Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 26, 22:16)
ale matai kaip cool.gif

super,brangioji thumbup.gif
TIK DU vadinas cool.gif  TIK lotuliukas.gif


na žinai liga paūmėjus tai du jau TIK lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 26, 18:28)
Aš nežiūrėjau ir neskaičiau, bet, manau, man pačiai tai patiktų, bo "veža" vampyrų įvaizdžiai  biggrin.gif O ji pasimaišius ant anime, ir pati piešia, neseniai dalyvavo "Cosplay", tai aš irgi turėjau darbo su "rankdarbiais" - padėjau darytis kostiumą...

nu *****,pavarei,motin doh.gif thumbup.gif -100 balu,nerealu,ale gabi esi mirksiukas.gif bigsmile.gif Pirma vieta tau new_russian.gif first.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 26, 22:17)

super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 26, 22:17)
tikėkimės kad sesė foto bus įdėtos,o daugiau buvo kas fotkina?trolienė buvo?  g.gif

Tikekimes mirksiukas.gif
Filmavo kazkoks vyrukas su fotiku, manau, kad ir fotografavo, bet gal ten kazkieno vyras g.gif
Troliene cia kuri? Jei tokia sviesi, mazute tai buvo...
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 26, 22:02)
Na pakartojau  blush2.gif Turėtų vėl rodyti.

Nu faina,... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 26, 22:19)

Troliene cia kuri? Jei tokia sviesi, mazute tai buvo...

nea,ne sita schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 26, 22:17)
erilukaha, ar jau pažiūrėjai?

Aga paziurejau, nu nerealu karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 26, 22:19)
nu *****,pavarei,motin  doh.gif  thumbup.gif -100 balu,nerealu,ale gabi esi mirksiukas.gif  bigsmile.gif Pirma vieta tau new_russian.gif  first.gif



QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 22:19)



QUOTE(erilukaha @ 2010 08 26, 22:20)
Nu faina,... thumbup.gif


Dėkui visoms 4u.gif Jau trinu lauk blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, niu o mes tik daba grizom smile.gif deja nieko nelaimejome...na kadarysi...viskas faina buvo, tik vienas bet "tas lipimas ant galvos" zude.... doh.gif gun_bandana.gif
mes ir mandages buvom namie ir pavalgem ir atsigerem... lotuliukas.gif
na bet kita karta jauciu teks buti ir naglesnei ir drasesnei ir msuaiu ismokti :lipti ant galvu" stumdytis...fui kaip man nepatiko sitoks moteru elgesis siaubas
o dar nesuprantu kam ta registracija reikalinga joko tolko nuo jos nebuvo... g.gif
na o seip viskas super lotuliukas.gif thumbup.gif o buvo jei neklystu Tadas ir Rasele, labai faini, o dar tokia tamsi moteris-nu ziaurei faina, bet nz kas ji blush2.gif
kazkoks.... schmoll.gif kaip laukines fu... jau net vedanciusiu buvo apstoje schmoll.gif
beja atpazinau borooze ir tamosiuke tongue.gif atrodo dar kazkas buvo bet nesu tikra ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo franciska: 26 rugpjūčio 2010 - 21:30
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 26, 22:19)
Tikekimes mirksiukas.gif
Filmavo kazkoks vyrukas su fotiku, manau, kad ir fotografavo, bet gal ten kazkieno vyras g.gif
Troliene cia kuri? Jei tokia sviesi, mazute tai buvo...


nu rodos ne šviesi g.gif
Atsakyti
Kikirike-sese maciau smile.gif pagalvuojau, kad jau kokia sustra fotografe jauna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2010 08 26, 23:28)
Sveikutes, niu o mes tik daba grizom  smile.gif  deja nieko nelaimejome...na kadarysi...viskas faina buvo, tik vienas bet "tas lipimas ant galvos" zude.... doh.gif  gun_bandana.gif
mes ir mandages buvom namie ir pavalgem ir atsigerem...
na bet kita karta jauciu teks buti ir naglesnei ir drasesnei ir msuaiu ismokti :lipti ant galvu" stumdytis...fui kaip man nepatiko sitoks moteru elgesis siaubas
o dar nesuprantu kam ta registracija reikalinga joko tolko nuo jos nebuvo...  g.gif
na o seip viskas super  lotuliukas.gif  thumbup.gif o buvo jei neklystu Tadas ir Rasele, labai faini, o dar tokia tamsi moteris-nu ziaurei faina, bet nz kas ji  blush2.gif
kazkoks.... schmoll.gif kaip laukines fu... jau net vedanciusiu buvo apstoje  schmoll.gif
beja atpazinau borooze ir tamosiuke  tongue.gif  atrodo dar kazkas buvo bet nesu tikra  ax.gif


Galiu pasakyti, čia panevėžio kultūra lipti ant galvos. Ir aš pakraupau doh.gif
Atsakyti