Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(danske @ 2010 08 25, 12:15)
As manau, kad apie geras akcijas ir nuolaidas reikejo tyliai pasvajot mirksiukas.gif
Nerealu, kad esant tokiam kiekiui norinciu, dar kelioms draugems po komplekta, gauti kazka, apart loterijos. Manau, suprantamai babumbejau mirksiukas.gif

Norintys - dar ne dalyvaujantys tongue.gif Šampaną dalyvaujantys (kaip ir rizikuojantys...) geria. Arba negeria, priklausomai nuo pomėgių mirksiukas.gif Tamstos valia rinktis 4u.gif

Aš apyrankę beveik kiekvienąsyk persiveriu naujai. Turiu vieną sidabrinę, daugiau ir nereikia, nes kankolus derinu prie aprangos, nuotaikos, kitų papuošalų. Nesistengiu atkartoti, todėl ir į nuotraukas nežiūriu. Tiesiog imu tądien norimus karolius ir suveriu biggrin.gif
Atsakyti
Žiūriu pas dauguma merginu daugiausia kankoliuku nei figurėlių bigsmile.gif
Aš tai kol kas bandau surast patikusiais sidabrines figurėles
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 25, 13:37)
Ooo kokia žavi mergaitiškai rožinė apyrankė good.gif Ir karoliukai tokie įvairūs good.gif Apie stoperį negalvoji?


Dasha, aciu smile.gif Is pradziu sakiau, kad stoperio niekada nepirksiu, kadangi man patinka kaip karoliukai skamba vienas i kita besitrindami....bet gyvenimas parode, kad be stoperio neissisuksiu, taip kad jau ji isigyjau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(borooze @ 2010 08 25, 13:38)
Mimoza - labai gražiai rožinė apyrankė thumbup.gif: o avyte wub.gif




Aciu smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 25, 14:55)
Žiūriu pas dauguma merginu daugiausia kankoliuku nei figurėlių  bigsmile.gif
Aš tai kol kas bandau surast patikusiais sidabrines figurėles


Man kazkaip gaunasi vienas toks kitas toks.... Stengiuosi islaikyti pusiausvyra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 08 25, 15:06)

Man kazkaip gaunasi vienas toks kitas toks.... Stengiuosi islaikyti pusiausvyra  smile.gif

wub.gif paskutinei foto tokia švelni moteriška apyrankė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 25, 15:31)
wub.gif  paskutinei foto tokia švelni moteriška apyrankė  thumbup.gif



Ech...tik agato betruksta....bet vis kas nors nubidina ebayjuj...
Atsakyti
sveikos smile.gif gal kuri susidomesit: parduodu visa apyranke (yra kvitai, pirkti KLP ). Kas moka - gali ebay parsiduoti ir dar pliusa pasidaryti, nes parduodu pigiai 900. rasykit i AZ 4u.gif
112.JPG - 1.7 Mb
Atsakyti
Reikia visažinės konsultacija blush2.gif
Gal kuri matėt tokį mazgą, kaip jis vadinasi? Nes niekaip negaliu jo surast
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 25, 15:52)
Reikia visažinės konsultacija  blush2.gif
Gal kuri matėt tokį mazgą, kaip jis vadinasi? Nes niekaip negaliu jo surast



Jeigu sneki apie ta, kur prie balto - tai cia viking turetu buti wink.gif

http://cgi.ebay.com/...DefaultDomain_0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza0922: 25 rugpjūčio 2010 - 15:00
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 08 25, 13:26)
ech kaip grazu... as visai gundyciaus  blush2.gif
Papildyta:
Rodausi ka prikaupiau per kelis men.

Aš gi irgi ne tokia foto menininkė kaip visos, bet karts nuo karto pasirodau... smalsu gi visiems pamatyti kokių grožių prikaupusi  smile.gif


gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 25, 14:36)
Norintys - dar ne dalyvaujantys  tongue.gif  Šampaną dalyvaujantys (kaip ir rizikuojantys...) geria. Arba negeria, priklausomai nuo pomėgių  mirksiukas.gif  Tamstos valia rinktis  4u.gif

Aš apyrankę beveik kiekvienąsyk persiveriu naujai. Turiu vieną sidabrinę, daugiau ir nereikia, nes kankolus derinu prie aprangos, nuotaikos, kitų papuošalų. Nesistengiu atkartoti, todėl ir į nuotraukas nežiūriu. Tiesiog imu tądien norimus karolius ir suveriu  biggrin.gif

lotuliukas.gif

Laisve, o pati tik vieną sidabrinę apyrankę turi? ax.gif Kažkaip įsivaizdavau, kad bent dvi smile.gif
Aš pati vis dvejoju, reik man antros apyrankės, ar ne. Bet linkstu link to, kad tiesiog turėti keleta laisvų stiklinių karolių ir keisti spalvinius derinius g.gif Juolab, kad man pačius gražiausius sidabriukus kaip ir susirinkau, gal dar su laiku papirkčiau vieną-kitą, o kitokių apyrankės spalvų tai norėsis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimaz: 25 rugpjūčio 2010 - 15:28
Labai gerą temelę užvedėt dėl apyrankių ... Nes aš svarstau ar verta antrą pirkti... ar geriau karolių pasipirkti ... ir visgi linkstu prie antrosios nuomonės - keisti karoliukus pagal nuotaiką...
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 25, 16:27)
Labai gerą temelę užvedėt dėl apyrankių ... Nes aš svarstau ar verta antrą pirkti... ar geriau karolių pasipirkti ... ir visgi linkstu prie antrosios nuomonės - keisti karoliukus pagal nuotaiką...

Va va. Bet gal smagu būtų turėt bent porą variantų jau suvertų apyrankių - užsidėjai pagal nuotaiką ar spalvas, ir eini rolleyes.gif
Atsakyti