Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 26, 21:50)
Esu,esu... 4u.gif


Na pakartojau blush2.gif Turėtų vėl rodyti.
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 26, 21:47)
na,neskubek,pavartyk kataloga ramiai atsisedus...pora dienu,ne maziau-tada pirk ka nors mirksiukas.gif -pirk kita 4dieni,pasikavinsim  thumbup.gif


na nepulsiu ryt iškart pirkti,nors kuo toliau tuo labiau ji man patinka blush2.gif o kitą penktadienį Smiltutės krikštynos tai vėl reiks kažkaip įamžinti doh.gif
o ketvirtadieni galėsim susimatyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 20:50)
niekuom nesiskiria smile.gif viens ir tas pats, skirtingi pardavejai kaip nori taip ir pavadina  mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif o tai jau ir taip ir taip žiūrėjau, vis negalėjau suprast blush2.gif

Bet kaip gundot su ta visatą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 26, 21:56)
Ai tiesa,mano mama su sese nieko nelaimėjo - sako kur ten laimėsi,kai privažiavo mergų iš visos LT tai net praeiti negalima,sakė kaip puolė ir visos išsidalino prizus  lotuliukas.gif niu tai kaip sakant ,kas greitesnis tas gudresnis  lotuliukas.gif

Bet pameni ir Vilniui buvo tokiu kurie sedejo, ir net pasikele nuo kedziu nebuvo... biggrin.gif
O buvo tokiu issijautusiu... ax.gif Saviske stumiau eik...tai ne, pradzioj,...tai net pyktelejau, sakau ko atvaziavai tada...bet paskui isidrasino... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 19:38)
ale tai visos sulinde BABILONE losia trolius    lotuliukas.gif

Losem losem biggrin.gif Borooze prasisuko ir islose karoli uz apyrankes verima, vat...isdaviau as tave....nu bet labai norejau pasidziaugt pasisekimu 4u.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 26, 20:21)
Tikrai labai graži Visata  wub.gif  Man ta tavo apyrankė su perlais kokia įspūdinga  thumbup.gif

Pritariu, labai ispudinga wub.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 08 26, 21:56)
Ai tiesa,mano mama su sese nieko nelaimėjo - sako kur ten laimėsi,kai privažiavo mergų iš visos LT tai net praeiti negalima,sakė kaip puolė ir visos išsidalino prizus  lotuliukas.gif niu tai kaip sakant ,kas greitesnis tas gudresnis  lotuliukas.gif

Tai va, kad visos kaip puole, tai neimanoma buvo prisigrust....nebent turetum stovet prie pat vedanciuju arba daug darbuotis alkunem, mes su Borooze to nemokam tai taip ir likom su vienu karoliu...
O daugiau tai nieko ispudingo nevyko, bet siaip patiko...prasiblaskem biggrin.gif Sulciu negerem, nes buvo kam jas gert, ledu nevalgem, nes mes gi kulturingos , namie pavalgem:D
Pirkau draugei apyranke, dave du karolius ir odinuke dovanu, bet va odinuke dave ta pigesne, nes as kuria turiu pas mane su dviem galiukais metaliniais, o cia--visa odine, nu bet vistiek dovana.Galejo aisku karoliu ta proga daugiau duot, bet ka darysi, gerai ir taip.
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 26, 18:51)
Trumpam galiu parodyti savo "rankdarbį" kartu su originalu, kurį vaizdavo  biggrin.gif

Nu fainai ka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 26, 22:05)
Bet pameni ir Vilniui buvo tokiu kurie sedejo, ir net pasikele nuo kedziu nebuvo...  biggrin.gif
O buvo tokiu issijautusiu... ax.gif Saviske stumiau eik...tai ne, pradzioj,...tai net pyktelejau, sakau ko atvaziavai tada...bet paskui isidrasino... biggrin.gif

tep tep,tarp tų įsijautusių ir aš buvau,ale tik du karolius išlošiau lotuliukas.gif

QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 26, 22:08)
Sveikutes,

Losem losem biggrin.gif Borooze prasisuko ir islose karoli uz apyrankes verima, vat...isdaviau as tave....nu bet labai norejau pasidziaugt pasisekimu 4u.gif
Pritariu, labai ispudinga wub.gif
Tai va, kad visos kaip puole, tai neimanoma buvo prisigrust....nebent turetum stovet prie pat vedanciuju arba  daug darbuotis alkunem, mes su Borooze to nemokam tai taip ir likom su vienu karoliu...
O daugiau tai nieko ispudingo nevyko, bet siaip patiko...prasiblaskem biggrin.gif Sulciu negerem, nes buvo kam jas gert, ledu nevalgem, nes mes gi kulturingos , namie pavalgem:D
Pirkau draugei apyranke, dave du karolius ir odinuke dovanu, bet va odinuke dave ta pigesne, nes as kuria turiu pas mane su dviem galiukais metaliniais, o cia--visa odine, nu bet vistiek dovana.Galejo aisku karoliu ta proga daugiau duot, bet ka darysi, gerai ir taip.
Papildyta:

Nu fainai ka thumbup.gif


nu super ,sveikinu su karoliukais ir gerai praleistu laiku 4u.gif a mano sesutė matėt kuri su fotiku buvo? blush2.gif
Atsakyti
Erszebeth, tikrai labai gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 26, 22:10)
nu super ,sveikinu su karoliukais ir gerai praleistu laiku  4u.gif a mano sesutė matėt kuri su fotiku buvo?  blush2.gif

Matem matem mirksiukas.gif
Turetu Facebooke ir musu su Borooze grazus veidai pasirodyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 26, 21:56)
Ai tiesa,mano mama su sese nieko nelaimėjo - sako kur ten laimėsi,kai privažiavo mergų iš visos LT tai net praeiti negalima,sakė kaip puolė ir visos išsidalino prizus  lotuliukas.gif niu tai kaip sakant ,kas greitesnis tas gudresnis  lotuliukas.gif


ale matai kaip cool.gif
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 26, 22:03)
na nepulsiu ryt iškart pirkti,nors kuo toliau tuo labiau ji man patinka  blush2.gif o kitą penktadienį Smiltutės krikštynos tai vėl reiks kažkaip įamžinti  doh.gif
o ketvirtadieni galėsim susimatyti  ax.gif

super,brangioji thumbup.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 08 26, 22:10)
tep tep,tarp tų įsijautusių ir aš buvau,ale tik du karolius išlošiau  lotuliukas.gif


TIK DU vadinas cool.gif TIK lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 26, 22:14)
Matem matem  mirksiukas.gif
Turetu Facebooke ir musu su Borooze grazus veidai pasirodyt ax.gif

tikėkimės kad sesė foto bus įdėtos,o daugiau buvo kas fotkina?trolienė buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 26, 22:08)
Nu fainai ka thumbup.gif



QUOTE(Rethimna @ 2010 08 26, 22:10)
Erszebeth, tikrai labai gražu        mirksiukas.gif


Dėkui 4u.gif

erilukaha, ar jau pažiūrėjai?
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 26, 22:16)
TIK DU vadinas cool.gif  TIK lotuliukas.gif

Va va...TIK du...tai ka cia man lygintis su savo 0 lotuliukas.gif
Atsakyti