Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 23, 13:16)
O as ir vel pavergt ateinu...visur skelbimus daviau kaip durne...o mano ciuciu visgi uzmuse...su motociklu nudauze... verysad.gif  cry.gif

O boženki, užjaučiu labai doh.gif Kaip sužinojai?
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 23, 13:16)
O as ir vel pavergt ateinu...visur skelbimus daviau kaip durne...o mano ciuciu visgi uzmuse...su motociklu nudauze... verysad.gif  cry.gif

Labai uzjauciu, pati turiu suni, tai koks skausmas isisvaizduoju....Kaip vaikai, ar zino?
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 23, 13:16)
O as ir vel pavergt ateinu...visur skelbimus daviau kaip durne...o mano ciuciu visgi uzmuse...su motociklu nudauze... verysad.gif  cry.gif

oj siaubas koks uzjauciu blink.gif cray.gif is kur tai suzinuojai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo franciska: 23 rugpjūčio 2010 - 12:21
Danske, ten tikrai sidabras, buvo parasyta, ir deimanto klase ir svarumas ir kokiam metale.
Atsakyti
tao kad deiamntai tik platinoj laikosi juk g.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 23, 13:15)
Simre, gal man cia taip susisviete.. Reikia auskaru kazkokiu troliskesiu.

Va tas idomus man toks.

Auskarus paprastus perliukus nusipirkau. abiem atvejais lipo prie fantazijos su perlais.

Tokį (na bent jau labai labai panašų) gintarą turiu. Megoj pirkau. Vienas mėgstamiausių mano karolių.
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2010 08 23, 13:21)
tao kad deiamntai tik platinoj laikosi juk  g.gif

Tai kad ir baltam ir geltonam aukse buna. Sidabre gal jau visai ekonominis variantas. O gal ten net ne deimantai, as pati nezinau kaip atskirt, cia jau juvelyrui reik parodyt.
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2010 08 23, 13:26)
Tai kad ir baltam ir geltonam aukse buna. Sidabre gal jau visai ekonominis variantas. O gal ten net ne deimantai, as pati nezinau kaip atskirt, cia jau juvelyrui reik parodyt.

Mano diedo hobis akmenėliai. Pažiūrės parėjęs vakare, parašysiu ką sakė.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 23, 13:17)
O boženki, užjaučiu labai doh.gif Kaip sužinojai?

Skelbima buvom ir i laikrasty dave... verysad.gif O paskui zmones pasake, is posukio isleke motociklinkas...bet gerai kad dar jam gerai baigesi...bet ka zinai gal pats koks girtas buvo,..dar bandysiu aiskintis...o jei vaikai ten vazinejo...tai tikiuosi nors jiems gal nieko neatsitiko...negaliu atleist,kodel mes jo nerisom...norejom kaip jam geriau... nes jam taip laisve patiko...toks liudnas budavo,kai pririsi,... verysad.gif tai mes ji ir paleisdavom, ne miestas gi, o mes tuo labiau vienkiemy, nu bet jis ir iki kaimo nuvarydavo... doh.gif Dabar tik pagalvojau...o jei koks vaikas lekes su mocu butu ir pasipyntu toks teliukas, jis pas mus atkociotas buvo, stiprus kaip uola...tai ir uzsimuzt galejo...net baisu pagalvot...labai neatsakyngai mes cia...ir pati save grauziu... verysad.gif Nors jis nelysdavo prie masinu...kaip jis ten taip uzsirove,..o gal specialiai,... cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 23 rugpjūčio 2010 - 12:38
QUOTE(mamile @ 2010 08 23, 13:26)
Tai kad ir baltam ir geltonam aukse buna. Sidabre gal jau visai ekonominis variantas. O gal ten net ne deimantai, as pati nezinau kaip atskirt, cia jau juvelyrui reik parodyt.

tai cia manau visuose juvelyriniuose daro patikrinima, as vis vaiksciojau tikrinau kazkada...nes vis maniau kad tikrai netikri deimantai bus ziede doh.gif nes kazkaip manydavau kad deimantams tikriems turetu buti kokie dokumentai lotuliukas.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 23, 13:33)


kaip liudna verysad.gif laukykis
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 23, 13:33)

Iš rugsėjo mamų viena irgi paleisdavo šunį lakstyt, grįžo prieš porą savaičių tiek sumušta, kad veterinaras niekuo padėt negalėjo... Šunų saugumui vis tik reikia juos rišt turbūt doh.gif
Atsakyti
O šunelio juk neradot tai gal visgi pasiėmė kažkas ?

o iš kokio psl deimantus čia urmu ėmėt ? smile.gif
Atsakyti