Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Laba ryta,
o as va sumasciau atsikratyt dar viena savo nauja nepritapele (pigiau) rasykit i AZ 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 24, 15:26)
Idomu, kankolu prie apyrankes duos keturis kaip Vilniui buvo... g.gif
Jei taip, tai maz kuri galit papirkt... blush2.gif

QUOTE(ewidenta @ 2010 08 24, 16:39)
istiesu kazkaip nelabai tikiu kad duos keturis...  g.gif ma atrodo kad neduos... nors gal  g.gif ...

QUOTE(borooze @ 2010 08 24, 16:46)
aš kažkaip manau, kad turėtų duot... jei jau sostinę pamalonino, tai ir čia turėtų ...

Tadas patikino, kad 4 karolių perkant apyrankę tikrai nedalins ir kažkokių ypatingų nuolaidų irgi neduos. verysad.gif Bandžiau įtikint, kad negali gi jie nusileist Fashion gold'ui, bet nepavyko. Nors iš tiesų tai labai keista, jei perpardavinėtojai padaro geresnes sąlygas ir didesnes nuolaidas nei kad patys tiekėjai g.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 08 24, 23:42)
Labas vakaras  4u.gif 
Siandien maciau Vilniuje, CUP, Auksines sirdeles sk.,berots 2a,sena kaina smile.gif

Ups.... blush2.gif neiskenciau, esu naujoke visame kame ,tiek troliukuose,tiek forume. Negalvojau, bet pasirodo tai ziauriai uzkreciama, o vienai sirgti jau nesinori  schmoll.gif . Gal priimtumet i savo buri  ax.gif

labukas,prašom rodytis savo turtus thumbup.gif

QUOTE(simre @ 2010 08 25, 06:46)
Labas rytas smile.gif
Eeee... nėr teisybės šiam pasauly. Aišku pati durna, nieks padėt negali. Buvo man tokia mintis kilus, kai grandinėlę ant kaklo ėmiau, bet galvojau, kad negi duos kas brangesnius, kol dar senom kainom yra. Ir net nepaklausiau, nes elementariai gėda buvo klaust. Nu jo, durną ir bažnyčioj muša. Vienintelė paguoda, kad baltų burbulų ir juodataškio jau labai seniai norėjau.

O beje, ar jums nėra taip, kad susiveriat kokį derinį ir gaila jį išardyt? Blogiausia tais atvejai, kai to paties karolio prireikia skirtingose apyrankėse. Pradedu rimtai galvot, kad reik susikonstruot kokią nors dėžę su strypeliais. Nors labai didelės naudos kaip ir nebus, nes kai reik tų pačių karolių viskas ardosi. Žodžiu, nežinau, ar supratot, ką noriu pasakyt, gal dar dorai naeatsibudus inčių tinkamai formuluot nesugebu.


na aš irgi netyčia radau kad duoda po 93Lt,taip kad nepergyvenk,jie gi brangesniu dalykų tikrai tau nesiulis mirksiukas.gif
o dėl derinukų,taip,labai gaila išverinėti,juolab kad pas mane mažokai sidabriukų,tai reikia visada išardyti kažką,o šiaip dabar visada nešioju akmenų apryankę-man ji labai miela ax.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Enita, ne su kokiom tu čia naujienom... Bet aš vis dar tikiuosi ...

Merginos kruios manęs prašėt pagalbos, lauksiu žinių wink.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 25, 11:44)
Labas rytas smile.gif

Enita, ne su kokiom tu čia naujienom... Bet aš vis dar tikiuosi ...

Merginos kruios manęs prašėt pagalbos, lauksiu žinių wink.gif

Na aš tai stengiuos nieko nebesitikėt, mažytė viltis aišku dar kažkur rusena, bet geriau daug vilčių nedėt, kad nereikėtų nusivilt, o jei vis tik ką gero pasiūlys, tai tik džiausmo daugiau bus, kai nieko nesitiki smile.gif
Atsakyti
Labas.

