Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Lipdukai keičiami į karoliukus iki rugpjūčio 31 d. imtinai ax.gif

ewidenta thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 08 22, 08:04)
paziurekit,kokis agatas idomus,gal kuri norit

Aciu Tacita uz nuoroda 4u.gif , pasiemiau sita agatuka as, kazkaip patiko savo kitokiu nei iprastai atspalviu wub.gif

ewidenta, su gimtadieniu 4u.gif Linkiu pilnatves jausmo birthday.gif Vyro puokste kerinti blush2.gif


QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 22, 09:54)
O aš ką tik nukaliau karalių su karaliene

Dziaugiuosi, man sitos karunos ir labai mielos rolleyes.gif

QUOTE(Song @ 2010 08 22, 15:38)
Ech... Mane diedas užmušė biggrin.gif

bigsmile.gif o cia tai saunuolis, nepamirsta zmonos maloniai nustebinti thumbup.gif

erilukaha, sveikinu isitaisius nauja seimos nari thumbup.gif

Dziaugiuosi ir del visu kitu mergaiciu naujuju troliu, atleiskit, ko nepaminejau blush2.gif kadangi vienu prisedimu dazniausia tenka kone puse temos perskaityti, tai daug ko ir nebeatgaminu doh.gif atmintis mano prasta blush2.gif

Papildyta:
Tuo paciu pasidalinsiu savo dziaugsmu, kuriuo dziaugiuosi jau savaite laiko. Fantazija ir jos saugotojas elfas buvo isigyti artejanciu atostogu i issvajota sali proga wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

Ir sviesusis variantas

user posted image
Atsakyti
Sveikos visos flirt.gif ,
tik para atsijunk, o jau jos privare 10 psl. i prieki, ir dar nauja tema ipuseje doh.gif
Ewidenta su preaejusiu tave happybday.gif, tavo puokste kartu su apyranke ir dzaskos dovana wub.gif thumbup.gif
Erika tavo siuniukas labai labai grazus ir toks tikras ciucius mirksiukas.gif
Song tavo naujienos tau tinka labai thumbup.gif , o songinas koks nenuspejamas ax.gif
Erzebeth nu fainai tau pasiseke su karaliais 4u.gif
Simre nuo tavo grandines su drugeliu as apsalus karsta.gif
Ragana labai grazu wub.gif
nzn ka dar praleidau...
aaa, Tacita brangioji kam tau tas agatas ? kaaaa g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 22 rugpjūčio 2010 - 17:42
sveikutes,kol perskaiciau blink.gif
registruojuos naujoj temukej smile.gif

ewidenta,su gimsiuku,nuostabi puokste,mano megstamiausiu roziu,tik man leliju dar reiktu biggrin.gif

song vyrelis thumbup.gif faina staigmena bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 08 22, 18:38)

Ir sviesusis variantas



Oooo, tas šviesusis tiesiog pakerėjo wub.gif Laukiu nesulaukiu, kada ir aš turėsiu fantaziją.
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 22, 14:02)
Noa,likai be konkurencijos-gali kelti kaina spuoguotiesiems lotuliukas.gif

Te tau Stase keptą žuvį, o kas nupirko? Imk, moterie, dar du biggrin.gif


Paskaičiau apie Songiną ir supykau ant savo diedo dry.gif Kodėl jis taip negalėtų dry.gif Gerai, kad aš tokia faina, pati apsitarnauju rolleyes.gif O jei neįgali būčiau??? unsure.gif Kas tada??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 22, 19:11)
Paskaičiau apie Songiną ir supykau ant savo diedo dry.gif Kodėl jis taip negalėtų dry.gif  Gerai, kad aš tokia faina, pati apsitarnauju rolleyes.gif  O jei neįgali būčiau??? unsure.gif Kas tada??? blink.gif

Galiu nuramint - mano tikrai negalėtų biggrin.gif Bet ramiakas - aš pati nesunkiai galiu, svarbu, kad netrukdo bigsmile.gif
Atsakyti
Ragana Fontenay labamba aciu 4u.gif

ryt suneno krikstynos ta proga jam pritaikysiu zvirbli bigsmile.gif

Ragana man Tavo fantazina melyna balta nereali wub.gif is as taip noriuuuuuu wub.gif

Atsakyti
LAbukas wink.gif

na puikios naujienos, buna geru vyru is kuriu visi turi mokytis thumbup.gif: O ir sarvuotis labai jau wub.gif

Ewidenta - SU GIMIMO DIENAAAAAAAAAAAAAAAAAA 4u.gif !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 22, 19:11)
Paskaičiau apie Songiną ir supykau ant savo diedo dry.gif Kodėl jis taip negalėtų dry.gif  Gerai, kad aš tokia faina, pati apsitarnauju rolleyes.gif  O jei neįgali būčiau??? unsure.gif Kas tada??? blink.gif

Aš ir pati galiu apsitarnaut, nu biggrin.gif Bet kaip malonu, kai aptarnauja lotuliukas.gif
Pačiai netikėta buvo.
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 22, 14:05)
prie sito agato kad man ne viena nekisat snapo-as ju stebiu cool.gif -agatu nemyliu,bet sitas man tiktu...jei neuzkils kaina labai-jamsiu.Draugiskai parasau-palikit ji man ax.gif

http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT

nu gerai jau gerai...nereik man jo...

Ragana,nu kaip fainai kad ta grazu agata neiprastos spalvos paemei-butinai rodykis paskui.As vis galvoju,kaip su tom dvigubom gelem daryt-nepamirsau taves jei ka..

Ewidenta,ale puokste gabai tai ohoho-tuzinas roziu-nerealu,niekad nesutiek gavusi wub.gif
Atsakyti
Song, kaip miela wub.gif Net biškį pavydžiu.. blush2.gif

Ragana, nu per tave elfo užsimaniau doh.gif argi gražu taip? Šiaip, tai labai gražu lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Oj, Ewidenta, su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif labaaai graži puokštė bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 22 rugpjūčio 2010 - 20:59