Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
nu merginos vistiek išrišot mane doh.gif lotuliukas.gif jetau,ačiū dideliausis už sveikinimus ,o jau trolių pridovanojot man čia,ir kačiuką dar wub.gif o ta raudona apyrankė nu šakės kokia graži bigsmile.gif 4u.gif AČIŪ už sveiknimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ruti,parašyk man į skype,gi aš tau galiu paskolinti,turiu raudonų biškin,ir fantazija turiu,ir oniksą turiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 25, 23:29)
Kikirike, su svente 4u.gif . Troliai  kairej pusej, desiniausioj spintoj, apatiniam stalciuj. Ir tik vienas. O visa kita tavo 4u.gif

geras lotuliukas.gif
Atsakyti
danske thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 25, 22:31)
Ruti,parašyk man į skype,gi aš tau galiu paskolinti,turiu raudonų biškin,ir fantazija turiu,ir oniksą turiu  mirksiukas.gif


Ačiū už gerą dūšią 4u.gif Bet aš kažkaip nelinkusi iš draugų ir pažįstamų skolintis ar nuomuoti unsure.gif Niekada su draugėmis drabužiais nesikeisdavau schmoll.gif Ir net nžn kodėl, tiesiog taip mane auklėjo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 08 25, 23:39)
Ačiū už gerą dūšią  4u.gif Bet aš kažkaip nelinkusi iš draugų ir pažįstamų skolintis ar nuomuoti  unsure.gif Niekada su draugėmis drabužiais nesikeisdavau  schmoll.gif Ir net nžn kodėl, tiesiog taip mane auklėjo  unsure.gif


na mokino ir mane nieko nesiskolinti,nu bet jei jau aš pati tau siūlau,nu rimtai,gi rastum pas mane karoliukų kurie tau tiktu,o tu va man iš vestuvių bankuchiną atneštum - ir tau gerai ir aš pasmaguriaučiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 25, 23:46)


SU GIMTADIENIU... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Kikirike, vėluoju su sveikinimais, bet vis tik birthday.gif
Atsakyti
Kam reikia drugelio raudonu užpakaliu? Kaip tik pas italą baiginėjasi aukcionas, kol kas nedidelė kaina, gal ir neužkils, nes amerikonai dar miega ax.gif Čia rolleyes.gif
Atsakyti
Naslaitele dar vis laisva 4u.gif i AZ prasom smile.gif
user posted image
Atsakyti
Ech, kažkas pagriebė raudoną retirintą drugelį už tiek pat, kiek parduotuvėje kainuoja Vasaros drugelis ax.gif Gal netyčia kuri iš mūsų buvo pastačiusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 26 rugpjūčio 2010 - 09:39
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 26, 10:39)
Ech, kažkas pagriebė raudoną retirintą drugelį už tiek pat, kiek parduotuvėje kainuoja Vasaros drugelis  ax.gif Gal netyčia kuri iš mūsų buvo pastačiusi?

ale tikrai, ir nieks nebidino visai wink.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Pasidziaugsiu. Pagaliau papirkau issvajotaji agata ax.gif

http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWNX:IT
Atsakyti