Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(franciska @ 2010 08 24, 22:26)
o kodel toks prikolnas pavadinamas, milky way?  lotuliukas.gif

Todėl, kad kaip žvaigždynas. Milky way lietuviškai - Paukščių takas. O tu manei, kas?

Šokoladukas? hah.gif

Jo viduj tie bumbuliukai yra iš sidabro. Ne oro.
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2010 08 24, 22:35)

rašau AŽ jei galima smile.gif


Lauksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 24, 22:36)
Todėl, kad kaip žvaigždynas. Milky way lietuviškai - Paukščių takas. O tu manei, kas?

Šokoladukas? hah.gif

Jo viduj tie bumbuliukai yra iš sidabro. Ne oro.

doh.gif lotuliukas.gif nu net minties nekylo isversti ax.gif pirma mintys- sokoladukas doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 24, 22:13)
Yra tų žemių, mačiau Megoj. Bet pamačius pirmiausia pasakiau, kad aš be jos gyvensiu. Klaikiai didelė, beveik kaip tikra biggrin.gif Jeigu jie pagal mastelį dar ir saulę vaizduos, tada ją bus galima nešiot ant kojos. Nu, ant grandinės, taip:  user posted image

Ieškau Vilniuje, pati noriu pačiupinėt, apžiūrėt iš visu pusiu blush2.gif (prisimenu niekap negalėjau suprast, kaip merginos gali svaigt dėl jų...kol nepamačiau gyvai ir nepaėmiau į rankas...viskas, aš buvau užkerėta) blush2.gif
biggrin.gif

QUOTE(Sadi @ 2010 08 24, 22:14)
Aš tai šiandien iš "belaruso" gavau milky way  wub.gif nuostabus karolis. Ir gan greit atsiuntė ir kad dovana užrašė  thumbup.gif

labai graži wub.gif rimtai kaip paukščių takas

QUOTE(borooze @ 2010 08 24, 22:29)
Sveika atvykus ir užsikrėtus  drinks_cheers.gif Žemių mačiau megoje  4u.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 24, 22:08)
Sveikutės 4u.gif
Taip nedrąsiai nedrąsiai, mažais žingsneliais bet bandau įsiliet į jūsų būrį, aišku jei priimsit blush2.gif
Jaučiuosi kaip apsėsta, bet svarbu kad ne aš viena, vyras palaiko, tai nors tiek lengviau wub.gif
Beja jis ir davė man spyrį , pats ir apmokėjo, nesitikėjau, nes visgi sunku dabar, bet...labai jam dėkinga už tai



sveika prisijungusi 4u.gif o mūsų vaikučiai su vienodais vardais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 24, 22:48)
sveika prisijungusi  4u.gif o mūsų vaikučiai su vienodais vardais  ax.gif

Ačiū 4u.gif
gražiem vaikams gražus vardai wub.gif
Atsakyti
Sadi,nu bet jau graziai pateikei ta savo milky way wub.gif
Atsakyti
beje ar pastebėjote - perkant apyrankę ir užsegimą jau galima paimti karoliukus du po 93Lt,bendra suma 186Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 24, 22:57)
beje ar pastebėjote - perkant apyrankę ir užsegimą jau galima paimti karoliukus du po 93Lt,bendra suma 186Lt  ax.gif

čia turbūt dėl to kad tipo pabrango metalai g.gif nes šian Fashion gold prekiavo dar senomis kainomis
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 24, 23:10)
čia turbūt dėl to kad tipo pabrango metalai  g.gif nes šian Fashion gold prekiavo dar senomis kainomis


na taip,jie prekiaus senomis kainomis tol kol išparduos su senomis etiketėmis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 24, 22:57)
beje ar pastebėjote - perkant apyrankę ir užsegimą jau galima paimti karoliukus du po 93Lt,bendra suma 186Lt  ax.gif

ir primoketi nereikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 24, 23:17)
ir primoketi nereikia? g.gif

Nereikia bigsmile.gif Duoda du pigiausius, tai va tie naujai gauti irgi priklauo pigiausiems. Nes va tinklapy gi visų kainos ir nurodytos tokios... Gali laisvai pirkt apyrankę ir imt tuos naujus bigsmile.gif
Atsakyti