Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 10:11)
Naslaitele dar vis laisva  4u.gif i AZ prasom smile.gif

Naslaitele jau surado savo kitus namucius, kur jai bus gera ir smagu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(m@m@ite @ 2010 08 25, 15:51)
sveikos smile.gif gal kuri susidomesit: parduodu visa apyranke  (yra kvitai, pirkti KLP ).  Kas moka - gali ebay parsiduoti ir dar pliusa pasidaryti, nes parduodu pigiai 900. rasykit i AZ  4u.gif

Tai mergai, pasigirkit kuri papirko sia grandine su kankolais? mastau.gif g.gif pigiai prasisuko kazkuri ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 23, 12:37)
O as tai va, anksti pasikeliau, nes sake nuo 8val iki vakaro atjunks elektra...tai anksciausiai pasikelem ,kad valgyt pasidaryt... smile.gif  tai kiek laiko dauk,kai anksciau pasikeli...Tai va dukrai auskarus su apyranke padariau...su saulelydziu nudekupazavau... ax.gif


Saulelydis tai cia Twilight? Maniske pamisus juodai. Parodyk, a 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 15:41)
Tai mergai, pasigirkit kuri papirko sia grandine su kankolais?  mastau.gif g.gif  pigiai prasisuko kazkuri  ax.gif

as bandziau,bet kazkas su manim tuo pat metu matyt derybas vede ir deja... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 26, 13:23)
Ale vat galvoju - kad gal ir nesutikčiau - nei nuomot, nei nuomotis. Nuomot nesutikčiau dėl to, kad man visi mano karoliukai kažką reiškia, taigi norisi turėt prie savęs, kaip artefaktus kokius biggrin.gif

drinks_cheers.gif juk kiekvienas kažkokiai progai ar kažkokį žmogų reiškia blush2.gif

QUOTE(borooze @ 2010 08 26, 14:08)
Na neįkalbinėsiu smile.gif LAikykit kumščius už mus tongue.gif

laikysim kumščius ir lauksim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nidalaura @ 2010 08 26, 16:11)
Saulelydis tai cia Twilight? Maniske pamisus juodai. Parodyk, a  4u.gif

Aga... biggrin.gif

user posted image user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 26 rugpjūčio 2010 - 16:41
erilukaha, gražūs darbeliai wub.gif
Atsakyti
Viešpatie lotuliukas.gif Maniau, saulėlydis - tai kur saulė leidžiasi tipo virš jūros banguotos, sindulėliai debesėliai žuvėdros lotuliukas.gif Kur jau čia man, senai tarkai, bernus auginančiai, suprast lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 26, 18:45)
Viešpatie lotuliukas.gif Maniau, saulėlydis - tai kur saulė leidžiasi tipo virš jūros banguotos, sindulėliai debesėliai žuvėdros lotuliukas.gif  Kur jau čia man, senai tarkai, bernus auginančiai, suprast lotuliukas.gif


Tik nereikia savęs taip nuvertinti nono.gif
Atsakyti
hihihi.gif O mano pana priklauso "anti - saulėlydžio" frontui, mačiau, įsirašiusi į grupę "Harry Potter Is Obviously Far Superior To Twilight" lotuliukas.gif

Bet papuošalai tai gražūs thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 26 rugpjūčio 2010 - 16:51
QUOTE(Noa @ 2010 08 26, 17:45)
Viešpatie lotuliukas.gif Maniau, saulėlydis - tai kur saulė leidžiasi tipo virš jūros banguotos, sindulėliai debesėliai žuvėdros lotuliukas.gif  Kur jau čia man, senai tarkai, bernus auginančiai, suprast lotuliukas.gif

Nu,nu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nori pasakyt kad taviskiai filmo neziuri... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 26, 17:48)
hihihi.gif O mano pana priklauso "anti - saulėlydžio" frontui, mačiau, įsirašiusi į grupę "Harry Potter Is Obviously Far Superior To Twilight"  lotuliukas.gif

Bet papuošalai tai gražūs  thumbup.gif

Mano irgi sirgo Harry Potteriu...net broliui varda dave Haris... biggrin.gif Visas knygas turim...o jau kiek ziuretas tai is vis nesuskaiciuot... Nu bet dabar jau ant kitos bangos uzsokom...Idomu kas bus sekanti... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 26, 17:43)
erilukaha, gražūs darbeliai      wub.gif

Nu gi pasizaidzia mama kartais, o dukra neatsilieka...bet kad to laiko ner...o dar ir MB bumba, sako :"darbu uzsiimtumet kokiu"... lotuliukas.gif Vis jiems negerai... schmoll.gif
Atsakyti