Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Klausykit...o karoliukas "vaiksciot" ar kaip ten tyklsei...retrintas ar kaip? blink.gif kazkodel jo niekur nerandu nei knygutese nei psl.. g.gif arba nematau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 26, 11:34)
Sveikos. Nubidinau doną. Bet jos kažkodėl visai nebenoriu g.gif  biggrin.gif

nu cia dabar? razliubila? g.gif
gi visai nepobrangiai paemei wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 11:36)
gi visai nepobrangiai paemei  wink.gif

Tai kad brangiai doh.gif Tacita čia mane užsiundė, tai griebiau nepagalvojus, tarpe tarp savo serialų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2010 08 26, 11:34)
Klausykit...o karoliukas "vaiksciot" ar kaip ten tyklsei...retrintas ar kaip?  blink.gif  kazkodel jo niekur nerandu nei knygutese nei psl..  g.gif  arba nematau  doh.gif

ne jis neretintas smile.gif
http://www.troliukar...;category_id=26
http://www.trollbead...11444(base_eur)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 26 rugpjūčio 2010 - 10:44
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 26, 11:40)
ne jis neretintas  smile.gif

hm...o tai kur jis yra? nu parduotuvei ji ziurejau tikraiir ne karta...vis gailejaus kad anksciau nesidomejau troliais, buciau tiap pazymejus dukrytes pirmus zingsnius wub.gif ...o cia dabar vel proga jauicu atsirado jam isigyti doh.gif lotuliukas.gif gerai kad dar neaisku akda visiskai viska islaikysiu, tai dar turesiu laiko pasitaupyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

P.S.: radau... doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo franciska: 26 rugpjūčio 2010 - 10:45
QUOTE(franciska @ 2010 08 26, 11:42)
hm...o tai kur jis yra? nu parduotuvei ji ziurejau tikraiir ne karta...vis gailejaus kad anksciau nesidomejau troliais, buciau tiap pazymejus dukrytes pirmus zingsnius  wub.gif ...o cia dabar vel proga jauicu atsirado jam isigyti  doh.gif  lotuliukas.gif gerai kad dar neaisku akda visiskai viska islaikysiu, tai dar turesiu laiko pasitaupyti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

P.S.: radau...  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Jaučiu ir man kažką panašaus teks nusipirkti, kadangi gavau naują auto.... o gal kokį mėlyna karoliuką, a la prie mašinos spalvos derintis ax.gif
Papildyta:
Veidaknygėj naujas Trollarizatorius krepšinio gerbėjoms 4u.gif
Atsakyti
LAbukas wink.gif

na kraunuosi ir lekiu jau beveik i panevezi tongue.gif

Song - negavau ziniu tai visgi nevaziuoji ? :/
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 08 25, 22:50)
... arba reikia aktyviau plėtoti forumiečių bendravimą, jos pačios ir nuomos punktais pabūtų.

Ale vat galvoju - kad gal ir nesutikčiau - nei nuomot, nei nuomotis. Nuomot nesutikčiau dėl to, kad man visi mano karoliukai kažką reiškia, taigi norisi turėt prie savęs, kaip artefaktus kokius biggrin.gif O nuomotis baisu - a vdrug kas nors? Pamesi? Sugadinsi? Po presu pakliūsi su visa apyranke? Nafig doh.gif

QUOTE
Noa, esi minėjusi, kad Murano stiklas skiriasi nuo kitų stikliukų kokybės, verta pirkti jų auskarus? Papirkau ir sudvejojau smile.gif Gal per daug tikiuosi.


Ne ne ne. Aš neskiriu Murano stiklo nuo nemurano biggrin.gif

Mat, Murano stiklas yra tas stiklas, kuris pagamintas Murano saloj. Na, kaip tikras šampanas gi irgi tik tas iš to ten regiono. O mano pakabukas, apie kurį tada kalbėjau, visai iš kito Italijos galo, iš Sicilijos...

Netgi ir troliai nėra Murano stiklas, nes jie ne Murano saloj gaminami - nesvarbu, ką jie ten kalba. Tiesiog tu paimk tą stiklą lazdelėm, žaliavą,ta prasme, pačią kokybiškiausią geriausią - vežk gamint į Murano salą kažkur prie Venecijos - bus gaminys Murano, vežk į Šančius - bus šančių biggrin.gif

Aš tik sakiau, kad kiek man teko regėt, tai italų stiklo gaminiai, karoliukai yra labai aukštos kokybės, lyginant su tais, kurie mums įprasti - nu ten visokiais kur silversitis parduoda. Bet manau, kad analogiškos kokybės, kaip ir troliai. Tai prie trolių gali tuos auskarus liuosiai derint smile.gif

Ir aplamai italų mados, bižuterija ir ypač juvelyrika - aaauuukštas lyyygis rolleyes.gif

Kita vertus, kad tas Murano stiklas - pavadinimas sparnuotas... Daug kur Murano stiklu vadina belekokį stiklą, kuris su folija, tokį va, ne per gražiausias variantas ir tikrai ne italo gamybos:
user posted image. Tai tokio stiliaus ir bazėj pirkt yra, ir nebrungiai, bet grožis tai ten irgi saikingas mastau.gif Nors paklausk - akis išdraskys, kad murano biggrin.gif


QUOTE(franciska @ 2010 08 26, 11:03)
kaip pazymeti vaituotojo pazymejima  g.gif 

Pergale rolleyes.gif
Aleliuja rolleyes.gif
Kirsk kampą bigsmile.gif Nu čia žiūrint kaip važinėsi laugh.gif
Angelas ir demonas bigsmile.gif Negi nematei, kaip vairuotojas, sėdęs už vairo, parodo tikrąjį veidą ir ima keiktis? Nu va bigsmile.gif

QUOTE(franciska @ 2010 08 26, 11:34)
Klausykit...o karoliukas "vaiksciot" ar kaip ten tyklsei...retrintas ar kaip?  blink.gif  kazkodel jo niekur nerandu nei knygutese nei psl..  g.gif  arba nematau  doh.gif

Jis kaip tik visai naujas. Ar ne iš 2009 žiemos, ta prasme, prieš Kalėdas paleistas?
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 26, 12:56)
Song - negavau ziniu tai visgi nevaziuoji ? :/

Oi ne biggrin.gif Sėdžiu namie su savo taboru, labai tingiu su jais visais ruoštis į kitą miestą.
Atsakyti
Na neįkalbinėsiu smile.gif LAikykit kumščius už mus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 26, 11:39)
Tai kad brangiai doh.gif Tacita čia mane užsiundė, tai griebiau nepagalvojus, tarpe tarp savo serialų biggrin.gif

na va doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 25, 22:46)
na mokino ir mane nieko nesiskolinti,nu bet jei jau aš pati tau siūlau,nu rimtai,gi rastum pas mane karoliukų kurie tau tiktu,o tu va man iš vestuvių bankuchiną atneštum - ir tau gerai ir aš pasmaguriaučiau  mirksiukas.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif Susirašysim ir nuspręsim mirksiukas.gif
Nors šiaip jau Noa teisi. Jei ką padarai iš salono nuomotai suknelei, tai atlygini žalą pagal sutartį ir vsio. O iš draugų pasiskolini, tai paskui ne tai, kad atlyginti nuostolius reikia, bet gi ir moralinis "gruzas" nerealus doh.gif unsure.gif
Atsakyti