Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 25, 20:50)
Tik mano nusižiūrėtų nenupirk  lotuliukas.gif

Rugsėjį nieko iš viso nepirksiu irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 25, 20:51)
Rugsėjį nieko iš viso nepirksiu irnesakyk.gif


Aha, bet dar tik rugpjūtis unsure.gif
Atsakyti
KIKIRIKE, ir aš sveikinu tave su GIMIMO DIENA user posted imageDaug meilės, laimės, pinigų ir žinoma troliukų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 25, 21:02)
Aha, bet dar tik rugpjūtis  unsure.gif

Tada rugpjūtį nepirksiu biggrin.gif
Atsakyti
Kikirike su gimtadieniu!!!

user posted image
Atsakyti
Labas vakarėlis,

Žiūriu, ligonių vis daugėja, o pasveikusių lyg ir nėra hihihi.gif

Turiu pasiūlymą - idėją p.Trolienei mirksiukas.gif Reikėtų atidaryti kokį troliukų nuomos punktą bigsmile.gif Nes gi turiu big problem doh.gif Eisiu į veselias su juodai raudona sukne (ką tik apsisprendžiau biggrin.gif ), o karoliukų nė vieno nei juodo nei raudono neturiu unsure.gif Pirkti nematau prasmės, nes neaišku, ar dar kada gyvenime juos užsidėčiau, bent jau raudoną, nes tai nėra mano spalva, tiesiog tokia dabar suknelė pasitaikė, kuri man tiko ir patiko. Na tai va, išsinuomuočiau vienam vakarui raudonų stikliukų, jei būtų kur tokia karoliukų nuoma rolleyes.gif Nes netrolinės apyrankės ant savo rankos jau nebeįsivaizduoju doh.gif O be apyrankės irgi jaučiuosi kaip nuoga unsure.gif

Kikirike, jau sveikinau, bet dar kartą siunčiu kuo didžiausius sveikinimus nuo mūsų šeimynos 4u.gif
Atsakyti
Kikirike, su gimtaddieniuuuu wub.gif Linkiu trolių lietaus, džiaugsmingos dienos ir begalinės meilės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 08 25, 23:07)
Labas vakarėlis,

Žiūriu, ligonių vis daugėja, o pasveikusių lyg ir nėra  hihihi.gif

Turiu pasiūlymą - idėją p.Trolienei  mirksiukas.gif Reikėtų atidaryti kokį troliukų nuomos punktą  bigsmile.gif Nes gi turiu big problem  doh.gif Eisiu į veselias su juodai raudona sukne (ką tik apsisprendžiau  biggrin.gif ), o karoliukų nė vieno nei juodo nei raudono neturiu  unsure.gif Pirkti nematau prasmės, nes neaišku, ar dar kada gyvenime juos užsidėčiau, bent jau raudoną, nes tai nėra mano spalva, tiesiog tokia dabar suknelė pasitaikė, kuri man tiko ir patiko. Na tai va, išsinuomuočiau vienam vakarui raudonų stikliukų, jei būtų kur tokia karoliukų nuoma  rolleyes.gif Nes netrolinės apyrankės ant savo rankos jau nebeįsivaizduoju  doh.gif O be apyrankės irgi jaučiuosi kaip nuoga  unsure.gif




Vat nebloga mintis, kad nuomotu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rethimna: 25 rugpjūčio 2010 - 21:24
Visu pirma,KIKIRIKE,su gimtadieniu,slapuke tu.Minejai,kad greitai,ale matai,siandien :bigsmile:Labai labai sveikinu,linkiu paciai meiles,sveiku vaiku,mylincio vyro ir aisku,troliu norimu-cia tau-kaciukas wub.gif 4u.gif
user posted image


QUOTE(simre @ 2010 08 25, 06:46)
O beje, ar jums nėra taip, kad susiveriat kokį derinį ir gaila jį išardyt? Blogiausia tais atvejai, kai to paties karolio prireikia skirtingose apyrankėse. Pradedu rimtai galvot, kad reik susikonstruot kokią nors dėžę su strypeliais. Nors labai didelės naudos kaip ir nebus, nes kai reik tų pačių karolių viskas ardosi. Žodžiu, nežinau, ar supratot, ką noriu pasakyt, gal dar dorai naeatsibudus inčių tinkamai formuluot nesugebu.

Vt asi irgi manau fotografuoti,nes kartiais pamirstu-galvoju ta buvo faina,o kas ant jos buvo uzmauta?Fotkint-geriausia ideja.

QUOTE(dzaska @ 2010 08 25, 10:04)
laba ryta  4u.gif
Nauji namuciai labai grazus  4u.gif oho kiek skaityti viskas idomu  ax.gif kaip cia jus gyvenat. nieko nenusipirkau bet planu turiu wub.gif

prasom planus garsiai,garsia skelbti-labai smalsu

QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 25, 14:55)
Žiūriu pas dauguma merginu daugiausia kankoliuku nei figurėlių  bigsmile.gif
Aš tai kol kas bandau surast patikusiais sidabrines figurėles


netiesa,as esu sidabriuku fane
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 25, 16:39)
. Geriau kokią kitokią sumąstysiu, tarkim, kokią SWEET DROPS apyrankę. Kam

kas cia tokio?Sweet drops?Reiks pagooglint g.gif
Atsakyti
Sweet drops - labai jau wink.gif thumbup.gif:
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 08 25, 22:07)
Turiu pasiūlymą - idėją p.Trolienei  mirksiukas.gif Reikėtų atidaryti kokį troliukų nuomos punktą  bigsmile.gif Nes gi turiu big problem  doh.gif Eisiu į veselias su juodai raudona sukne (ką tik apsisprendžiau  biggrin.gif ), o karoliukų nė vieno nei juodo nei raudono neturiu  unsure.gif Pirkti nematau prasmės, nes neaišku, ar dar kada gyvenime juos užsidėčiau, bent jau raudoną, nes tai nėra mano spalva, tiesiog tokia dabar suknelė pasitaikė, kuri man tiko ir patiko. Na tai va, išsinuomuočiau vienam vakarui raudonų stikliukų, jei būtų kur tokia karoliukų nuoma  rolleyes.gif Nes netrolinės apyrankės ant savo rankos jau nebeįsivaizduoju  doh.gif O be apyrankės irgi jaučiuosi kaip nuoga  unsure.gif

... arba reikia aktyviau plėtoti forumiečių bendravimą, jos pačios ir nuomos punktais pabūtų. smile.gif

Noa, esi minėjusi, kad Murano stiklas skiriasi nuo kitų stikliukų kokybės, verta pirkti jų auskarus? Papirkau ir sudvejojau smile.gif Gal per daug tikiuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasida: 25 rugpjūčio 2010 - 21:52
Kikirike, su svente 4u.gif . Troliai kairej pusej, desiniausioj spintoj, apatiniam stalciuj. Ir tik vienas. O visa kita tavo 4u.gif
user posted image
Atsakyti