Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(franciska @ 2010 08 26, 22:35)
na tavo apyrankes nz ir nebuvau tikra...o pas barooze ieskojau meskinu, pandu....tai ri pabijojau apsirikti...  blush2.gif  o ji apyranke rinko 6 numeriu, ane  ax.gif

As be apyrankes buvau biggrin.gif Jo ji buvo nr 6.Bet vis tiek reikejo prieit...
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 26, 22:42)
Vienu momentu galvojau, kad vedantiesiems užlips ant galvos, kad tik konkolą gauti      fart.gif

g.gif o taves neatpazynau ten lens.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 26, 22:42)
As be apyrankes buvau biggrin.gif  Jo ji buvo nr 6.Bet vis tiek reikejo prieit...

tipo zalioji drauge? lotuliukas.gif na as salia ir stovejau tongue.gif na kita karta pasitaisysiu mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes ,
Skaitau ir patiket negaliu , neveltui nevaziavom su ewidenta , kai Rasida parase kad bus daug tai nebenorejau vaziuot irnesakyk.gif idomu nuotraukytes pamatit bigsmile.gif
Sveikinu Kikirike su praejusiu gimtadieni 4u.gif 4u.gif 4u.gif , ir kitas visas su vardadieniais gimtadieniais ka praleidom su su naujais troliukais wub.gif
Tik foto prasau dekit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2010 08 26, 23:44)
g.gif  o taves neatpazynau ten  lens.gif  lotuliukas.gif


gali būti.
Atsakyti
vajei tai tikras troliu susitikimas buvo tease.gif hah.gif gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 26, 22:42)
O kokius lošė ir už ką išlošei? bigsmile.gif


tai čia aš vln lošiau - vėriau apyrankę ir visi balsavo,tai aš ir dar viena mergina surinkom vienodai balsų,tada vėl balsavo ir tad ji surinko 13,o aš 10balsų,bet kadangi buvo labai lygi kova ir man už ale antrą vietą davė išsirinkti du karoliukus- išsirinkau "Milaną" ir "Viltis.Tikėjimas.Meilė" (ištirko nelabai daug buvo iš ko rinktis blush2.gif )
Atsakyti
As sedejau ant sofos ir sidra gurksnojau. Dar isgaliu ir nusipirkt ta karoli. Buciau vaziavus paveluotai, kazkur virs pusvalandzio. Bet drauges apsviete situacija doh.gif Jos pacios isejo, nesistumde ten. Nueisim sekmadieni koki visos, ramiai apziuresim. Ta pati rasim. O Babilone ir sulciu, ir ne tik ju, galima ramiai, be cirko, isgert ir pirkinius aplaistyt.
Atsakyti
Nu jo... karta mačiau tokį vaizdą (parduotuvei nuolaidą padarė atidarymo proga) tai aš nuo to laiko į ne jokius ten akcijas atrakcijas neeinu...gėda už žmonės verysad.gif

O merginas sveikinu su laimėjimais 4u.gif 4u.gif O ko nerodot ką laimėjot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2010 08 26, 22:45)
tipo zalioji drauge?  lotuliukas.gif  na as salia ir stovejau  tongue.gif na kita karta pasitaisysiu  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif

Jo jo, as ta zalioji buvau lotuliukas.gif O tai ne tu ta moteryte kur salia stovejo ir su kuria as prikolinau?
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 26, 22:50)
Jo jo, as ta zalioji buvau lotuliukas.gif O tai ne tu ta moteryte  kur salia stovejo ir su kuria as prikolinau?

rolleyes.gif na musiau kad ne, mes nesnekejom as tik borooze buvau iskalbinus po konkurso tongue.gif
Atsakyti
sveikos,mergaites,kas dedasi temoj biggrin.gif mytas tikras,18skaitytoju lotuliukas.gif
niu saunu kam pasiseke laimeti,vienzo balaganas buvo,kaip supratau lotuliukas.gif tai tos panikes ant galvos trolius demonstravo g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 26, 22:48)
As sedejau ant sofos ir sidra gurksnojau. Dar isgaliu ir nusipirkt ta karoli. Buciau vaziavus paveluotai, kazkur virs pusvalandzio.

ja ja , vas is das... lotuliukas.gif jau tik nenori sakyt, lipai visom per galvas ir nukalei glebi kankolu ....o dabar sidra gurksnoji mirksiukas.gif
Atsakyti