Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 27, 08:35)
Mano mergina laimėjo vakaro prizą - sidabrinę apyrankę su pasirinktu užsegimu, aš - du kankolus. Šventė patiko. Jei kas kur stumdėsi, tai jų problema - visada prizų būna mažiau nei dalyvių, o dovanas mes visos mėgstam  biggrin.gif

o jei,kaip faina,nu laisve labai dziaugiuosi,kad musiskes laimejo pagrindini priza-fantastika,jauciu taviske tokia laiminga,ane?Prasom placiau apie prizus,ka paemei is kankolu,ir koki uzsegima dukra issirinko rolleyes.gif

Fontenay,as iki dabar zvengiu is tavo fotkiu idetu,nu prisilinksminau ir as va kar beskaitydama,o paskutiniasias foto tai tik dabar paziurejau,tai ta lekianti i vilniu prajuokino ir su gitara gerule,o jau ta babcia,jetus,nu zodziu panevezy buvo neblogas meetas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 27 rugpjūčio 2010 - 08:13
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 27, 00:08)
Jei ka...pasman jis dezutej guli...tai maz kazka sugalvotume... mirksiukas.gif

nu reikia pamastyti blush2.gif

QUOTE(simre @ 2010 08 27, 08:21)
Labas rytas smile.gif
Kas jums čia visoms? Vėl visos kaip beždžionkos durniuojat?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Rožė ar kaip ji ten pas mane. Kai rinkaus, labai stipriai galvojau apie mažą drakoniuką, bet kažkaip tam kartui rožė liko. Dar tinka rėmeliai, kirsk kampą. Man labai gražu tie žiedai 2+2, nu bet brangūs zarazos. Tiesa, origami irgi tinkamas fantazijai atskirt.

o koks tas origami? blush2.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 08 27, 08:35)
Sekėsi gerai: tikrai niekas ant galvų nelipo. Atvažiavom anksčiau, norimus pirkinius įsigijom prieš šventę. Paskui pavalgėm ir vėl atėjom. Stovėjom prieky, netoli Tado, todėl niekas nei stumdė, nei kojas mindė (nebent mes kam numynėm). Mano mergina laimėjo vakaro prizą - sidabrinę apyrankę su pasirinktu užsegimu, aš - du kankolus. Šventė patiko. Jei kas kur stumdėsi, tai jų problema - visada prizų būna mažiau nei dalyvių, o dovanas mes visos mėgstam  biggrin.gif


o nu kaip šauniai - super ,sveikinu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 27, 08:35)
Sekėsi gerai: tikrai niekas ant galvų nelipo. Atvažiavom anksčiau, norimus pirkinius įsigijom prieš šventę. Paskui pavalgėm ir vėl atėjom. Stovėjom prieky, netoli Tado, todėl niekas nei stumdė, nei kojas mindė (nebent mes kam numynėm). Mano mergina laimėjo vakaro prizą - sidabrinę apyrankę su pasirinktu užsegimu, aš - du kankolus. Šventė patiko. Jei kas kur stumdėsi, tai jų problema - visada prizų būna mažiau nei dalyvių, o dovanas mes visos mėgstam  biggrin.gif

Saunuole mergyte!!! LAbai man patiko jos reakcija kai paskelbe laimetoja, nu iki asaru beveik susigraudinau wub.gif wub.gif wub.gif
mes kai priesingoj pusei buvom tai pas mumi tai lipo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergučė labai džiaugiasi prizu - nuo pat ryto jau su apyranke. Nors, kai pametė laimės mazgą, siūliausi nupirkti sidabrinę apyrankę. Tuomet atsisakė - per moteriška jai toji sidabrinė. Ir likosi su odinuke. Iki vakar vakaro.
Išsirinko didelį žiedą. Aš pasirinkau du lotosus.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 27, 08:35)
Sekėsi gerai: tikrai niekas ant galvų nelipo. Atvažiavom anksčiau, norimus pirkinius įsigijom prieš šventę. Paskui pavalgėm ir vėl atėjom. Stovėjom prieky, netoli Tado, todėl niekas nei stumdė, nei kojas mindė (nebent mes kam numynėm). Mano mergina laimėjo vakaro prizą - sidabrinę apyrankę su pasirinktu užsegimu, aš - du kankolus. Šventė patiko. Jei kas kur stumdėsi, tai jų problema - visada prizų būna mažiau nei dalyvių, o dovanas mes visos mėgstam  biggrin.gif

Tai va kieno vaikas didiji priza paeme thumbup.gif Sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 23:06)
Nieko mergos, as turiu va nuosava galerija, pasidarysim meeta pacios, be tu ten kur lipa ant galvu smile.gif


Nu klausyk, jau buvau ir patikėjusi, kad ketini atidarinėti trolių tašką savo mieste doh.gif Čia gal tau ženklas, a?

