Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Ewidenta - su Tortadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Puokštė superinė,o jau trolių kiek bigsmile.gif wub.gif

Visų naujienos superinės 4u.gif

O aš šiandien nuvežiau savo giminės iš UK į pnvž...nu ir ką...moteriškė įsigijo trollbeads,va ką reiškia daugiau laiko praleisti su manimi...nu bet aš netyčia...nu tieiog ji man dovanojo pinigų ką nors sau ir vyrui nupirkti - o aš neėmiau,o sakiau kad nueitu išrinkti karoliuką pati kad atspindėtu mūsų šita susitikimą - tai ji man išrinko "teatro kaukės",o vyrui "draugystė" - tai vat jai teko daugiau papasakoti apie tai... nu ir kai pamatė apyrankę,jau patiko grandinėlė,tai nusipirko grandinėlė su užsegimu ir gavo du karoliukus nemokamai,o dabar nuvažiavom į pnvž - tai pasiėmė visą raudoną rinkinuką,nes ją labai sužavėjo šitie karoliukai...nu tai ką,dar jau padovonojau dovanų "simbolių karoliuką" - tai ji jau man dabar sako ,kad aš kalta dėl jos užsikrėtimo lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Kikirike,gedos turek,zmogui nenumatytu islaidu-ir nemazu pridarei lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 22, 22:21)
Kikirike,gedos turek,zmogui nenumatytu islaidu-ir nemazu pridarei  lotuliukas.gif  thumbup.gif


fui fui fui kokia aš negera blush2.gif lotuliukas.gif nu aš jai gi nesakiau pirkti,nugi pati užsinorėjo lotuliukas.gif ir kai pirko grandinėlę ji dar nepirko labai laisvos ,ale tipo sakė tik tuos du nešios,nors šiandien nusipirko visą rinkinį (bandėm sudėti,telpa) doh.gif pasaka be galo lotuliukas.gif
Atsakyti
gintaru megejoms-nestandartas blink.gif

http://cgi.ebay.com/...DefaultDomain_0
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 22, 14:05)
prie sito agato kad man ne viena nekisat snapo-as ju stebiu cool.gif -agatu nemyliu,bet sitas man tiktu...



Nu grazus tas tavo uzkirstas agatas bigsmile.gif As tokio irgi noreciau ax.gif mirksiukas.gif , nezinau ar jis man tiktu, bet fainas, kad unikalus, spalva nematyta, gerai pagalvojus, vistiek kazkur galeciau ikisti. Gal kartais tau jis netiks blush2.gif ax.gif , as ji priglausciau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Echt elfukas ir mane dar labiau užkirbino bet aš jo ant apyrankės norėsiu ... blush2.gif

Fantazijai aš dar nepribrendau wink.gif
Atsakyti
Fontenay,Erszebeth,ewidenta dekui mergaites, malonu zinoti, kad kazkam dar patinka 4u.gif


QUOTE(Tacita @ 2010 08 22, 20:31)
Ragana,nu kaip fainai kad ta grazu agata neiprastos spalvos paemei-butinai rodykis paskui.As vis galvoju,kaip su tom dvigubom gelem daryt-nepamirsau taves jei ka..

Aga, butinai pasirodysiu kai gausiu mirksiukas.gif kazi, kiek laiko siuntinukas skris iki manes, tikiuosi iki atostogu gausiu g.gif
O del geliu, tai brukstelk, jei nuspresi perleisti, mielai mainyciau i katiniuka, arba gal dar ka sugalvotume blush2.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 08 22, 20:58)
Ragana, nu per tave elfo užsimaniau  doh.gif argi gražu taip? Šiaip, tai labai gražu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif sorry, kalta tongue.gif niu bet man pergrazu, kad paslepta laikyciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 08 22, 22:46)
Nu grazus tas tavo uzkirstas agatas  bigsmile.gif As tokio irgi noreciau  ax.gif  mirksiukas.gif , nezinau ar jis man tiktu, bet fainas, kad unikalus, spalva nematyta, gerai pagalvojus, vistiek kazkur galeciau ikisti. Gal kartais tau jis netiks  blush2.gif   ax.gif , as ji priglausciau  biggrin.gif  4u.gif

jamk,mane Fontenay jau perkalbejo,kad man tikrai jo nereikia,o ir sesuo sake kad nereik.Tai jei du zmones primine,kad man agatai nepatinka,tai tadu ir jis tebunie laisvas.Taip kad stebek aukciona,hylk,perleidziu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 22 rugpjūčio 2010 - 22:16
borooze - aciu 4u.gif Tacita - bandziau skaiciuot, cia tu roziu belenkiek, pirma kart tiek gavau pati. ryte pabudau nuo kvapo, o pramerkus nesupratau nes pries akis -ROZES, pasisuku ir ten ROZES wub.gif
Dasha Kikirike, aciu 4u.gif
O as irgi ieskau agatao, bet tokio savito isskirtinio kad butu, neskubu smile.gif
vakar buvau Utenoj - mazai jie turi troliu, bet pardaveja maloni - ji ko reikia sakykit uzsakysim smile.gif
galvoju gal fantazija papirkt, kad jau paskui brangsta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 22, 23:33)
borooze - aciu  4u.gif Tacita - bandziau skaiciuot, cia tu roziu  belenkiek, pirma kart tiek gavau pati. ryte pabudau  nuo kvapo, o pramerkus nesupratau nes pries akis -ROZES, pasisuku ir ten ROZES  wub.gif 

Te dar biggrin.gif
user posted image

O aš apie tuos agatus galvoju. Ko visi taip juos jama? Ar jie tikrai tokie gražūs, ar taip tik, kad reti? g.gif Nes aš kažkaip nenoriu - jis gi valentininis. Tai atrodo, žiūrėčiau ir galvočiau, kad NE diedas man jį padovanojo, o galėjo! Tai gal tada jis manęs nemyli! Tai gal tada aš nelaimingaaa!!!

Todėl nepirksiu sau agato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 22, 23:52)
Tai atrodo, žiūrėčiau ir galvočiau, kad NE diedas man jį padovanojo, o galėjo! Tai gal tada jis manęs nemyli! Tai gal tada aš nelaimingaaa!!!

Joa, tiesus kelias pas psichiatrą. Nepirk.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 23, 00:00)
Joa, tiesus kelias pas psichiatrą. Nepirk.

biggrin.gif Taigi va biggrin.gif
O ko kitos perka, ir nieko, apsieina be psichiatrų??????? unsure.gif
Atsakyti