Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
nepergyvenk Tacita, cia as buvau pasivertus irgi, tai nieks nepazino lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=nataliuncik,2010 08 26, 17:33]

laikysim kumščius ir lauksim :bigsmile:
[/quote]
mažai laikėt matyt :)

[quote=erilukaha,2010 08 26, 17:40]
Aga... :D

[/quote]

auksarankė :super:

[quote=Noa,2010 08 26, 17:45]
Viešpatie :lotuliukas: Maniau, saulėlydis - tai kur saulė leidžiasi
[/quote]

Ne tu viena tokia :lotuliukas:

[quote=Erszebeth,2010 08 26, 17:48]
:hihihi: O mano pana priklauso "anti - saulėlydžio" frontui, mačiau, įsirašiusi į grupę "Harry Potter Is Obviously Far Superior To Twilight" :lotuliukas:


[/quote]
As ir i tokai grupe noriu : ))))

[quote=Fontenay,2010 08 26, 19:38]
ale tai visos sulinde BABILONE losia trolius :lotuliukas:
[/quote]

Išsijuosusios mes ten lošėm ...

[quote=Dasha,2010 08 26, 19:47]
Aham, įdomu kas ką parsineš :lens:
[/quote]

Indigo gėles parsinešu :mirksiukas:

[quote=tamosiuke,2010 08 26, 22:08]
isdaviau as tave....nu bet labai norejau pasidziaugt pasisekimu :4u:

[/quote]
Na ką jau padarysi ;) LABAI TAU AČIŪ UŽ LABAI SAMGIĄ KELIONĘ, TIKIUOSI NE PASKUTINĖ ;) :super:

[quote=Kikirike,2010 08 26, 22:10]
tep tep,tarp tų įsijautusių ir aš buvau,ale tik du karolius išlošiau :lotuliukas:
nu super ,sveikinu su karoliukais ir gerai praleistu laiku :4u: a mano sesutė matėt kuri su fotiku buvo? :geda2:
[/quote]
Tik du :oh Sveikinu ...

Sesutę matėm ;) :super: Tikiuosi bsu gražios foto :P

[quote=franciska,2010 08 26, 22:28]

beja atpazinau borooze ir tamosiuke :P atrodo dar kazkas buvo bet nesu tikra :ax:
[/quote]
Na bet nusivyliau tamsta :/ Mano foto daug albume tai mane tikrai turejot pazint, reikejo prieit timptelt uz susivelusiu plauku ir prisistatyt ...

Apstotumem vedejus ir nunestumem visas ;)

O del stumdymosi - Panevežį nieko kito nesitikėjau :hihihi:

[quote=franciska,2010 08 26, 22:37]
na tavo apyrankes nz ir nebuvau tikra...o pas barooze ieskojau meskinu, pandu....tai ri pabijojau apsirikti... :geda2: o ji apyranke rinko 6 numeriu, ane :ax:

[/quote]
Taip aš 6 buvau :) Irgi reikėjo prieti :/

[quote=franciska,2010 08 26, 22:53]
:rolleyes: na musiau kad ne, mes nesnekejom as tik borooze buvau iskalbinus po konkurso :P
[/quote]
Su manim kalbejai ???? Nepamenu :lotuliukas:

[quote=labamba,2010 08 26, 22:53]
sveikos,mergaites,kas dedasi temoj :D mytas tikras,18skaitytoju :lotuliukas:
niu saunu kam pasiseke laimeti,vienzo balaganas buvo,kaip supratau :lotuliukas: tai tos panikes ant galvos trolius demonstravo :hm ?
[/quote]

Del tasmtos apyrankes rankom kojom musiausi, del to turi odinę dar apyrankę - nes šiandien dovanų davė ją... Beje užsegimas pabrangęs - atrodo 175 :geda2: Bet labai jau gražius karoliukus su tamošiuke išrinkom :geda2:

O šiaip įspūdis labai smagus, organizuota viskas, gal kiek neprofesionaliai tas vedimas... Bet gal ir nieko kaip atsipalaidavimui ... Žmonių normaliai buvo... Nepasakyčiau, kad labai jau daug...

Girdėjau, kad Edita sakė, jei susirinktų 10 žmonių grupė, tai gali padaryti vakaronę... Aš visai norėčiau su visoms susitikti ir pagerti kavytės ... O dar ir Trollbeads'ų paklausyti ir laimėti ... Gal kuri imtūsi organizuot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo borooze: 26 rugpjūčio 2010 - 22:58


QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 23:44)
nepergyvenk Tacita, cia as buvau pasivertus irgi, tai nieks nepazino lotuliukas.gif


na va,pasirodo,paparacis buvai,o mudvi kaip manjakes jau i trolius pabaisuoklius parsikunijom?Babilonskos babces doh.gif lotuliukas.gif
Nu bet fotkiu tamsta pridejai,nepamenu,kada taip zvengiau doh.gif
Atsakyti
Suc, tiek citavau kad viskas issidraike ... :/
Atsakyti
ti kad pervelai as paziurejau i albumiuka rolleyes.gif pasitaisysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 23:42)
ir sokiai buvo ...

Aga, buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 26, 23:42)

Ale kaip suprantu mano apyrankej liepiat dauguma mesti bulbe lauk.NU tai jei  niekam neprireiks,tai ka,MESTI MAN JA PER BALKONA?????? g.gif


nu kam taip baisiai su ta bulve,nugi tiek čia visos spango dėl jų,tikrai atsiras kam reikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2010 08 26, 23:50)
ti kad pervelai as paziurejau i albumiuka  rolleyes.gif  pasitaisysiu  mirksiukas.gif

Na tikiuosi blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Borooze tikrai laika gerai praleidom, tikiuosi bus dar tokiu svenciu ne viena 4u.gif
O ka tu ten sakei apie pristatyma, na jei 10 zmoniu surenki?
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 27, 00:02)
Borooze tikrai laika gerai praleidom, tikiuosi bus dar tokiu svenciu ne viena 4u.gif
O ka tu ten sakei apie pristatyma, na jei 10 zmoniu surenki?

Aš irgi tikiuosi 4u.gif

Na nugirdau viena ausim, kaip sakė kad gali personal pristatymą padaryti ... Jei susirenka apei 1m žmonių grupelė... blush2.gif Bet gal ką negerai nugirdau bet tikiuosi kad gerai ...
Atsakyti
BUlbe metama per balkona...jamkit kol nevelu doh.gif lotuliukas.gif kaina per AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 26, 23:40)
nu apie kristala ir aš masčiau  g.gif

Jei ka...pasman jis dezutej guli...tai maz kazka sugalvotume... mirksiukas.gif
Atsakyti