QUOTE(Tacita @ 2010 08 26, 23:13)
as rodau ka tik suverta apyranke su naujaja unika zaliai taskuota( FONTENAY NUOPELNAS wub.gif ),nauju sarvuociu is auksarankes-nu neatislaikiau doh.gif ir dar  patarkit-zalia bulbe parduodu,bet kaip ir isipaise,ane? lotuliukas.gif ar ja imt lauk?


Fainai čia viskas atrodo thumbup.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 08 27, 08:35)
Sekėsi gerai: tikrai niekas ant galvų nelipo. Atvažiavom anksčiau, norimus pirkinius įsigijom prieš šventę. Paskui pavalgėm ir vėl atėjom. Stovėjom prieky, netoli Tado, todėl niekas nei stumdė, nei kojas mindė (nebent mes kam numynėm). Mano mergina laimėjo vakaro prizą - sidabrinę apyrankę su pasirinktu užsegimu, aš - du kankolus. Šventė patiko. Jei kas kur stumdėsi, tai jų problema - visada prizų būna mažiau nei dalyvių, o dovanas mes visos mėgstam  biggrin.gif


Super naujienos, bent kažkam pasisekė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 27, 08:35)
Sekėsi gerai: tikrai niekas ant galvų nelipo. Atvažiavom anksčiau, norimus pirkinius įsigijom prieš šventę. Paskui pavalgėm ir vėl atėjom. Stovėjom prieky, netoli Tado, todėl niekas nei stumdė, nei kojas mindė (nebent mes kam numynėm). Mano mergina laimėjo vakaro prizą - sidabrinę apyrankę su pasirinktu užsegimu, aš - du kankolus. Šventė patiko. Jei kas kur stumdėsi, tai jų problema - visada prizų būna mažiau nei dalyvių, o dovanas mes visos mėgstam  biggrin.gif

Nu saunu...spustis buvo ir Vilniui...bet man tai nieko tokio...mes irgi stovejom su dukriuku prie Tado...tai koju nenuminde ir gi niekas...Ir dovanu liko daugiausiai...ant galo siule imkit imkit ta zieda sudeliot...Tikrai galima buvo laimet, tik noro reikejo... biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Sveikinu laimejusias smile.gif
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 27, 09:31)
Nu saunu...spustis buvo ir Vilniui...bet man tai nieko tokio...mes irgi stovejom su dukriuku prie Tado...tai koju nenuminde ir gi niekas...Ir dovanu liko daugiausiai...ant galo siule imkit imkit ta zieda sudeliot...Tikrai galima buvo laimet, tik noro reikejo...  biggrin.gif

O mes tam pačiam renginy Vilniuje buvom? g.gif Nes tam, kur aš buvau, ir pati laimėjau du karoliukus, spūsties nebuvo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 27, 09:27)
Nu klausyk, jau buvau ir patikėjusi, kad ketini atidarinėti trolių tašką savo mieste  doh.gif Čia gal tau ženklas, a?

nu zinok mintis nieko butu nuosava turet, ir patiktu man thumbup.gif , nes jau senai reikia cia troliu tasko, ale kad jau ir Jurbarke kalbejau tuo klausimu, zadejo lyg.... laukiu vis..
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 27, 09:36)
O mes tam pačiam renginy Vilniuje buvom? g.gif Nes tam, kur aš buvau, ir pati laimėjau du karoliukus, spūsties nebuvo cool.gif

O tai ziurek kai nuejo rink apyrankiu,..tai uztai ir laisviau pasidare...o jei paskaiciuotum tai tas pats butu...gal erdve didesne tik....
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 08 27, 08:35)
Sekėsi gerai: tikrai niekas ant galvų nelipo. Atvažiavom anksčiau, norimus pirkinius įsigijom prieš šventę. Paskui pavalgėm ir vėl atėjom. Stovėjom prieky, netoli Tado, todėl niekas nei stumdė, nei kojas mindė (nebent mes kam numynėm). Mano mergina laimėjo vakaro prizą - sidabrinę apyrankę su pasirinktu užsegimu, aš - du kankolus. Šventė patiko. Jei kas kur stumdėsi, tai jų problema - visada prizų būna mažiau nei dalyvių, o dovanas mes visos mėgstam  biggrin.gif

Vau, sveikinu su puikiais laimėjimais thumbup.gif

Bet vakar Fontenay pavarei lotuliukas.gif man su močiute patiko bigsmile.gif ir tiek apyrankių bigsmile.gif
Atsakyti
Na gerai, pajuokavom ir uzteks smile.gif tikrosios fotkes meeto Panevezy tikriausiai kaip ir kitu susitikimu bus imestos gal facebooke g.gif ten vaizdai bus daug grazesni, nei mano paparaco uzfiksuoti smile.gif
O dabar prie darbu mirksiukas.gif rodausi savo nauja unika, zalia gelyte is visu pusiu ax.gif cia dar desis german clover, kurios dar vis laukiu ...
user posted image
Atsakyti