Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 24, 15:51)
oj  unsure.gif nu kaip nors, norit nenorit, turėdiot susigyvent  wub.gif

Nu gi ne pasaulio pabaiga... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(borooze @ 2010 08 24, 16:46)
aš kažkaip manau, kad turėtų duot... jei jau sostinę pamalonino, tai ir čia turėtų ...

Nugi jiems unikas isstumdyt reikia...gal turi uzsilikusiu,...Jos kazkaip vienoj pardej minejo,kad nefiguruoja buhalterijoj...jos kaip ir tokios plaukiojancios... nepamenu kaip tiksliai sake...gal atgaminsiu...Aaa...kai as norejau viena karoliuka pasikeist...kazkaip ten ji ydomiai issireiske apie tas unikas...jei i sitas keist tai nereik nieko... g.gif
Atsakyti
Kad aš Panevėžy nebuvau mačius unikų, tik kataloginius... Ai, gintarinės unikos tikrai buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 24, 16:40)
Man jie ir gyvai nelabai, besvoriai, lyg iš plastiko būtų... unsure.gif

O kažin kodėl? unsure.gif Gi stiklas yra stiklas unsure.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 24, 16:52)
Jos kazkaip vienoj pardej minejo,kad nefiguruoja buhalterijoj...jos kaip ir tokios plaukiojancios... nepamenu kaip tiksliai sake...

Iš ybėjaus prisipirko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 24, 15:14)
Gal čia tik kad trys iš eilės, todėl nesižiūri? unsure.gif  Aš taip apsidžiaugiau, juos pamačius, o vat toj nuotraukoj irgi kažkaip nusivyliau unsure.gif
1. Labai plona - čia ne pasakymas, centimetrais reikia biggrin.gif Tiesiog užklausk, gal kuri mergina su tokiais cm - kokią perka. Nežinau, ar labai jau čia gerai ta mažiausia, taigis kūdikiams  ją perka unsure.gif

2. Apyrankė turi būti laisvoka. Aš, kadangi mėgstu, kad ir pilna apyrankė būtų neaptempta, tai aplamai sakau - jei jau krenta nuo rankos, tada didelė, o jei dar nekrenta - tada pati ta smile.gif Nes prisivėrus karolių jinai geroookai sumažėja.

aciu uz konsultacija 4u.gif

QUOTE(borooze @ 2010 08 24, 15:18)
Klausau smile.gif na as tau tikria galiu padėti, bet kokius karolisu imt ?  blush2.gif brūkštelk į až jei ką  4u.gif

drinks_cheers.gif rasau wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
tai pnvz susitikimas kada?.
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 24, 17:22)
tai pnvz susitikimas kada?.

Ketvirtadienį 18 val.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 24, 17:24)
Ketvirtadienį 18 val.


afu,jau maniau kad dienas sumaišiau,nes čia visos taip anksti kankolus blizgina lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 24, 17:32)
afu,jau maniau kad dienas sumaišiau,nes čia visos taip anksti kankolus blizgina  lotuliukas.gif  doh.gif

Kas daugiau turi, tas anksčiau pradeda blizgint hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 24, 17:33)
Kas daugiau turi, tas anksčiau pradeda blizgint  hihihi.gif


net nepagalvojau ,nu jo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 24, 17:32)
afu,jau maniau kad dienas sumaišiau,nes čia visos taip anksti kankolus blizgina  lotuliukas.gif  doh.gif

As irgi taip pagalvojau,kad kazka sumaisiau...o dar dzaskai paskambinau sako i Panevezy vaziuoju,...bet ten problemu kely turejo, negalejo kalbet...nu sakau su ewidenta jau lakia abi... bigsmile.gif Ir kas svarbiausiai tris kartus paklausiau forume, neatsako ne viena... nors senbuve, bet pasijauciau ignoruojama... beee.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 24, 19:01)
As irgi taip pagalvojau,kad kazka sumaisiau...o dar dzaskai paskambinau sako i Panevezy vaziuoju,...bet ten problemu kely turejo, negalejo kalbet...nu sakau su ewidenta jau lakia abi... bigsmile.gif Ir kas svarbiausiai tris kartus paklausiau forume, neatsako ne viena... nors senbuve, bet pasijauciau ignoruojama... beee.gif


nu vat ir pradėjau maišytis ko čia visos tuos kankolus blizgina lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Klausykit tai kas Panevezin vaziuoja gal sakau kazkaip susedam i viena kruva ar kaip....as gi nieko nepazystu ax.gif Gal koki kodini skiriamaji zenkla susitariam ar ka lotuliukas.gif Borooze ar pazysti visas ligones? As net konkolu neblizginu--gi as apie juos nieko nezinau lotuliukas.gif as ta drauge kuri tik nori suzinot.
Istikruju tai noreciau laimet na kad ir bet ka....nors man nesiseka su loterijom, nu bet pabandyt galima... O karoliu prie apyrankes manau duos, jei Vilniuj dave tai gal ir cia nepasisiukslins... Svarbiausiai kad tos mergos nevaiksciotu su Troliais plaukuose ir kaktoj, nes galiu pradet juoktis...garsiai....
Apie darziukus snekat, mano didzioji irgi daaaaug daaaaug sirgo....paskutiniais metais kazkaip jau maziau, bet siaip tai savaite ejo-dvi sirgo ir t.t. Mazosios dar neleisiu siais metais, lai pabuna su mociute ir manim, nes neisivaizduoju kaip ja reiketu i darza isleist....ji pas mane tokia nelabai valdoma, o tuo labiau as kas antra diena dirbu, tai noriu dar ja biski namie palaikyt...mamyciuke mano wub.gif
Atsakyti