As manau, kad apie geras akcijas ir nuolaidas reikejo tyliai pasvajot mirksiukas.gif
Nerealu, kad esant tokiam kiekiui norinciu, dar kelioms draugems po komplekta, gauti kazka, apart loterijos. Manau, suprantamai babumbejau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 08 25, 00:32)
Prašom pasakoti savo ligos istoriją, nusakyti stadiją smile.gif

Laba mergaitems 4u.gif
Oij, uzkrete mane drauge-toksai silpnas virusas nesiotojas biggrin.gif Man greiciausiai perejo ir jos, ir mano, ir dar i prieki...... hihihi.gif pradejau vaistu ieskoti, o internetas visagalis, kad pradejo siulyti, kaip vaistineje dabar, nuo prasciausiu iki ohohoho ir visur ieina viena veiklioji sudedamoji dalis "Trollbeads" thumbup.gif Galvoju kas gali padeti? g.gif Daktaras ? Siuo atveju vyras, kuris labai greitai tai isgydytu lotuliukas.gif Bet sis variantas netinka- liga dar daugiau paumeja schmoll.gif Liko antrasis - tokie pat sergantys,kurie tikrai nepagydis, bet bent jau kazka patars mirksiukas.gif
Va ir kreipiausi i Jus- mergaites 4u.gif Neturiu dar tiek visko kiek cia maciau ir matau, bet labai noreciau isigyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 08 25, 13:25)
Laba mergaitems 4u.gif
Oij, uzkrete mane drauge-toksai silpnas virusas nesiotojas biggrin.gif  Man greiciausiai perejo ir jos, ir mano, ir dar i prieki...... hihihi.gif pradejau vaistu ieskoti, o internetas visagalis, kad pradejo siulyti, kaip vaistineje dabar, nuo prasciausiu iki ohohoho ir visur ieina viena veiklioji sudedamoji dalis "Trollbeads"  thumbup.gif       Galvoju kas gali padeti?  g.gif Daktaras ? Siuo atveju vyras, kuris labai greitai tai isgydytu  lotuliukas.gif Bet sis variantas netinka- liga dar daugiau paumeja  schmoll.gif   Liko antrasis - tokie pat sergantys,kurie tikrai nepagydis, bet bent jau kazka patars mirksiukas.gif   
Va ir kreipiausi i Jus- mergaites 4u.gif Neturiu dar tiek visko kiek cia maciau ir matau, bet labai noreciau isigyti ax.gif


Sveika susirgus ta sunkia liga ir labai sunkai forma blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rethimna: 25 rugpjūčio 2010 - 11:27
[quote=Kikirike,2010 08 25, 10:50]
labukas,prašom rodytis savo turtus thumbup.gif

As dar ne burtininke, dar tik mokinuosi smile.gif todel ir rodyti nelabai turiu ka, bet butinai parodysiu kaip turesiu gera foto, su mano dabartiniu puse grozio netenkama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 25, 10:28)
Laba ryta,
o as va sumasciau atsikratyt dar viena savo nauja nepritapele (pigiau) rasykit i AZ  4u.gif




ech kaip grazu... as visai gundyciaus blush2.gif
Papildyta:
Rodausi ka prikaupiau per kelis men.

user posted image
Papildyta:
[quote=askela,2010 08 25, 12:31]
[quote=Kikirike,2010 08 25, 10:50]
labukas,prašom rodytis savo turtus thumbup.gif

As dar ne burtininke, dar tik mokinuosi smile.gif todel ir rodyti nelabai turiu ka, bet butinai parodysiu kaip turesiu gera foto, su mano dabartiniu puse grozio netenkama smile.gif
[/quote]


Aš gi irgi ne tokia foto menininkė kaip visos, bet karts nuo karto pasirodau... smalsu gi visiems pamatyti kokių grožių prikaupusi smile.gif
Atsakyti
Ooo kokia žavi mergaitiškai rožinė apyrankė good.gif Ir karoliukai tokie įvairūs good.gif Apie stoperį negalvoji?
Atsakyti
Mimoza - labai gražiai rožinė apyrankė thumbup.gif: o avyte wub.gif

sadi - brūkstelk man až wink.gif jei skaitei nekokias naujienas...
Atsakyti