggrin.gif (juokauju smile.gif)

Jep..būtent biggrin.gif Ir aš nejuokauju..nes pvz. duombazių, kur kiekvienas ingridientas n pastraipų aprašomas aš neturiu nei kantrybės, nei laiko, nei noro skaityt..Nebent kažką noriu sužinot apie konkretų ingridientą, tada atskirai apie jį pasiskaitau..bet kai produkte jų 20 ir kiekvieno analiz4 skaityt - neaaaa schmoll.gif
Mano atmintis vizualinė, aš viską fiksuoju ką pamatau cool.gif Ir su tais snukučiais daugmaž iškart aišku..juodus ir nelaimingus peržiūriu ir aišku kame problema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 08 23, 23:30)
muilas is kokoso aliejaus. turetu buti labai gerai putojantis, bet gali buti agresyvokas/sausinantis odai. Taciau nebutinai. Negabalinis turbut, o skystas? Siaip idomiai sudetis surasyta (ar isversta), kazkaip ne visai taip smile.gif Koks cia muilas?
kokie dazai? smile.gif

aciu 4u.gif cia sitas muilas is sveiki produktai
http://www.sveikipro...olmuhle-solling
user posted image

tikrai laaabai putuoja, ziauriai patinka puta, kad sausintu odos nepastebejau. dar nusipirkau roziu... ax.gif
Atsakyti
Rasma, apie veidelius noriu paklausti: kuo daugiau baltų tuo geresnė sudedamoji dalis ir kuo daugiau juodų tuo blogesnė? Ta prasme vienas baltas -gerai, du - dar geriau, trys puiku, ir atvirkščiai: vienas juodas blogai, du - dar blogiau, trys - baisu? O tas pilkas neutralus?
Papildyta:
LIVE CLEAN kondicionieriu geras tik savo ekstraktais, visa kita praktiškai user posted image
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 24, 08:11)
Rasma, apie veidelius noriu paklausti: kuo daugiau baltų tuo geresnė sudedamoji dalis ir kuo daugiau juodų tuo blogesnė? Ta prasme vienas baltas -gerai, du - dar geriau, trys puiku, ir atvirkščiai: vienas juodas blogai, du - dar blogiau, trys - baisu? O tas pilkas neutralus?

Aha, pan... tas pilkas ' pakenčiamas' toks dar dar smile.gif

Įvertinimas yra toks:
user posted imageuser posted imageuser posted image - labai gerai
user posted imageuser posted image - gerai
user posted image - patenkinamai
Papildyta:
user posted image - "adequate" vertinys gal atitinkamai g.gif arba man pagal visą skalę tiesiog atrodo 'nieko gero' cool.gif
user posted imageuser posted image - nepatenkinamai
user posted imageuser posted imageuser posted image - blogai
Atsakyti
Merginos niekur nerandu Lactalbumin ingridiento aprašymo(jis iš AO kondicionieriaus pagr. sudedamųjų dalių), kas tai galėtų būti per vienas? unsure.gif Taip pat Cycteine, Glycoprotein, Balsam oil - nejaugi tai ir bus išgalvotos sudėtys? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 24 rugpjūčio 2010 - 08:10