Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 25, 16:29)
Va va. Bet gal smagu būtų turėt bent porą variantų jau suvertų apyrankių - užsidėjai pagal nuotaiką ar spalvas, ir eini rolleyes.gif


As nors ir ne daug karoliuku turiu, bet visgi nuspirkau antra apyranke. Kazkaip pagalvojau, kad viena pasidarysiu sirdziai miela, kurios neplanuociau isardyti, o kita deliosiuos pagal nuotaikas...
Atsakyti
Kadangi aš labiau linkus į spontaniškumą tai man priimtina impulsyviai viską daryti, tame tarpe jaučiu ir karoliukus dėliotis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 25, 16:25)
Laisve, o pati tik vieną sidabrinę apyrankę turi? ax.gif Kažkaip įsivaizdavau, kad bent dvi smile.gif

Taip, vieną sidabrinę. Ir raudoną odinukę. Kitos sidabrinės tikrai nepirksiu, nes puikiai moku pakeisti karolius, patinka derinti, vėrioti. Tiesiog nėra poreikio antrai. Geriau kokią kitokią sumąstysiu, tarkim, kokią SWEET DROPS apyrankę. Kam man dvi, trys... penkios vienodos doh.gif
Tiesa, dar turiu kaklo grandinėlę. Bet ji - ne apyrankė - 60 cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 25 rugpjūčio 2010 - 15:46
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 08 25, 15:56)
Jeigu sneki apie ta, kur prie balto - tai cia viking turetu buti wink.gif

http://cgi.ebay.com/...DefaultDomain_0

Taip, šita bigsmile.gif Ačiū tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 25, 16:39)
Taip, vieną sidabrinę. Ir raudoną odinukę. Kitos sidabrinės tikrai nepirksiu, nes puikiai moku pakeisti karolius, patinka derinti, vėrioti. Tiesiog nėra poreikio antrai. Geriau kokią kitokią sumąstysiu, tarkim, kokią SWEET DROPS apyrankę. Kam man dvi, trys... penkios vienodos  doh.gif



A sweet drops tai grazu... galvoju tik dabar ar lt yra kur ju isigyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 08 25, 16:42)
A sweet drops tai grazu... galvoju tik dabar ar lt yra kur ju isigyti?  ax.gif

Lietuvoje turbūt ne. Nu, bet svarbu, kad kažkur yr bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 08 25, 06:46)
O beje, ar jums nėra taip, kad susiveriat kokį derinį ir gaila jį išardyt?

Nuolatos doh.gif Beveik visos mano apyrankės suvertos "neišardomai". Bet paskui kažkaip vis tiek persikeičia - tai pamainau karoliukus, tai kokį ateivį priimu, kitą iš jo vietos iškeliu... Žodžiu, juda jie. Bet esmė nesikeičia... Na, aš taip galvoju. Iš tikro tai ir esmė biskutuką keičiasi... biggrin.gif

Ir nesivėrinėju kaskart naujos. Nes aš mėgėja į ką nors įsikabint ir tą būtent vieną nešiot. Visą aną žiemą konstravau raudoną. Į pavasarį pasdaviau ant žalsvos - violetinės, pavasarį jos paleist negalėjau. Vasarą įsikabinau žaliai mėlyną, iki pat dabar - tik vasaros gale vėl perėjau ant raudonos, ją pervėrus (iš mažiaus, t.y. septynmečio sūnaus, gavau dovanų raudoną čakrą, tai ją ir įtaisiau per vidurį). Ir iki dabar nešioju ją, o neseniai prisidėjau dar ir kitą, prieskoninių spalvų, su penkiais karoliukais... Ne nu, su devyniais, bet mažais biggrin.gif

QUOTE(askela @ 2010 08 25, 12:25)
pradejau vaistu ieskoti, o internetas visagalis, kad pradejo siulyti, kaip vaistineje dabar, nuo prasciausiu iki ohohoho ir visur ieina viena veiklioji sudedamoji dalis "Trollbeads"  thumbup.gif      Galvoju kas gali padeti?  g.gif Daktaras ?

