Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 24, 19:01)
tris kartus paklausiau forume, neatsako ne viena... nors senbuve, bet pasijauciau ignoruojama... beee.gif

Ankstesnėje temoje du kartus buvau parašiusi tikslų laiką. Dabar nemačiau klausimo - nesėdžiu čia nuolatos. Atostogos baigėsi...
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 24, 18:12)
Sveikos merginos 4u.gif
Klausykit tai kas Panevezin vaziuoja gal sakau kazkaip susedam i viena kruva ar kaip....as gi nieko nepazystu ax.gif Gal koki kodini skiriamaji zenkla susitariam ar ka lotuliukas.gif Borooze ar pazysti visas ligones? As net konkolu neblizginu--gi as apie juos nieko nezinau lotuliukas.gif as ta drauge kuri tik nori suzinot.

skiriamasis zenklas karoliai plaukuose lotuliukas.gif lotuliukas.gif sm trolininkiu saika biggrin.gif busit tikros ligones lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 08 24, 19:42)
skiriamasis zenklas karoliai plaukuose lotuliukas.gif  lotuliukas.gif sm trolininkiu saika biggrin.gif busit tikros ligones  lotuliukas.gif

Tada pradesiu zvengt renginiui neprasidejus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu zinokit ir as pagalvojau, kad siandien cia viskas vyks Panevezy, nu kaip cia taip subalamutinot, eina sau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 24, 19:53)
Nu zinokit ir as pagalvojau, kad siandien cia viskas vyks Panevezy, nu kaip cia taip subalamutinot, eina sau  doh.gif

Aš ir taip supratau biggrin.gif Jau tokia ruoša, tokia ruoša rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Taip nedrąsiai nedrąsiai, mažais žingsneliais bet bandau įsiliet į jūsų būrį, aišku jei priimsit blush2.gif
Jaučiuosi kaip apsėsta, bet svarbu kad ne aš viena, vyras palaiko, tai nors tiek lengviau wub.gif
Beja jis ir davė man spyrį , pats ir apmokėjo, nesitikėjau, nes visgi sunku dabar, bet...labai jam dėkinga už tai

Ir iš karto su klausimų, gal kas kur matė didelė žemė user posted image
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 24, 23:08)
Sveikutės 4u.gif
Taip nedrąsiai nedrąsiai, mažais žingsneliais bet bandau įsiliet į jūsų būrį, aišku jei priimsit blush2.gif
Jaučiuosi kaip apsėsta, bet svarbu kad ne aš viena, vyras palaiko, tai nors tiek lengviau wub.gif
Beja jis ir davė man spyrį , pats ir apmokėjo, nesitikėjau, nes visgi sunku dabar, bet...labai jam dėkinga už tai

Ir iš karto su klausimų, gal kas kur matė didelė žemė user posted image


Matėm ir yra įdėta foto jei nori pažek kelis psl. atgal mirksiukas.gif
Atsakyti
Yra tų žemių, mačiau Megoj. Bet pamačius pirmiausia pasakiau, kad aš be jos gyvensiu. Klaikiai didelė, beveik kaip tikra biggrin.gif Jeigu jie pagal mastelį dar ir saulę vaizduos, tada ją bus galima nešiot ant kojos. Nu, ant grandinės, taip: user posted image

biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai šiandien iš "belaruso" gavau milky way wub.gif nuostabus karolis. Ir gan greit atsiuntė ir kad dovana užrašė thumbup.gif

user posted image

Dėl italo rinkinių - gal kas nori dalintis?

ir dėl Pnvz - kam griut po kojom kad nupirktų ir man grandinėlę jei ten kokios papildomos akcijos bus? nors man rodos Vilniuj atidarymo proga keturis karoliukus davė?
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2010 08 24, 22:14)
Aš tai šiandien iš "belaruso" gavau milky way  wub.gif nuostabus karolis. Ir gan greit atsiuntė ir kad dovana užrašė  thumbup.gif

mmm.... koks mielas wub.gif patinka jis man..tik kazkaip ne ant sios apyrankes...eh smile.gif o kodel toks prikolnas pavadinamas, milky way? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 24, 19:12)
Borooze ar pazysti visas ligones?

Pažinsiu 4dieni lotuliukas.gif Nieko nepažįstu asmenisškai ...

QUOTE(labamba @ 2010 08 24, 19:42)
skiriamasis zenklas karoliai plaukuose lotuliukas.gif  lotuliukas.gif sm trolininkiu saika biggrin.gif busit tikros ligones  lotuliukas.gif


gal tiek to tie plaukai lotuliukas.gif
Bet susitikt būtų smagu visoms wink.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 24, 19:53)
Nu zinokit ir as pagalvojau, kad siandien cia viskas vyks Panevezy, nu kaip cia taip subalamutinot, eina sau  doh.gif

hihihi.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2010 08 24, 22:08)

Taip nedrąsiai nedrąsiai, mažais žingsneliais bet bandau įsiliet į jūsų būrį, aišku jei priimsit blush2.gif
Jaučiuosi kaip apsėsta, bet svarbu kad ne aš viena, vyras palaiko, tai nors tiek lengviau wub.gif
Beja jis ir davė man spyrį , pats ir apmokėjo, nesitikėjau, nes visgi sunku dabar, bet...labai jam dėkinga už tai



Sveika atvykus ir užsikrėtus drinks_cheers.gif Žemių mačiau megoje 4u.gif

QUOTE(Sadi @ 2010 08 24, 22:14)

ir dėl Pnvz - kam griut po kojom kad nupirktų ir man grandinėlę jei ten kokios papildomos akcijos bus? nors man rodos Vilniuj atidarymo proga keturis karoliukus davė?

Kam tų kojų wink.gif ?
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2010 08 24, 22:26)
mmm.... koks mielas  wub.gif  patinka jis man..tik kazkaip ne ant sios apyrankes...eh  smile.gif  o kodel toks prikolnas pavadinamas, milky way?  lotuliukas.gif


ant kaklo grandinėlės smile.gif vienas, visas šviežias smile.gif O milky way tai čia pauksčio takas - tie sidabriukai taip romantiškai išsidėstę wub.gif

QUOTE(borooze @ 2010 08 24, 22:29)
Kam tų kojų wink.gif ?


rašau AŽ jei galima smile.gif
Atsakyti