Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
ale tai visos sulinde BABILONE losia trolius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 18:38)
ale tai visos sulinde BABILONE losia trolius    lotuliukas.gif

Aham, įdomu kas ką parsineš lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 19:20)
tu apie sita? jei sita, tai as turiu smile.gif

Tep, apie šitą. Kokia ji, lyginant su kitais karoliais?
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 08 26, 20:08)
Tep, apie šitą. Kokia ji, lyginant su kitais karoliais?

tingiu labai mest i cia nuotraukyciu, tai gali paziuret va cia bus mano facebooke idejus esu. na man tai ta visata nerealiai zinok, labai labai, viens is graziausiu kankolu smile.gif neperdidelis, prisiderina prie kitu kankolu, ir nu toks kitoks nei kiti...
http://www.facebook....100000909499114
http://www.facebook....100000909499114
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 20:18)
tingiu labai mest i cia nuotraukyciu, tai gali paziuret va cia bus mano facebooke idejus esu. na man tai ta visata nerealiai zinok, labai labai, viens is graziausiu kankolu smile.gif neperdidelis, prisiderina prie kitu kankolu, ir nu toks kitoks nei kiti...


Tikrai labai graži Visata wub.gif Man ta tavo apyrankė su perlais kokia įspūdinga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 26, 20:21)
Tikrai labai graži Visata  wub.gif  Man ta tavo apyrankė su perlais kokia įspūdinga  thumbup.gif

aham, drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos, noriu paklaust, kuom skiriasi Authentic TROLLBEADS Original Glass Baby Troll 61721 nuo Authtentic TROLLBEADS Baby Troll New Release 61721 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 26, 20:31)
Merginos, noriu paklaust, kuom skiriasi Authentic TROLLBEADS Original Glass Baby Troll 61721 nuo Authtentic TROLLBEADS Baby Troll New Release 61721 blush2.gif

O kur tu juos matai?
Neįsivaizduoju.

Pagal aprašymą spėčiau, kad kažkiek pakeistas dizainas, nes numeris tai tas pats. Čia kaip pernai našlaites pakeitė - buvo žaliam fone, padarė baltam, ir niekas daugiau nepasikeitė, nei pavadinimas, nei numeris...

Nežinojau, kad baby troll keistas dizainas mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 20:18)
gali paziuret va cia bus mano facebooke idejus esu.

Ačiū. Jau aiškiau. Bet nieko paguodžiančio.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 26, 18:51)
drinks_cheers.gif
Trumpam galiu parodyti savo "rankdarbį" kartu su originalu, kurį vaizdavo  biggrin.gif

Ojei nespejau pamatyt... doh.gif Prasom pakartot... notworthy.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 08 26, 18:55)
Čia ne nuvertinimas, kur čia nuvertinimas? Aš tik neružava ir pypsėt nemoku blush2.gif

O ka tu cia turi omeny... g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 26, 20:43)
O ka tu cia turi omeny... g.gif

Nu kad aš arčiau praporščiko, negu Merės Popins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 26, 18:55)
O ką, bernai tą filmą žiūri?  O per kur jį aplamai žiūrėt - ir ten kas, filmas, serialas? Mes kažkaip vampyrus vertinam, bet geriau "Dozoruose" - jie ten nesisieilėja biggrin.gif

Pirma kart girdziu kad neziuri... blink.gif Cia gi masine psihoze...Nu cia jau geda,kad nemate... biggrin.gif Pas jumis Kauni isanksto bilietus hebra pirko...ir visa klase vazevo...is kitu miestu... blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 08 26, 20:46)
Nu kad aš arčiau praporščiko, negu Merės Popins biggrin.gif

Nu joo.. mastau.gif jauciasi... biggrin.gif
Atsakyti