Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
erilukaha, wub.gif nuostabiai gražūs darbeliai wub.gif
Aš jau visas knygas perskaičiau, gražus aktoriai, įdomios knygos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 26, 18:14)
Mano irgi sirgo Harry Potteriu...net broliui varda dave Haris... biggrin.gif  Visas knygas turim...o jau kiek ziuretas tai is vis nesuskaiciuot... Nu bet dabar jau ant kitos bangos uzsokom...Idomu kas bus sekanti... biggrin.gif



Oi ne, ne taip supratai schmoll.gif Maniškė jau senokai išaugusi iš Hario Potterio gerbėjų amžiaus. Bet šitą "Twillight" laiko "žemu lygiu", tipo, jau geriau net Haris Poteris, vat biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 26, 18:16)
Oi ne, ne taip supratai  schmoll.gif Maniškė jau senokai išaugusi iš Hario Potterio gerbėjų amžiaus. Bet šitą "Twillight" laiko "žemu lygiu", tipo, jau geriau net Haris Poteris, vat  biggrin.gif  lotuliukas.gif

Aaa...matai kaip...o tai kas jai tada patinka... g.gif
Man tai paciai patinka tas filmas... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 26, 18:15)
erilukahawub.gif  nuostabiai gražūs darbeliai wub.gif
Aš jau visas knygas perskaičiau, gražus aktoriai, įdomios knygos  thumbup.gif

Aciu 4u.gif Nu gi ten nieko labai ipatingo...kaip vaikui gerai, negali persistengt irgi... biggrin.gif
Nu man irgi patinka...Vampyrai - vegetarai...kazkas naujo tikrai... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 26 rugpjūčio 2010 - 17:24
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 26, 18:21)
Aaa...matai kaip...o tai kas jai tada patinka... g.gif
Man tai paciai patinka tas filmas... blush2.gif


Aš nežiūrėjau ir neskaičiau, bet, manau, man pačiai tai patiktų, bo "veža" vampyrų įvaizdžiai biggrin.gif O ji pasimaišius ant anime, ir pati piešia, neseniai dalyvavo "Cosplay", tai aš irgi turėjau darbo su "rankdarbiais" - padėjau darytis kostiumą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 26 rugpjūčio 2010 - 17:28
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 26, 18:28)
Aš nežiūrėjau ir neskaičiau, bet, manau, man pačiai tai patiktų, bo "veža" vampyrų įvaizdžiai  biggrin.gif O ji pasimaišius ant anime, ir pati piešia, neseniai dalyvavo "Cosplay", tai aš irgi turėjau darbo su "rankdarbiais" - padėjau darytis kostiumą...

O kas tai... g.gif
Pa googlinau... smile.gif http://www.cosplay.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 26 rugpjūčio 2010 - 17:36
Sveikos,
papasakokit, kas turit visatą. Ar labai maža ji? Niekad gyavi nepažiūrinėjau nė vieno karolio auksinio ar bent maišyto. Pradedu galvot, kad kol kainos dar neužkeltos reik pasidovanot nors ką nors su auksu. Aišku, labiausiai norėčiau 2+2, nu be jo ma jo, visa apyrankė už jų kainą išeitų. Dar ir saulutės noriu. ale kas iš tų norų... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 26, 18:29)
O kas tai... g.gif
Pa googlinau... smile.gif http://www.cosplay.lt/


drinks_cheers.gif

Trumpam galiu parodyti savo "rankdarbį" kartu su originalu, kurį vaizdavo biggrin.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 26 rugpjūčio 2010 - 17:51
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 26, 17:47)
Tik nereikia savęs taip nuvertinti        nono.gif

Čia ne nuvertinimas, kur čia nuvertinimas? Aš tik neružava ir pypsėt nemoku blush2.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 26, 17:48)
hihihi.gif O mano pana priklauso "anti - saulėlydžio" frontui, mačiau, įsirašiusi į grupę "Harry Potter Is Obviously Far Superior To Twilight"  lotuliukas.gif

O jinai jį žiūri? biggrin.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 26, 17:48)
Nu,nu... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Nori pasakyt kad taviskiai filmo neziuri... g.gif

O ką, bernai tą filmą žiūri? O per kur jį aplamai žiūrėt - ir ten kas, filmas, serialas? Mes kažkaip vampyrus vertinam, bet geriau "Dozoruose" - jie ten nesisieilėja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 rugpjūčio 2010 - 17:56
QUOTE(Noa @ 2010 08 26, 18:55)
O jinai jį žiūri? biggrin.gif


Harį Poterį savo laiku žiūrėjo, o Saulėlydį irgi ėjo žiūrėti su draugėmis, čia gi masinė psichozė, ir knygą skaitė, bet užtat dabar teisėtai lazdavojasi biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane niekas jokių dramų nežiūri ir todėl aš nieko apie jas nežinau. Mažius, va, žiūri "Jūreivį Popajų" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 26, 18:21)
Man tai paciai patinka tas filmas... blush2.gif

man nerealiai tas filmas buvo, pirma dali ziurejau tris kartus net smile.gif

QUOTE(simre @ 2010 08 26, 18:34)
papasakokit, kas turit visatą. Ar labai maža ji? Niekad gyavi nepažiūrinėjau nė vieno karolio auksinio ar bent maišyto.

http://www.troliukar...p;category_id=3
tu apie sita? jei sita, tai as turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 08 26, 18:34)
Sveikos,
papasakokit, kas turit visatą. Ar labai maža ji? Niekad gyavi nepažiūrinėjau nė vieno karolio auksinio ar bent maišyto. Pradedu galvot, kad kol kainos dar neužkeltos reik pasidovanot nors ką nors su auksu. Aišku, labiausiai norėčiau 2+2, nu be jo ma jo, visa apyrankė už jų kainą išeitų. Dar ir saulutės noriu. ale kas iš tų norų... sad.gif

cia jau Fontenay specas,pas ja tokiu kankolu yr,o ir ebay kartais ypac gerom kainom nuraut galima.o visata-labai labai grazus karoliukas
Atsakyti