Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 24, 23:17)
ir primoketi nereikia? g.gif



QUOTE(Noa @ 2010 08 24, 23:31)
Nereikia bigsmile.gif  Duoda du pigiausius, tai va tie naujai gauti irgi priklauo pigiausiems. Nes va tinklapy gi visų kainos ir nurodytos tokios... Gali laisvai pirkt apyrankę ir imt tuos naujus bigsmile.gif


nu tai manau kaip Noa,taigi jie irgaunasi pigiausi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2010 08 24, 10:02)
As is vokieciu pirkau, per ebay, kaina perpus mazesne negu pas mus Lietuvoj tokio lygio... Mano daug vaiksto, tai rinkau, kad gera butu. Metus jau atnesiojo, labai patenkinta  thumbup.gif
Vaziuoju siandien i Vilniu, gal kas pleksne retirinta mate kur pirkti?

Labas vakaras 4u.gif
Siandien maciau Vilniuje, CUP, Auksines sirdeles sk.,berots 2a,sena kaina smile.gif

Ups.... blush2.gif neiskenciau, esu naujoke visame kame ,tiek troliukuose,tiek forume. Negalvojau, bet pasirodo tai ziauriai uzkreciama, o vienai sirgti jau nesinori schmoll.gif . Gal priimtumet i savo buri ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 24, 23:41)
nu tai manau kaip Noa,taigi jie irgaunasi pigiausi  drinks_cheers.gif

Aš tai net ne manau, o man Megoj sakė... Šiaip gal ir nebūčiau susiprotėjus, bet jau kai aiškiai lietuviškai pasakė, tai jau žinau biggrin.gif

QUOTE(askela @ 2010 08 24, 23:42)
Gal priimtumet i savo buri  ax.gif

Taigi mes visus imam, ar ko nors neėmėm? biggrin.gif



Oi miergos, offtopikas, bet iš katyno atitempsiu. Viena katienė katinėlių atsivedė, selkirk reksas, toks debesėlis vaikščiojantis. Lietuvoj vieninteliai... Tai jau tie katinėliai - pamačiau ir susileidau biggrin.gif Kaip žaisliukai - jie ir saugę kaip žaisliukai, o jau mažiukai - iš viso biggrin.gif Va kokie :
http://www.selkirkre...t/kaciukai.html
Atsakyti
askela, sveika atvykus ir prisijungus 4u.gif

Noa, kaip ačiū už pasaką prieš miegą !!!!!!!!!!!!!!!!! Gaila, kad mano meilė nepriimtų jokių konkurentų smile.gif Vienturtėlis lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi, kokie katai wub.gif As juos ziurejau katinu temoj. Labai jau grazus. Tokie tikri katinai.Viena balta motera puiki yra, bet kazi kaip tas kailiukas. Gal nesivelia. Serimosi nebijau, bet tu susivelusiu kankolu tai nepakesciau. O sukuoti kasdien ner nei noro, nei laiko
Atsakyti
[quote=Noa,2010 08 24, 23:50]

Taigi mes visus imam, ar ko nors neėmėm? biggrin.gif

Tuomet thumbup.gif , clap.gif , yahoo.gif yess.gif sokiai.gif assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo askela: 24 rugpjūčio 2010 - 23:20
QUOTE(askela @ 2010 08 25, 00:14)
Tuomet  thumbup.gif , clap.gif , yahoo.gif  yess.gif  sokiai.gif  assa.gif

Prašom pasakoti savo ligos istoriją, nusakyti stadiją smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 08 24, 22:57)
beje ar pastebėjote - perkant apyrankę ir užsegimą jau galima paimti karoliukus du po 93Lt,bendra suma 186Lt  ax.gif

Eeee... nėr teisybės šiam pasauly. Aišku pati durna, nieks padėt negali. Buvo man tokia mintis kilus, kai grandinėlę ant kaklo ėmiau, bet galvojau, kad negi duos kas brangesnius, kol dar senom kainom yra. Ir net nepaklausiau, nes elementariai gėda buvo klaust. Nu jo, durną ir bažnyčioj muša. Vienintelė paguoda, kad baltų burbulų ir juodataškio jau labai seniai norėjau.

O beje, ar jums nėra taip, kad susiveriat kokį derinį ir gaila jį išardyt? Blogiausia tais atvejai, kai to paties karolio prireikia skirtingose apyrankėse. Pradedu rimtai galvot, kad reik susikonstruot kokią nors dėžę su strypeliais. Nors labai didelės naudos kaip ir nebus, nes kai reik tų pačių karolių viskas ardosi. Žodžiu, nežinau, ar supratot, ką noriu pasakyt, gal dar dorai naeatsibudus inčių tinkamai formuluot nesugebu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 25 rugpjūčio 2010 - 05:49
QUOTE(simre @ 2010 08 25, 06:46)
O beje, ar jums nėra taip, kad susiveriat kokį derinį ir gaila jį išardyt? Blogiausia tais atvejai, kai to paties karolio prireikia skirtingose apyrankėse. Pradedu rimtai galvot, kad reik susikonstruot kokią nors dėžę su strypeliais. Nors labai didelės naudos kaip ir nebus, nes kai reik tų pačių karolių viskas ardosi. Žodžiu, nežinau, ar supratot, ką noriu pasakyt, gal dar dorai naeatsibudus inčių tinkamai formuluot nesugebu.

Būna taip, bet tokiu atveju man strypelių nereikia - pakanka nufotografuoti širdžiai mielą derinuką, ir kitą kartą nesiblaškau, norėdama jį atkurti. Iš tiesų turiu kelias "bazines" apyrankes, be kurių neišsiverčiu. O ir sidabriukų pas mane ne marios, tad vienu metu paprastai kelios apyrankės suvertos.

Labas dienas 4u.gif
Atsakyti
Kokie katuliai wub.gif wub.gif

QUOTE(simre @ 2010 08 25, 06:46)
O beje, ar jums nėra taip, kad susiveriat kokį derinį ir gaila jį išardyt? Blogiausia tais atvejai, kai to paties karolio prireikia skirtingose apyrankėse. Pradedu rimtai galvot, kad reik susikonstruot kokią nors dėžę su strypeliais. Nors labai didelės naudos kaip ir nebus, nes kai reik tų pačių karolių viskas ardosi. Žodžiu, nežinau, ar supratot, ką noriu pasakyt, gal dar dorai naeatsibudus inčių tinkamai formuluot nesugebu.


Todėl aš visus derinius nufotkinu cool.gif Jeigu užsimanau vėl, sėdžiu prieš nuotrauką ir veriu. Nors yra pora derinių, kurių vis vien ranka nekyla ardyti, todėl jie stovi ant atskirų apyrankių - tai juodoji/snukių ir šarvuočių apyrankės ax.gif

O vietoj dėžės su strypeliais jau kažkada rodžiau pūkuotas vieliukes iš dovanų pakavimo skyriaus smile.gif
Atsakyti
laba ryta 4u.gif
Nauji namuciai labai grazus 4u.gif oho kiek skaityti viskas idomu ax.gif kaip cia jus gyvenat. nieko nenusipirkau bet planu turiu wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Vakar iki antros nakties žiūrinėjom, rinkom ką sekanti pirksim wub.gif vis negalėjom apsispręst ar trolis ilgapėdis ar trolis nešantis brangakmenį už nugaros blush2.gif

Iš veiduku dabar turiu trolį apkabinus grandinėle (vyras sako kad jam panašus į beždžionėle biggrin.gif ) ir aštuonis veidukus(jis man toks wub.gif )
Atsakyti