Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
as rodau ka tik suverta apyranke su naujaja unika zaliai taskuota( FONTENAY NUOPELNAS wub.gif ),nauju sarvuociu is auksarankes-nu neatislaikiau doh.gif ir dar patarkit-zalia bulbe parduodu,bet kaip ir isipaise,ane? lotuliukas.gif ar ja imt lauk?
user posted image
user posted image
Atsakyti
Bet kuriam taske, manau , su dziaugsmu priimtu meetui. Vistiek be pirkiniu neapsietumem, tegu ir ne masiniu.

Tacita, man per ryza ta bulve
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 26 rugpjūčio 2010 - 22:17
QUOTE(Tacita @ 2010 08 26, 23:13)
as rodau ka tik suverta apyranke su naujaja unika zaliai taskuota( FONTENAY NUOPELNAS wub.gif ),nauju sarvuociu is auksarankes-nu neatislaikiau doh.gif ir dar  patarkit-zalia bulbe parduodu,bet kaip ir isipaise,ane? lotuliukas.gif ar ja imt lauk?


Man nelabai. Imčiau lauk turbūt g.gif Čia kaip su mano Haičiu nabagu, neranda jis vietos.
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 08 26, 22:53)
sveikos,mergaites,kas dedasi temoj biggrin.gif mytas tikras,18skaitytoju lotuliukas.gif
niu saunu kam pasiseke laimeti,vienzo balaganas buvo,kaip supratau lotuliukas.gif tai tos panikes ant galvos trolius demonstravo g.gif ?

Oi, ne tu grazuolu nebuvo...o gaila...butume pasijuoke...niekas nebutu beges per galvas...visi tik ziuretu...ziuretu....jos galetu pvz but pakabintos ant kokiu trosu ir jas butu galima ziuret tik galvas uzkelus...nu va cia tai butu sou thumbup.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 22:59)
kuri tu cia Danske, o kitos kur? davai prisipazinkit hihihi.gif 
user posted image

Eee....sita....musu cia nera..

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 23:06)
Nieko mergos, as turiu va nuosava galerija, pasidarysim meeta pacios, be tu ten kur lipa ant galvu smile.gif

A loterija bus? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 26, 23:13)
as rodau ka tik suverta apyranke su naujaja unika zaliai taskuota...

vajei kaip grazu, ir sarvuotis koks wub.gif o ta bulve mesk lauk irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 26 rugpjūčio 2010 - 22:20
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 23:18)
vajei kaip grazu:o , ir sarvuotis koks  wub.gif

Klausimas buvo ne apie tai umn.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 23:12)
Eile prie babilono  hihihi.gif  hihihi.gif 

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 26, 23:13)
as rodau ka tik suverta apyranke su naujaja unika zaliai taskuota( FONTENAY NUOPELNAS wub.gif ),nauju sarvuociu is auksarankes-nu neatislaikiau doh.gif ir dar  patarkit-zalia bulbe parduodu,bet kaip ir isipaise,ane? lotuliukas.gif ar ja imt lauk?



graži apyrankė - o bulbe nu ir man ji kažkaip čia nelabai ,nu bet čia mano nuomuonė blush2.gif dar fantazijos šeškui neturi? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 26, 23:13)
as rodau ka tik suverta apyranke

Man visai nieko ta bulve ten g.gif salia to taskuocio visai tinka.
Atsakyti
Merginos klausimas :

Su kuom atskirti fantaziją?

Kirska kampą,rėmeliai,su kuom dar ? na man reikia ko neutralaus,nes pas mane fantazija gi su elfu,tai jei užvarvolinčiau aš kokį drugį,nugis atrodytų kaip sviestas sviestuotas,ar aš jau čia spangstu ? g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 26, 23:13)
as rodau ka tik suverta apyranke su naujaja unika zaliai taskuota( FONTENAY NUOPELNAS wub.gif ),nauju sarvuociu is auksarankes-nu neatislaikiau doh.gif ir dar  patarkit-zalia bulbe parduodu,bet kaip ir isipaise,ane?

Man tai insipaise,..nes jei ja isimi,..tai tada taskuotis lieka vienas, kaip ir toks nelabai pritapes...maz juos pabandyt toleliau viens nuo kito...kad per atstuma susisauktu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 26, 23:24)
Merginos klausimas :

Su kuom atskirti fantaziją?

Kirska kampą,rėmeliai,su kuom dar ? na man reikia ko neutralaus,nes pas mane fantazija gi su elfu,tai jei užvarvolinčiau aš kokį drugį,nugis atrodytų kaip sviestas sviestuotas,ar aš jau čia spangstu ?  g.gif  doh.gif

na man atrodo kad draugelis dar visai nieko butu ax.gif bet jei koki elfa dar pasodintum tada jo lotuliukas.gif sviesto daug butu lotuliukas.gif
Atsakyti