Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 26, 20:31)
Merginos, noriu paklaust, kuom skiriasi Authentic TROLLBEADS Original Glass Baby Troll 61721 nuo Authtentic TROLLBEADS Baby Troll New Release 61721 blush2.gif

niekuom nesiskiria smile.gif viens ir tas pats, skirtingi pardavejai kaip nori taip ir pavadina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 26, 20:46)
Pirma kart girdziu kad neziuri... blink.gif  Cia gi masine psihoze...Nu cia jau geda,kad nemate... biggrin.gif  Pas jumis Kauni isanksto bilietus hebra pirko...ir visa klase vazevo...is kitu miestu... blush2.gif

Erika, nieko keisto, kad bernai Twilight neskaito ir filmų nežiūri. Saga gi mergoms klykint skirta, nu ir senoms ciocioms pravirkdyt, jaunystę prisimenant biggrin.gif Bent aš tas knygas perskaičiau iš sportinio susidomėjimo, kaip ir Poterį, kad suprast, ko tie vaikai ir paaugliai iš proto kraustosi doh.gif Ir saga, ir Poteris man labai patiko biggrin.gif
Atsakyti
Ale tikrai ydomu, kaip ten Babilone...netikit nustebins... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 26 rugpjūčio 2010 - 20:13
Fontenay, Simre, gundot su ta visata doh.gif Pasižadėjau rugsėjį nieko nepirkti, bet to pabrangimo gi bijau kaip velnias kryžiaus lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 26, 20:50)
Erika, nieko keisto, kad bernai Twilight neskaito ir filmų nežiūri. Saga gi mergoms klykint skirta, nu ir senoms ciocioms pravirkdyt, jaunystę prisimenant biggrin.gif Bent aš tas knygas perskaičiau iš sportinio susidomėjimo, kaip ir Poterį, kad suprast, ko tie vaikai ir paaugliai iš proto kraustosi doh.gif Ir saga, ir Poteris man labai patiko biggrin.gif

Nieko sau saunuole kokia mamyte... bigsmile.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2010 08 26, 21:01)
Fontenay, Simre, gundot su ta visata  doh.gif Pasižadėjau rugsėjį nieko nepirkti, bet to pabrangimo gi bijau kaip velnias kryžiaus  lotuliukas.gif  doh.gif

Bijok , nebijojus...vistiek jau pabrangino... rolleyes.gif
Atsakyti
nu zinokit visata galima ebejuj uz 60 usd paimti smile.gif
http://cgi.ebay.com/...CSA_WH_Handbags

o va dar pigiau radau uz 52 usd, jei turit ka amerikej:
http://cgi.ebay.com/...DefaultDomain_0
o vat pas sita asila nepirkit, nes sumokesit, o paskui sakys suduzo karolis, ir pagrazins pinigus, tik nesupratau viso to esmes:
http://cgi.ebay.com/...DefaultDomain_0

o vat pas sita pardaveja viskam kas su auksu nuolaidos dideles siuo metu, tik pirkt turit per amerika:
http://shop.ebay.com...3911.m270.l1313
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 26 rugpjūčio 2010 - 20:25
Ir as noriu visatos,ir dar noriu daug ko,labai daug ko. doh.gif doh.gif doh.gif Erika,parasiau i az ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 26, 20:43)
Ojei nespejau pamatyt... doh.gif Prasom pakartot... notworthy.gif


Tai kad vėl tavęs nėra biggrin.gif Tada kai įdėjau, keistų nematytų nikų apačioje prisirinko, tai paskubėjau išimt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 08 26, 15:06)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  Susirašysim ir nuspręsim  mirksiukas.gif
Nors šiaip jau Noa teisi. Jei ką padarai iš salono nuomotai suknelei, tai atlygini žalą pagal sutartį ir vsio. O iš draugų pasiskolini, tai paskui ne tai, kad atlyginti nuostolius reikia, bet gi ir moralinis "gruzas" nerealus  doh.gif  unsure.gif


nu kas gi jiems atsitiks ax.gif nu žiūrėk,kaip nori ,aš pasiūliau ,o tu mastykis 4u.gif

Nu kadangi vakarykštė gimtadienio diena buvo liūdna kaip ir,buvom tik su Smiltutė,tai šiandien ale irgi gimtadienio diena,geriu šampe biškuti ir vartau naują karolį - "mergelė" zodiako ženklą,vyras padovanojo,sako,kad nepamirštum kokia graži- tai aš jam sakau,tai jei jau padovanojai tai jau nebesakysi kad aš graži??? sakė kad daugiau neuždavinėčiau kvailų klausimų lotuliukas.gif

Nu dar šiandien biškuti pinigėlių gavau dovanų,masčiau ką tokio papirkus,nu taigis užrodėt "visatą" - dabar man jos reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 26, 21:44)
Nu dar šiandien biškuti pinigėlių gavau dovanų,masčiau ką tokio papirkus,nu taigis užrodėt "visatą" - dabar man jos reikia  doh.gif

na,neskubek,pavartyk kataloga ramiai atsisedus...pora dienu,ne maziau-tada pirk ka nors mirksiukas.gif -pirk kita 4dieni,pasikavinsim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 26, 21:42)
Tai kad vėl tavęs nėra  biggrin.gif Tada kai įdėjau, keistų nematytų nikų apačioje prisirinko, tai paskubėjau išimt  tongue.gif

Esu,esu... 4u.gif
Atsakyti
Ai tiesa,mano mama su sese nieko nelaimėjo - sako kur ten laimėsi,kai privažiavo mergų iš visos LT tai net praeiti negalima,sakė kaip puolė ir visos išsidalino prizus lotuliukas.gif niu tai kaip sakant ,kas greitesnis tas gudresnis lotuliukas.gif
Atsakyti