Pirmiausia, tie vaistai yra homeopatiniai, tojest, kuom susirgai, tuo ir gydykis, vadinasi.
Antriausia, liga nepagydoma. Užjaučiam, jei tai buvo netikėta, tai gali ištikti bet kada bet kurį žmogų, bet kokio amžiaus, bet kokių pajamų.
Trečiausia, su ta liga galima gyventi. Bet žinoma, ji kartais atsinaujins, bus paūmėjimai, bus pagerėjimai. Per pagerėjimą užtenka periodiškai vartoti vaistus (bent po trolį per mėnesį, ir nieko. Per paūmėjimą galimos didesnės išlaidos, nu bet tai ką - visiems ligoniams taip.
Nesikreipk į vyrą, jis nepadės schmoll.gif Čia ant vienos rankos pirštų galima suskaičiuot vyrus, kurie bent jau vaistų nuperka. Mes tik padėsim. Atjausim wub.gif Suprasim wub.gif A kas jau čia daugiau atjaus, kad ne pačios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 25, 16:39)
Taip, vieną sidabrinę. Ir raudoną odinukę. Kitos sidabrinės tikrai nepirksiu, nes puikiai moku pakeisti karolius, patinka derinti, vėrioti. Tiesiog nėra poreikio antrai. Geriau kokią kitokią sumąstysiu, tarkim, kokią SWEET DROPS apyrankę. Kam man dvi, trys... penkios vienodos  doh.gif
Tiesa, dar turiu kaklo grandinėlę. Bet ji - ne apyrankė - 60 cm.

Aš irgi turiu sidabrinę ir juodą odinukę, bet tik vieną savo užsegimą joms abiems (nu dar vaiko galiu kartais "pasiskolinti" biggrin.gif).
O dėl vienodumo - geležinis argumentas bigsmile.gif Man pvz. labai patinka Pandoros odinukės, gaila, pas mus jų nėra pirkti... O apie Sweet Drops nebuvau girdėjusi - pagooglinau, nugi gražu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(m@m@ite @ 2010 08 25, 15:51)
sveikos smile.gif gal kuri susidomesit: parduodu visa apyranke  (yra kvitai, pirkti KLP ).  Kas moka - gali ebay parsiduoti ir dar pliusa pasidaryti, nes parduodu pigiai 900. rasykit i AZ  4u.gif
112.JPG - 1.7 Mb

tikrai pigiai ir labai grazus karoliai 4u.gif netureciau tikrai pirkciau, bet kad beveik visus turiu mirksiukas.gif paprasyk kieno nors ides i ebay, tai gausi dvigubai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 25, 16:48)

Nesikreipk į vyrą, jis nepadės schmoll.gif Čia ant vienos rankos pirštų galima suskaičiuot vyrus, kurie bent jau vaistų nuperka. Mes tik padėsim. Atjausim wub.gif  Suprasim wub.gif  A kas jau čia daugiau atjaus, kad ne pačios biggrin.gif


lotuliukas.gif del vyru, parodziau saviskiui nuostabu verini ir sakau, matai ant jo yra toksai stabdziukas ..... daugmaz suprask -man jo reikia..... o jis- ant mano meskeres valo irgi yra stabdziukas, ju visu funkcija vienoda .....
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 08 25, 17:36)
lotuliukas.gif  del vyru, parodziau saviskiui nuostabu verini ir sakau, matai ant jo yra toksai stabdziukas ..... daugmaz suprask -man jo reikia..... o jis- ant mano meskeres valo irgi yra stabdziukas, ju visu funkcija vienoda .....


Ech, dziaugiuosi as supratingu MB. As pamakalavau "konkoluota" ranka jam pries akis, tai nupirko man kristolinius trikampius, ar kaip ten jie vadinasi. O gimtadieniui zinau kad gausiu mazaja princese, nes jau jis spangsta kaip ji man tiks ir kokia ji grazi...ech...laukiam rugsejo..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 08 25, 17:51)
Ech, dziaugiuosi as supratingu MB. As pamakalavau "konkoluota" ranka jam pries akis, tai nupirko man kristolinius trikampius, ar kaip ten jie vadinasi. O gimtadieniui zinau kad gausiu mazaja princese, nes jau jis spangsta kaip ji man tiks ir kokia ji grazi...ech...laukiam rugsejo.....  ax.gif

pas mane t.p. tfu-tfu-tfu biggrin.gif tai rugsėjo mėn. laukiu savo mažylio ant akmens ir tigro akies iš naujos kolekcijos thumbup.gif
Atsakyti